Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

fiat bravo 1.4 12v Opel vectra 1.6i honda civic 1.4 i

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    fiat bravo 1.4 12v Opel vectra 1.6i honda civic 1.4 i

    какво ще кажете по този въпрос ? КОЙ КОЙ
    fiat bravo 1.4

    #2
    Зависи от състоянието на вектрата, може да сте на кантар :D или една две коли за теб, хондата пред всички
    '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
    '97 Coupe 16VT 262WHP+

    Коментар


      #3
      вв

      аз мисля че тия хондаци 1.4 дет 75 коня са много лабава работа пак вектрата само дето е 1.6 бавна и тромава мисля че фиата ще ги направи криви
      fiat bravo 1.4

      Коментар


        #4
        аз съм за хондата
        '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
        '97 Coupe 16VT 262WHP+

        Коментар


          #5
          S.W.A.T. написа:
          Зависи от състоянието на вектрата, може да сте на кантар :D или една две коли за теб, хондата пред всички
          +1 Хондата ви накзва и двамата,ако вектрата е читава както каза колегата сте на кантар.
          Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

          Коментар


            #6
            Хондата ще Ви чака на финала, че оня дет я кара може да ходи кафе да си вземе, обаче мен друго ми е интересно, с какъв акъл правите гонки с тоя 1.4 и неговите гениално замислени маслени магистрали.Пускате срещу коли с половин тон по тежки от вашите и после аз е***ти драйвъра, късам всички вектри на стартер.
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар


              #7
              Старта за фиата вектрата е тромава а за хондата може да сте на кантар скъсаи им гъзовете тва опел ихонда са ми най противнити марки.аз лично ще стискам палци за фиата и кажи кво е станало с гонката Успех.
              FIAT,LANCIA,ALFA ROMEO

              Коментар


                #8
                Преди време за малко карах браво 1.4 някакво.... беше с 15-ки джанти и нископрофилни гуми. За малкото време в което го карах ми се видя МНОГО умрело. Едвам качваше на 1 ва улицата до нас, която е с доста голям наклон, но с купето не ми е проблем на 2-ра да я качвам с 2000 оборота или на 1-ва с 1300 .....За тази гонка си мисля, че фиата няма да е в много по- добро състояние и ще падне и от 2 те, особенно ако хлопела е олекнал с некое кило от ръждата.

                Коментар


                  #9
                  Не е много правилно да се съди за възможностите на дадено мпс по това как си си изкачвал наклона пред вас То и 20 тонен тир с 1/4 от 16-те си предавки ще може да се качи на същия този наклон ама не ги виждам по гонките много много А по темата виждам спор между опела и хондичката, бравото не го класирам никъде особено с тея му 12V дето обикновенно не можеш да намериш къде е имало гърбици по вала !
                  Alfa Romeo 147 JTD and Alfa Romeo GT JTDm - now

                  Fiat Coupe 2.0 16V LE style - air intake; kappa turbo inlet manifold; 63mm exhaust system; headport;lightweight flywheel; chip - 1++hp - EX
                  Fiat Tipo 1991 - ex
                  Fiat Uno Fire - ex ex

                  Коментар


                    #10
                    Квото и да си говорим фиата от 0-100км ще ги направи криви ... до колкото гледах характеристиките на 3-те коли фиата е с най добри показатели след това е хондака и на края вектрата макар че е 1,6 не се лажете лабав мотор е
                    fiat bravo 1.4

                    Коментар


                      #11
                      Само дето си гледал за нови коли а смъртността на 1.4 при фиат е голяма, хондата и опела са в пъти по здрави
                      '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
                      '97 Coupe 16VT 262WHP+

                      Коментар


                        #12
                        Re: вв

                        DIDKYmanqk написа:
                        аз мисля че тия хондаци 1.4 дет 75 коня са много лабава работа пак вектрата само дето е 1.6 бавна и тромава мисля че фиата ще ги направи криви
                        Колега хонда 1.4-75 коня Няма!! 1.3 е 75 коня 1.4 е 90кс....и се пак фията няма никакъв шанс дори и за 10 метра


                        https://i.chzbgr.com/maxW500/6144930304/hE17A1FD6/

                        Коментар


                          #13
                          ss

                          колега парво не знаеш ква е хондата и 1.4 е 75 има и 1.4 спорт 90
                          fiat bravo 1.4

                          Коментар


                            #14
                            колега дърпал съм се с вектра 1.6 и остана доста зад мен а аз с фиат брава 1.4 12мн грешно мнение имате за тоя двигател
                            "Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в дадена стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

                            Коментар


                              #15
                              Колега какво да ти кажа всичките са скиптични към този двигател на фиат 1.4 това 1.4 онова това станало онова станало ми ще стане като ги карат някакви си кароцари после що имала проблеми ... а пак на браво 1.4 12в просто и вектрата ще разпори и хондата и двете са доста тромави особено вектрата макар че е 1.6 фиата е 10 пати по пъргав и има стабилен въртящ момент !!
                              fiat bravo 1.4

                              Коментар

                              Working...
                              X