Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Coupe или Alfa Romeo GTV?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Coupe или Alfa Romeo GTV?

    Хайде да видим кой на какво мнение е...

    #3
    Във фиат форума,не че нещо,ама фиат купе естествено.Въпреки,че съм пристрастен.
    FIAT BRAVO 1.6
    FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
    LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

    Коментар


      #4
      Хаха, тва ми е ясно, но все пак съм пред малка дилема... Искам да видя и няколко мнения по въпроса. :P

      Коментар


        #5
        да ти кажа честно зависи от купето и алфата,купетата имам ЛЕ алфите не знам да имам някви спец модели,но едно жълто или червено ЛЕ е доста приятно на вид а алфичките малко старички ми се виждат вече.
        F.I.A.T-fix it again tomorrow xaxaxaxa

        Коментар


          #6
          Защо темата е в раздела за гонки? Купето отпред и отзад е страхотно, а отстрани изглежда все едно е сглобено от поне 3 различни коли, тоест ужасно. Алфата изглежда супер отвсякъде, просто откъм дизайн няма никакъв спор. За вървеж трябва да се изкажат хората, които са ги карали. Аз лично бих предпочел Баркета и пред двете :D
          Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
          ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

          Коментар


            #7
            Хаха, а аз кабрио не бих предпочел. И Alfata и Coupeto са на Pininfarina и ми допадат страшно много като дизайн, но нека да не гледаме само външния им вид, а и под капака им.

            Коментар


              #8
              dikanio написа:
              За вървеж трябва да се изкажат хората, които са ги карали. Аз лично бих предпочел Баркета и пред двете :D
              Ааааа,колега,май подминаваш двата мотора 16ВТ и 20ВТ,които са класи над който и да е мотор в ГТВ Лично мене доста повече ми харесва Купе-то от ГТВ-то и като дизайн външно ,но и вътрешно.Обаче тука има една подробност на какъв автомобил точно ще попаднеш,понеже не си ги купуваме от магазина нови,а второ-трета-четвърта ръка на незнайни км и незнайна експлоатация.Та ако имаш дилема коя от двете може би везните би ги наклонило самото състояние на колите които би гледал :D
              Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

              Коментар


                #9
                ivanko_rs написа:
                Ааааа,колега,май подминаваш двата мотора 16ВТ и 20ВТ,които са класи над който и да е мотор в ГТВ
                Щом предпочитам Баркета, се подразбира, че вървежа е на заден план. Тя не може да бие нито едно Coupe или GTV на каквато и да е дисциплина. Все пак, ако трябва да избирам само между двете - Coupe 20VT, разбира се :D
                Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                Коментар


                  #10
                  Ако трябва да изразя мнение, бих казал, че симпатизирам на Coupeto и ще се обоснова защо. При Alfata забравяш за фарове през нощта, защото са напъно нефункционални, същото може да се каже за багажника й, ако може да се нарече такъв, защото имам чувството, че жабката е по-просторна, да не говоря за радиуса на завой и каква мъка е при паркиране...

                  Коментар


                    #11
                    RToNi написа:
                    Ако трябва да изразя мнение, бих казал, че симпатизирам на Coupeto и ще се обоснова защо. При Alfata забравяш за фарове през нощта, защото са напъно нефункционални, същото може да се каже за багажника й, ако може да се нарече такъв, защото имам чувството, че жабката е по-просторна, да не говоря за радиуса на завой и каква мъка е при паркиране...
                    Карал ли си Купе за да сравняваш точно тези недостатъци на GTVто ? При Алфата, всичко изброено(освен багажника - по точно отвора му) е по добро! Естествено като собственик на Купе (и то LE :D ) гласувах за него което не значи че е по добро от Алфата, но винаги ще остане по харесвано и по желано от нея. Просто Купето има нещо което Алфата никога няма да има - магия

                    Коментар


                      #12
                      Re: Fiat Coupe или Alfa Romeo GTV?

                      RToNi написа:
                      Хайде да видим кой на какво мнение е...
                      Признавам си гласувах за Алфата... поради чисто субективно отношение към външния вид. А колега щом си от Благоевград дрънни едно телефонче да разгледам купето!
                      Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

                      Коментар


                        #13
                        kaci написа:
                        RToNi написа:
                        Ако трябва да изразя мнение, бих казал, че симпатизирам на Coupeto и ще се обоснова защо. При Alfata забравяш за фарове през нощта, защото са напъно нефункционални, същото може да се каже за багажника й, ако може да се нарече такъв, защото имам чувството, че жабката е по-просторна, да не говоря за радиуса на завой и каква мъка е при паркиране...
                        Карал ли си Купе за да сравняваш точно тези недостатъци на GTVто ? При Алфата, всичко изброено(освен багажника - по точно отвора му) е по добро! Естествено като собственик на Купе (и то LE :D ) гласувах за него което не значи че е по добро от Алфата, но винаги ще остане по харесвано и по желано от нея. Просто Купето има нещо което Алфата никога няма да има - магия
                        Да, карал съм и Coupeto и Alfata, колега! И определено недостатъците на Alfata са едни от тези, които изброих!

                        Коментар


                          #14
                          Re: Fiat Coupe или Alfa Romeo GTV?

                          D. Stanev написа:
                          RToNi написа:
                          Хайде да видим кой на какво мнение е...
                          Признавам си гласувах за Алфата... поради чисто субективно отношение към външния вид. А колега щом си от Благоевград дрънни едно телефонче да разгледам купето!
                          С удоволствие, колега, но първо трябва да го взема, хаха. :D

                          Коментар


                            #15
                            Re: Fiat Coupe или Alfa Romeo GTV?

                            RToNi написа:
                            С удоволствие, колега, но първо трябва да го взема, хаха. :D
                            Поздравления за ентусиазма А ако все пак мислиш и за Алфа GTV в Благоевград познавам един човек с такава, който я продава, че жана му недоволства дето е събрал една камара двувратки... Колата е червена ако имаш интерес може да организираме оглед.
                            Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

                            Коментар

                            Working...
                            X