Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

fiat bravo 1.6 16v vs . bmv М42/В18 е 1.8л 16 клапанов

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    fiat bravo 1.6 16v vs . bmv М42/В18 е 1.8л 16 клапанов

    колеги да ви се похваля днес на омв срещо теца до орладовци игахме със едно такова бмв 3 дръпки 1 за него една за мене и един равен мисля си че е доста добре.
    FIAT BRAVO 1.6 16 V FIAT BRAVO 2.0 20V TURBO RENO 5 1.8 1.6 139+

    #2
    Да не е било на гас ? Предполагам колата е била серия е36?
    '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
    '97 Coupe 16VT 262WHP+

    Коментар


      #3
      И на бензин да е тук в Плевен видях една мацка как наказа едно такова бмв и то с 2 коли поне,колата беше браво 1.6
      live is too short to drive VW

      Коментар


        #4
        Не че нещо,знам,че 1.6 са совалки и бугати вейрон пада от него,ама все си мисля,че тез 1.8 (140`те коня) са доста по-вървежни ... Та или тез бмв`та хич ги няма или шоферите им са пълни лаици.За 1.8 115 е ясно - спънат кон отвсякъде !
        Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
        Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
        Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

        Коментар


          #5
          Princo написа:
          Не че нещо,знам,че 1.6 са совалки и бугати вейрон пада от него,ама все си мисля,че тез 1.8 (140`те коня) са доста по-вървежни ... Та или тез бмв`та хич ги няма или шоферите им са пълни лаици.За 1.8 115 е ясно - спънат кон отвсякъде !
          Заповам да мисля ,че с теб сме балъци ,че продължаваме да караме Типо...
          Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
          Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
          EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

          Коментар


            #6
            Ми като не ви се вярва има и други колеги във форума от Плевен питайте ги мацката с БРААВОТО какво прави
            live is too short to drive VW

            Коментар


              #7
              браво.сх1 написа:
              Ми като не ви се вярва има и други колеги във форума от Плевен питайте ги мацката с БРААВОТО какво прави
              Да съм казал нещо?Просто през ден се пускат теми за Браво 1.6 и резултатът е винаги в полза на Браво-то без значение от опонента...Малко смешно ми идва...А авторът си твърди ,че Браво-то е сток и върви страшно много...
              Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
              Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
              EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

              Коментар


                #8
                Пускал съм се с доста живо е30 1.8IS докато бях още слабичък и мога да кажа, че колата е кантарка със стоковото ми 1.8/16 138хп с доста ядове, а след модовете яде сапа същото БМВ. За бравото мога да кажа, че като включа 3та и ако съм със добър старт докато беше 138 умрели коня му правя вакуум с 4-6 коли и пускам гаста... Мога да допълня само че съм се пускал с доста БМВта с еднакви мотори и има много различни резултати... Победата над едно БМВ не значи че няма следващия ден да изкочи същата конфигурация и да ти покаже задния си номер
                '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
                '97 Coupe 16VT 262WHP+

                Коментар


                  #9
                  Predatorsi написа:
                  Princo написа:
                  Не че нещо,знам,че 1.6 са совалки и бугати вейрон пада от него,ама все си мисля,че тез 1.8 (140`те коня) са доста по-вървежни ... Та или тез бмв`та хич ги няма или шоферите им са пълни лаици.За 1.8 115 е ясно - спънат кон отвсякъде !
                  Заповам да мисля ,че с теб сме балъци ,че продължаваме да караме Типо...
                  а бе колега като не ти се вярва не вярваи имам поне 30-40 свидетелия
                  FIAT BRAVO 1.6 16 V FIAT BRAVO 2.0 20V TURBO RENO 5 1.8 1.6 139+

                  Коментар


                    #10
                    Re: fiat bravo 1.6 16v vs . bmv М42/В18 е 1.8л 16 клапанов

                    stani090 написа:
                    колеги да ви се похваля днес на омв срещо теца до орладовци игахме със едно такова бмв 3 дръпки 1 за него една за мене и един равен мисля си че е доста добре.
                    Слез на земята

                    Коментар


                      #11
                      ИС-ката е един от най-кадърните мотори на БМВ и е "висока топка" за всичко под 2000 куб. атмосвера от итал-авто индустрията! Доскоро имахме с един колега такова в купе на Е - 30 Туринг /комби/ - карал съм - знам ! Сега верно, че и аз не съм чел в тоз раздел тука "Браво еноишес" да пада от нещо, ама фенщината си е фенщина, реалността - реалност
                      ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

                      Коментар


                        #12
                        Е да ама аз пък видях една мацка как наказа такова БМВ и беше точно с 1.6 браво ако има колеги от Плевен нека потвърдят ако са присъствали на гонката
                        live is too short to drive VW

                        Коментар


                          #13
                          Скоро очаквам тема с заглавие : Браво 1.6 бие Ферари Ф430 ...
                          Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                          Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                          Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                          Коментар


                            #14
                            А да не става дума за 318i ?
                            3.0CRD

                            Коментар


                              #15
                              Trojaneca написа:
                              А да не става дума за 318i ?
                              Тва е вече друга бира.Едва ли има по-спъната кола от тази ...
                              Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                              Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                              Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                              Коментар

                              Working...
                              X