Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

fiat bravo 1.4 12v Opel vectra 1.6i honda civic 1.4 i

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Мисля си че хондата яко ще ви резва ама от опит глава не боли така че смело а ако успееш ще се посмеем малко на Хондаджиятаааа
    Fiat Bravo 1.6 16V Бебчето ))

    Коментар


      #32
      ilian4o88 написа:
      bobi_33 написа:
      На мен ми е странно защо го слагате в сметките тоя мотор 1.4 12V, като Фиат по-смотан мотор никога не са проектирали и произвеждали в своята 114 годишна история. Фактът, че самите Фиат го произвеждат само 3-4г. и го заместват с 1.2 16V говори сам за себе си. Абсолютно е безсмислена всякаква гонка с други коли, при такъв мотор под капака. Дори 1.4 Типо карбуратор върви в пъти повече от тоя мъртвец 1.4 12V, а е къде по-стара концепция.
      С кое от горенаписаното не си съгласен?

      Коментар


        #33
        bobi_33 написа:
        ilian4o88 написа:
        bobi_33 написа:
        На мен ми е странно защо го слагате в сметките тоя мотор 1.4 12V, като Фиат по-смотан мотор никога не са проектирали и произвеждали в своята 114 годишна история. Фактът, че самите Фиат го произвеждат само 3-4г. и го заместват с 1.2 16V говори сам за себе си. Абсолютно е безсмислена всякаква гонка с други коли, при такъв мотор под капака. Дори 1.4 Типо карбуратор върви в пъти повече от тоя мъртвец 1.4 12V, а е къде по-стара концепция.
        С кое от горенаписаното не си съгласен?
        Всичко е вярно до последната буква 1.412в е най-голямата пародия и издънка на фиат


        https://i.chzbgr.com/maxW500/6144930304/hE17A1FD6/

        Коментар


          #34
          cici написа:
          bobi_33 написа:
          ilian4o88 написа:
          bobi_33 написа:
          На мен ми е странно защо го слагате в сметките тоя мотор 1.4 12V, като Фиат по-смотан мотор никога не са проектирали и произвеждали в своята 114 годишна история. Фактът, че самите Фиат го произвеждат само 3-4г. и го заместват с 1.2 16V говори сам за себе си. Абсолютно е безсмислена всякаква гонка с други коли, при такъв мотор под капака. Дори 1.4 Типо карбуратор върви в пъти повече от тоя мъртвец 1.4 12V, а е къде по-стара концепция.
          С кое от горенаписаното не си съгласен?
          Всичко е вярно до последната буква 1.412в е най-голямата пародия и издънка на фиат
          ОК, нещо тия емотикони са ми объркващи понякога :D

          Коментар


            #35
            bobi_33 написа:
            ilian4o88 написа:
            bobi_33 написа:
            На мен ми е странно защо го слагате в сметките тоя мотор 1.4 12V, като Фиат по-смотан мотор никога не са проектирали и произвеждали в своята 114 годишна история. Фактът, че самите Фиат го произвеждат само 3-4г. и го заместват с 1.2 16V говори сам за себе си. Абсолютно е безсмислена всякаква гонка с други коли, при такъв мотор под капака. Дори 1.4 Типо карбуратор върви в пъти повече от тоя мъртвец 1.4 12V, а е къде по-стара концепция.
            С кое от горенаписаното не си съгласен?
            аз съм с такъв ДВГ и ми стана смешно какво си написал нищо лично не искам да те засегна с нещо всеки си има право на мнение извиняваи ако има нещо
            "Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в дадена стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

            Коментар


              #36
              Ами нищо не пречи да го смениш с по-голям. 1.6 поне според мен е най-добрия компромис между вървене/разход/поддръжка/здравина. Търпи и АГУ.

              Коментар


                #37
                Хондата ще връчи бинокли и на 2-те...надявам се гонката да се състои и да снимате но така,че да се разбира кви коли се гонкат и да се види кой пръв стига финала (снимащия застава преди финална точка).
                Brava td100 1999г.
                CIVIC 1,6 SOHC VTEC EH9 на части !
                http://besniq30.snimka.bg/automobile...9-td100.672971
                Форд Фокус 1.8 Тдди
                http://picbg.net/pic1.php?u_id=71529...84&i_id=688945

                Коментар


                  #38
                  От 2 дни карам фиат браво 1.4 12 ,днес за 1 ви път я изпробвах на магистралата за Шумен и чесно казано .. 0 до 80 ок! от 80 до 120 не бях о4арован и от 120 до 170 щях да заспа!!! Вярно , че бях на газ,но предната кола която карах беше калибра 125 коня и сега тази ми се струва направо задрустена.Но все пак ако отсечката е 100-200 метра имаш някакав шанс но се надявай Хондата да е издухана .

                  Коментар


                    #39
                    bobi_33 написа:
                    Ами нищо не пречи да го смениш с по-голям. 1.6 поне според мен е най-добрия компромис между вървене/разход/поддръжка/здравина. Търпи и АГУ.
                    имам и 1.6 да по добре е от 1.4 като цяло от двете коли съм много доволен
                    "Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в дадена стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

                    Коментар


                      #40
                      Хондата отпреде, след тва Фиата и отзад Вектрата, ама наистина ако Хондата е станала 90 коня ще е много много отпреде
                      Renault Modus 1.2 16v 2006
                      Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

                      Коментар

                      Working...
                      X