Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Coupe или Alfa Romeo GTV?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    v1per написа:
    като собственик на GTV само ще ви се изсмея и ще ви кажа да си карате със здраве и безаварийно фиатите.... и запомнете едно ... алфата е на половина фиат ама един фиат никога няма да бъде на половина алфа...... а ако GTV-то е дамска кола, то купето е по-скоро педалска п.с. в всяко едно GTV има усещане за спорт и като го настъпваш и караш по завоите от обстановката вътре, мултилинк окачването и самото управление и поведение на автомобила доближават много до истински спортен автомобил.... а купето докато го караш вътре имаш усещане за евтиния само тоя турбо мотор дето дърпа яко и до там.... а да не говорим 3 литровите мотори колко по-добри са от 16vt, 20vt
    Е, явно аз като педал ще си предпочета все пак Coupeto, колега... Само ако можеш да ме светнеш дали смогваш да вземаш завоите с Alfata, защото едва ли този, който я е правил е чувал за маневреност!

    Коментар


      #32
      S.W.A.T. написа:
      Съгласен съм с теб за поведението на фиата и алфата, но колко по-добри са точно тея в6 3 литровки... и на базата на какво го реши За мен GTV-то е една малка красива спортна мома ама с тежък кокал и то доста, да не говорим за в6 моторите допълнително натежават отпред...
      по-добър за спортен автомобил... има доста коментари даже в разлицните списания отностно турбо моторите и атмосферните кои по-добре прилягат в спортен автомобил...инаЧе по отношение на разход и потенциал ест турбото е по добро... но главно алфа в гтв залагат на самото усещане! А за завиването по завоите това е гран туризмо автомобил а не пистов за разлика от фиата
      Gtv

      Коментар


        #33
        Иначе Coupeto или GTV е по-скъпо за поддръжка?

        Коментар


          #34
          свещи 8бр - 120 или 300лв зависи дали искаш платиниеви или не.предни носачи - 250лв бройзадницата ремонта и е около 1000лв, но има евтин вариант с тампони от мерцедес с които излиза към 200-300лвдебитомер 250лвламбда 180лвспирачките са около 100лв за предни накладки говоря за TRW ако не искаш колата ти да свири като икарус когато спира... ако те интересува друго питай
          Gtv

          Коментар


            #35
            Благодаря за инфото, колега. Предполагам това са цените за GTV? :D

            Коментар


              #36
              toshkohpe написа:
              свещи 8бр - 120 или 300лв зависи дали искаш платиниеви или не.предни носачи - 250лв бройзадницата ремонта и е около 1000лв, но има евтин вариант с тампони от мерцедес с които излиза към 200-300лвдебитомер 250лвламбда 180лвспирачките са около 100лв за предни накладки говоря за TRW ако не искаш колата ти да свири като икарус когато спира... ако те интересува друго питай
              Купе - турбо илядо лева.......моето е две, ама тва щото играя тото......дебитомер 500, свещи 200......минах ли твоята математика......????Неуместно е сравнението......
              Alfa 156 2.0 TS
              Alfa 156 20VTurbo
              Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
              Locost TF1 3.0V6

              Коментар


                #37
                Хах... Аз те попитах, защото на първия ти коментар не беше отбелязъл за коя от двете са тия цени! И не виждам къде ти е проблемът с това, че съм попитал! Може би, ако се изразяваше по-разбираемо нямаше да има нужда от пояснения!

                Коментар


                  #38
                  ФЕРАРИСТ написа:
                  toshkohpe написа:
                  свещи 8бр - 120 или 300лв зависи дали искаш платиниеви или не.предни носачи - 250лв бройзадницата ремонта и е около 1000лв, но има евтин вариант с тампони от мерцедес с които излиза към 200-300лвдебитомер 250лвламбда 180лвспирачките са около 100лв за предни накладки говоря за TRW ако не искаш колата ти да свири като икарус когато спира... ако те интересува друго питай
                  Купе - турбо илядо лева.......моето е две, ама тва щото играя тото......дебитомер 500, свещи 200......минах ли твоята математика......????Неуместно е сравнението......
                  Сподели мнение кой мотор по-добре звучи 20вт или 2.5 в6
                  Gtv

                  Коментар


                    #39
                    Зависи всеки какво харесва и какво може да си позволи... Лично аз не съм фен на много големите мотори, защото, така да се каже, трябва да имаш и големи джобове за тях. :P

                    Коментар


                      #40
                      20вт е по добър и по бърз мотор 2.5в6 на алфата кадето съм гледал по клипове на живо 20вт фиат купе преди алфата 2.5в6 така че няма кво да говорим

                      Коментар


                        #41
                        Благодаря на всички колеги, които се включиха и взеха участие в анкетата! Ще използвам възможността накрая и аз да изразя цялостното си мнение (без разбира се да засягам, който и да е). Що се отнася до поведение на пътя, возия и комфорт - бих предпочел GTV-то, но истинско спортно усещане ми носи Coupe-то. Самото GTV е по-тромаво от Coupe-то... Като интериор много повече ми допада GTV-то, но отнавън Coupe-то ми пленява окото. Не съм пристрастен, даже Alfa Romeo ми е любимата марка и е в сърцето ми, но конкретно от двата звяра бих избрал Coupe-то!

                        Коментар


                          #42
                          http://www.youtube.com/watch?v=rUGUyHEODjU за тези които не са го гледали
                          Gtv

                          Коментар


                            #43
                            анкета

                            фиат купе

                            Коментар


                              #44
                              айде и аз да се изкажа, купето е по-красиво :D:D:D

                              Коментар


                                #45
                                GTV

                                Коментар

                                Working...
                                X