Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

fiat bravo 1.6 16v vs . bmv М42/В18 е 1.8л 16 клапанов

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    vicool написа:
    Bravo 1.9 JTD написа:
    323 е46 са 2 литрови не ми спорете нали сме отварали такъв блок сичко е същото 300 кубика отгоре нема как да е не ми спорете
    2 литра в е46 са 4 цилиндрови, 323 е 6, демек или си в грешка или са ти обегнали 2 цилиндара от полезрението.
    Ами не е съвсем така -чак при Е90/92 320-ките вече са 4 цил. При е46 има 2 версии: 1-та до към 2000-та е 2.0 6 цил. 150 к.с. , а след това става 2.2 6 цил. 170 к.с.

    Коментар


      Прочетох на бързо темата и искам да кажа,че имам чуството,че и тука стана като в БМВ форума(демек 320-ката е най-бързото БМВ до 300к.с )и тем подобни.Стига бе хора има доста умни,разумни,трезвомислещи и РЕАЛНО ГЛЕДАЩИ потребители(или поне аз съм останал с такова мнение)!В България има един тунинг на автомобила който е мнооооого популярен,той се нарича НЕПОДДЪРЖАМ.Той е много популярен ЕДИНСТВЕНО в България!Ето нека направим така!Намирате ми едно Браво с такъв 1.6 мотор(говорим за потребителите които мислят,че Бравото е по-бързо от въпросните БМВ-та)да се замери с мен!Да аз не съм сток,но в сток състояние съм по-бърз от ЧИТАВ ПАЗЕН 318ис(чак след 90км/ч)при превключване от 2-ра на 3-та,което означава,че с Браво 1.6 с моите модове ще сме си жив кантар според изказванията на дадените потребители!!!

      Коментар


        Мерил ли си на 400 метра някакво време с техника/някаква/ било то 10херцов гпс или г-тек
        '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
        '97 Coupe 16VT 262WHP+

        Коментар


          S.W.A.T. написа:
          Мерил ли си на 400 метра някакво време с техника/някаква/ било то 10херцов гпс или г-тек
          Ми да мерил съм!На свободно каране БФДР и на DRIFTBOX(колата беше с мап и доооста понадута)и слезна в средните 15-ки СЪС СЛИКОВЕ,МНООГО ДОБРЕ ПОДГОТВЕН БЕНЗИН И ОЛЕКОТЕНА,а и както вече казах с дооста добър мап,с който ми допадаше как върви колата!Смътно ми беше какво е времето,ма нещо то сорта на 15.5,7 в зависимост на ръновете(как потгрявам сликовете,дали не позапалвам съединителя,колко скоро е следваяия рън и тем подобни)!

          Коментар

          Working...
          X