Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Lybra 2.4 vs Bravo 1.6 - имам ли шанс?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Lybra 2.4 vs Bravo 1.6 - имам ли шанс?

    От вчера вече съм с ремап, а от сряда ще съм и с нов съединител та... ще имам ли шанс срещу Браво 1.6?Сега извън майтапа, искам сериозно да попитам за мнението ви, кой ми е в категорията и какви спаринг партньори да си подбирам от кръга на БМВ-джиите и Опел-джиите (питам специално за тях понеже по сбирки се засичаме най-вече с тях и по-ниски от тревата не смеем да приемем покана за премерване). Либрата е 2.4 - 140 коня.Понеже някой може да пита какъв е мапа, отсега да кажа, че не знам (но инфо може да се набави), понеже ми го прави баджанака (коледен подарък), пък пари за дино не ми се дават, но мога след смяната на съединител да заснема няколко ускорения и доускорения. Изискванията ми са били да не пуши много и да не ми дава преразход, значи не е топ перформънс... поне докато не си сменя и дясната полуоска.
    Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

    #2
    Аз бих скачал само на Браво с 1.2 макс до 1.4 двигател.За да искаш да мериш сили с 1.6 ще трябва нови турбини, кулери, пътища и още куп щуротии Yellow_Flash_Colorz_PDT_30
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар


      #3

      Коментар


        #4
        не ти трябва ремап с/у 1.6,но щом имаш скачай му и му покажи как оре дизела
        Не е важно какво говорят зад гърба ти,важно е когато се обърнеш всички да мълчат!

        Коментар


          #5
          Re: Lybra 2.4 vs Bravo 1.6 - имам ли шанс?

          D. Stanev написа:
          От вчера вече съм с ремап, а от сряда ще съм и с нов съединител та... ще имам ли шанс срещу Браво 1.6?Сега извън майтапа, искам сериозно да попитам за мнението ви, кой ми е в категорията и какви спаринг партньори да си подбирам от кръга на БМВ-джиите и Опел-джиите (питам специално за тях понеже по сбирки се засичаме най-вече с тях и по-ниски от тревата не смеем да приемем покана за премерване). Либрата е 2.4 - 140 коня.Понеже някой може да пита какъв е мапа, отсега да кажа, че не знам (но инфо може да се набави), понеже ми го прави баджанака (коледен подарък), пък пари за дино не ми се дават, но мога след смяната на съединител да заснема няколко ускорения и доускорения. Изискванията ми са били да не пуши много и да не ми дава преразход, значи не е топ перформънс... поне докато не си сменя и дясната полуоска.
          пробвай се с вектра 150 сток, астра 115 с модове, корса б гси с +сове Нещо таквоз
          '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
          '97 Coupe 16VT 262WHP+

          Коментар


            #6
            Re: Lybra 2.4 vs Bravo 1.6 - имам ли шанс?

            S.W.A.T. написа:
            пробвай се с вектра 150 сток
            Това вероятно е онази прословутата ХЕ... има един такъв дато отдавна му се каня, че е бая голям самохвалко... няма нужда да споменавам колко правел на ІІ-ра
            Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

            Коментар


              #7
              Ми ще ти е трудничко ако е читава или с модове, даже ще паднеш вероятно Ама ще ти е мярка
              '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
              '97 Coupe 16VT 262WHP+

              Коментар


                #8
                S.W.A.T. написа:
                Ми ще ти е трудничко ако е читава или с модове, даже ще паднеш вероятно Ама ще ти е мярка
                Всъщност оня е с Калибра... къде ми отиде акъла... Та тоя е с Калибра ХЕ, то май същата работа, де. Трябва да му видя килограмите, 115 коньовата я пукам без проблем с 320-ката... значи имам основание поне да го пробвам... с известно олекотяване и малко измама имам шанс
                Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

                Коментар


                  #9
                  Колибата е по-тежка от вектрата, дефакто при 3те коли сток със ксе тя е най-зле представящата се, при условие, че и 3те мотора са наистина в добро здраве
                  '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
                  '97 Coupe 16VT 262WHP+

                  Коментар


                    #10
                    и за БМВ няма за какво да се притесняваш
                    ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
                    Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
                    Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

                    Коментар


                      #11
                      Ако ХЕ-то те опука, отивай и я направи да пуши
                      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                      Коментар


                        #12
                        Re: Lybra 2.4 vs Bravo 1.6 - имам ли шанс?

                        D. Stanev написа:
                        От вчера вече съм с ремап
                        Как я чувстваш с ремапа, има ли прилична разлика
                        FIAT Bravo JTD GT '99

                        Коментар


                          #13
                          Re: Lybra 2.4 vs Bravo 1.6 - имам ли шанс?

                          vsd написа:
                          D. Stanev написа:
                          От вчера вече съм с ремап
                          Как я чувстваш с ремапа, има ли прилична разлика
                          Разликата е, че преди ремапа съединителя не буксуваше на ІV-та и V-та, в момента на 2700 оборота почва да приплъзва - стрелката на оборотомера скача на 3500 и след 1-2 секунди се връща на 3000 и звука е като от автоматик Утре ще знам със сигурност какво е положението като сменя съединителя. На 1.9-ката смених 5-6 мода докато ми хареса. След махането на катализатора ми увисваше във високите, затова направихме скрининг с ФЕС-а преди да бараме по таблиците за да видим какво къде се случва. Сега вероятно ще е добре понеже тормози съединителя в по-високите обороти. За момента ефекта най-добре го усещам на ІІІ-та тръгва още от 1200, от което съм много доволен.
                          Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

                          Коментар


                            #14
                            Замислете се, защо никой от колегите със колите над 200 коня, не се е пускал с Браво 1.6
                            3.0CRD

                            Коментар


                              #15
                              Trojaneca написа:
                              Замислете се, защо никой от колегите със колите над 200 коня, не се е пускал с Браво 1.6
                              От страх
                              Alfa Romeo 147 JTD and Alfa Romeo GT JTDm - now

                              Fiat Coupe 2.0 16V LE style - air intake; kappa turbo inlet manifold; 63mm exhaust system; headport;lightweight flywheel; chip - 1++hp - EX
                              Fiat Tipo 1991 - ex
                              Fiat Uno Fire - ex ex

                              Коментар

                              Working...
                              X