Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какви са шансовете Corolla 1.4 D-4D vs Brava 1.6 16V

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какви са шансовете Corolla 1.4 D-4D vs Brava 1.6 16V

    Всичко си е сток. Королата е 2007, върви прилично, мойта също пълни за норматив оборотите. Малко кофти, че плочката леко ограничава въздуха.Да кажем на около 500м от старт?
    The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
    Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
    Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

    #2
    Залагам на Королата, точно защото е по-нова, защото е с турбина, защото имаш плочка и като гледам е лекичка.Ама едва ли в тия условия ще се замерите, така че пак ще стане виртуално мерило
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      Нищо им няма на условията, но колегата се дърпа сега. Имаме магистрала със светофар преди нея - перфектни условия за 500м от старт даже няма да сме в нарушение. Почна да увърта, че искал в планински условия(също налични тук), но там нещата са други - много завои, други коли на пътя, темературата сега не е за такива условия... Имам чувството, че не иска да се изложи, защото много си хвали колата, макар да я накъса от ремонти, включително и турбото ремонтира наскоро.
      The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
      Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
      Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

      Коментар


        #4
        Нека не забравяме че Брава 1.6 16V всъщност е каката на Браво иноишес
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #5
          Колеги, карал съм такъв Аурис с 1.4 дизел, който е малко по-малък от Корола...Жив мъртвец е с тоя двигател...90 коня, ама реално никак не ги усещаш...За мен изобщо не може да се опре на Брава...Особено пък на старт и за 500 метра...
          FIAT Tipo 1.6 i.e SX 75 hp - The best city car
          Renault Scenic 1.6 16V RXT 107 hp - The best cruiser

          Коментар


            #6
            Отказа се и още повече в прав текст си каза, че няма никакъв шанс. Знаем си колите, както аз неговата, така и той мойта.Корола-та е 89 коня, ако трябва да сме точни, но е доста пъргава в интерес на истината.
            The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
            Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
            Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

            Коментар


              #7
              Слагам 5лв. на ино и шес двигателя.
              "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

              ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
              Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

              Коментар


                #8
                Би трябвало доста да го рипнеш на старта от там на сетне вкарваи скоростите без да пускаш гаста на педала Успех и едно клипче няма да е зле да пуснеш.
                FIAT,LANCIA,ALFA ROMEO

                Коментар


                  #9
                  Колеги извинявам се, не е свързано с темата, но какво е "ино и шес двигател". Аз също съм с Брава 1.6, но за такъв двигател не съм и чувал. Моята си върви съвсем прилично, 103 к. с. е и май е с къси скорости, двигателя е 182А4.000

                  Коментар


                    #10
                    иноишес на Браво е рейсърското изпълнение на твоя твоето Браво 1.6, нещо като АБАРТ ама по яко
                    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                    Коментар


                      #11
                      S_BANKOV написа:
                      иноишес на Браво е рейсърското изпълнение на твоя твоето Браво 1.6, нещо като АБАРТ ама по яко
                      щях да се задавя от смях
                      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                      Коментар


                        #12
                        Емо защо се смееш, Нормално Браво 1.6 вдига примерно не повече от 180км./ч с голем зор, но виж иноишес това е друга работа, там нещата отиват на над 215+ км/ч.Примери няма да ти давам поне 20 човека от форума могат да ме подкрепят.
                        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                        Коментар


                          #13
                          И поне още толкова ще кажат, че това им е само на 6600 оборота на 5 та и ги е страх да натискат повече. Иначе може и 230 да вдигне ако не те е страх .... до 7100 оборота, където е прекъсвача има ехееееееее.......

                          Коментар


                            #14
                            S_BANKOV написа:
                            иноишес на Браво е рейсърското изпълнение на твоя твоето Браво 1.6, нещо като АБАРТ ама по яко
                            А как се разбира дали едно Браво е иноишес?

                            Коментар


                              #15
                              не се ли сещаш че те базикат бе на твоето пише 1.6на другото -uno.sei
                              Не е важно какво говорят зад гърба ти,важно е когато се обърнеш всички да мълчат!

                              Коментар

                              Working...
                              X