Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Lybra 2.4 vs Bravo 1.6 - имам ли шанс?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Е аз пак не разбрах има ли шанс Ланча 2.4 ЖТД срещу ниско прелитащото Браво иноишис ?????пп Абе що спяха да правят коли с трансаксиални скорости
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      Всичко започна оттам, че Роман нахрани отново колегите с Фиат че едва ли не марката им няма нищо общо със спорта, което изобщо не е така и вие адски добре го знаете, но се правите на "ударени" Това че масовия потребител с Брава/о Стило и прочие не е тръгнал да се гони, не означава че марката ФИАТ няма традиции и по-скоро вие т. нар. Алфисти избивате комплекси като всячески опитвате да отречете връзка с марката ФИАТ!Даден беше и пример с 1 Бг Ку4-ка, която не е нищо друго освен ФИАТ мотор с "Интегрална" трансмисия във ФИАТ базирано купе.... и това е живата истина!!!Много добре и ми е пределно ясно че 1 мотор не прави 1 кола силна но да обясняваш как 145/6 или 155 била видиш ли колко по-различна от Типо-платформата и как окачването и било чик-чирик мистър по-по-най.... ми е леко смешно.... Никъде не съм казвал и че турбо мотор не става за писта, дори напротив - дадох пример с кола с по-слабо развитие като шаси, окачване, силово предаване и спирачки как успява да се справи именно на писта с/у много по усъвършенствана кола

      Коментар


        Тия простотии за "тарикатлъците" въобще няма да ги коментирам,но не говори добре за теб щом даваш определения на хора които непознаваш И усещаш ли как сам си противоречиш: веднъж споменаваш ФИАТ като символ на силни мотори и слава във спорта(с което съм съгласен) а в следващия момент сам говориш за масовки по 1,2 и 1.6.......[/quote]Ти откъде реши че съм се напрегнал бе колега? Значи ти може да даваш определения, но когато някой изкаже несъгласие/неодобрение с начина ти на обръшение и става кофти човек А ти според теб ФИАТ с малолитражките ли са натрупали спортната си слава???

        Коментар


          Tie написа:
          Всичко започна оттам, че Роман нахрани отново колегите с Фиат че едва ли не марката им няма нищо общо със спорта, което изобщо не е така и вие адски добре го знаете, но се правите на "ударени" Това че масовия потребител с Брава/о Стило и прочие не е тръгнал да се гони, не означава че марката ФИАТ няма традиции и по-скоро вие т. нар. Алфисти избивате комплекси като всячески опитвате да отречете връзка с марката ФИАТ!
          Я я извинявай ще ми покажеш ли къде точно съм нахранил марката ,че няма нищо общо със спорта,че ми стана интересно Дори напротив: фиат сектанти се изказаха и се правят на ударени за историята на Алфа ,която видиш ли...почти липсвала И пак да повторя, не сме в историческия раздел,а в другия "рацинг" раздел,който не е е особенно развит и активен поради причините които ТИ сам изтъкна .........незнам кой се прави на ударен,като спорим за едно и също нещо в крайна сметка И се замисли кой е комплексиран,и спри да даваш определения кой какъв е по форумите
          Italfan

          Коментар


            Tie написа:
            .......Ти откъде реши че съм се напрегнал бе колега? Значи ти може да даваш определения.....
            Определения за теб и колата ти не съм давал,и немисля да го правя....за разлика от теб
            Italfan

            Коментар


              От твоя ник 2-ма ли пишете???Покажи къде съм дал определение за колата ти??? Какво го удряте на искрено и лично???

              Коментар


                Roman написа:
                Очевидно "рацинга" не важи за марката Фиат.
                Това тук спомняш ли си го

                Коментар


                  [quote="TieП.П.С. Нали се разбрахме че всичко бързо италянско тук (а и не само!) е с ФИАТ базирани турбо мотори и не виждам какво делиме или мериме п**ки!?!? Вместо да се радваме и на без това малкото останали езкемпляри и луди глави трощаши пари, коли, време и нерви с тях???[/quote]Това също се надявам да сте го прочели и да се опитате да вникнете какво искам да кажа и че не аз съм изровил "томахавката" 1-ви Ключ,че много неща се изписаха не по темата.Модераторски екип.

                  Коментар

                  Working...
                  X