Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Браво ХГТ срещу Браво ХГТ на Цариградско шосе

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Браво ХГТ срещу Браво ХГТ на Цариградско шосе

    На 21.02 вечерта се гоних с едно браво ХГТ тъмно син металик ако човека с който се дръпнахме има регистрация тук нека да ми пише

    #2
    Аз предполагам, че ХГТ-то ще е победител в тази гонка .

    Коментар


      #3


      не позна брат ХГТ-то победи :Д:Д:Д

      Коментар


        #4
        Е то от ХГТ до ХГТ има разлика колеги. Кой беше победител в гонката или наравно бяхте? При такива гонки ако колите са читави, всичко зависи от шофера. Аз например нямам загуба от ХГТ до сега . Мойто знам, че си е кошничка ма явно съм попадал на още по-големи. Ако има навити колеги като се пооправи времето за една сверка на ХГТ-та да пишат. Мойто си е сток, само със спортен филтър и некво гърне:D
        Bravo HGT

        Коментар


          #5
          моето върви /ако е вървеж/колкото 1.6 или една идея повече,смятаите колко е уморено.
          Не е важно какво говорят зад гърба ти,важно е когато се обърнеш всички да мълчат!

          Коментар


            #6
            @BUMAR - не мисля така, внушаваш си.
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              #7


              smokie твойто 147 к.с. ли е или 154 ?

              Коментар


                #8


                иначе и моя фиат е сток само казваш кога и каде и се почваме важното е купон да става

                Коментар


                  #9
                  Страшно много зависи от кондицията на мотора и още куп неща.Леко задържащи спирачки са способни да убият много от мощноста, зависи колко са натоварени колите, колко бензин има.На мен предишното ми браво 1.6 вървеше една две идеи повече от сегашното 1.2 16v
                  http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                  Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                  FIAT БРАВО 1.2 16v
                  ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                  FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                  Коментар


                    #10
                    infineon написа:
                    Страшно много зависи от кондицията на мотора и още куп неща.Леко задържащи спирачки са способни да убият много от мощноста,
                    С леко-задържащи спирачки, биех А3ки 1.8Т стокови. Яд ме е, че го продадох, преди да покажа задния си номер на рейсърите с натоканите ХГТ-та.
                    3.0CRD

                    Коментар


                      #11


                      колега (trojaneca) с каква кола си бил А3-ките 1.8 Т

                      Коментар


                        #12
                        Re:

                        fastandfurious12 написа:
                        колега (trojaneca) с каква кола си бил А3-ките 1.8 Т
                        HGT
                        leave something of the happiness you bring

                        Коментар


                          #13
                          Re:

                          fastandfurious12 написа:
                          иначе и моя фиат е сток само казваш кога и каде и се почваме важното е купон да става
                          147 коня е по книжка, колко са останали е друг въпрос :D. С преебан вариатор съм и още кой знае кви бъгове, ма гледам че си от красна поляна, та като се пооправи времето може да напраим една сверка. Въпроса е да се съберем поне 3-4 ХГТ-та да ги замерим. На мене поне ми е много интересно да си тествам кошничката с абсолютно същата
                          Bravo HGT

                          Коментар


                            #14
                            Re:

                            Bravo 1.9 JTD написа:
                            fastandfurious12 написа:
                            колега (trojaneca) с каква кола си бил А3-ките 1.8 Т
                            HGT
                            Ми аз не виждам причина ХГТ-то ако е читаво да не бие 1.8Т 150 коня обаче. Предполагам доста хора са гледали един мнооого стар епизод на Тop gear, в който сравняват Пежо 306 ГТИ, Голф 4 1.8Т и ХГТ-147 коня и резултата беше Пежо-1во, Бравото-2ро и Голфа-последен http://www.youtube.com/watch?v=5nuv6bBDRSU
                            Bravo HGT

                            Коментар


                              #15
                              Re:

                              smokie написа:
                              fastandfurious12 написа:
                              иначе и моя фиат е сток само казваш кога и каде и се почваме важното е купон да става
                              147 коня е по книжка, колко са останали е друг въпрос :D. С преебан вариатор съм и още кой знае кви бъгове, ма гледам че си от красна поляна, та като се пооправи времето може да напраим една сверка. Въпроса е да се съберем поне 3-4 ХГТ-та да ги замерим. На мене поне ми е много интересно да си тествам кошничката с абсолютно същата
                              батко са тука с некви приятелчета мислиме нещо за неделя ако е сухо и ако не завали естествено през деня да се съберем някаде и да си спретнем някакви стартчета за сега идеята е булевард скопие като се доуточним окончателно ще пиша в темата и ако имаш желание заповядай както и всеки който иска да вдигне малко адреналина :П

                              Коментар

                              Working...
                              X