Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Golf 3 2.0GTI

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Uox написа:
    1.8Т е ебати мъртво родения кон
    1.8T има 150 и 180к.с. Мъртво родени ? Според мен не си карал читав такъв.
    Uox написа:
    Конкретно 115-ката ще сцепи Пунтото.
    Ако Пунтака е сток да, ама в случая .....
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #17
      аз мисля че путака ще дръпне на старта всепак е много по лека
      Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


      FIAT BRAVO 1.8GT
      FIAT BRAVO 1.9TD ex

      Коментар


        #18
        emzo написа:
        Uox написа:
        1.8Т е ебати мъртво родения кон
        1.8T има 150 и 180к.с. Мъртво родени ? Според мен не си карал читав такъв.
        Uox написа:
        Конкретно 115-ката ще сцепи Пунтото.
        Ако Пунтака е сток да, ама в случая .....
        Естествено, че говорим за 150-коньовата версия Мен ако питаш не съм карал нито едно 1.8Т, ама съм карал с такова и в Голф 4 и в Ауди А3 и А4.С А3-ката имаше най-голяма интрига щото беше чипната и още шукарийки А що се отнася до Пунтото, гледах му клипа с ускорението, не ми направи кой знае какво впечатление(моля собственика да не се убижда)Не че Голф-а е няква голяма сила, но според мен ще е отпред

        Коментар


          #19
          А на бас, че и тука няма да се случи нищо! Темата ще си стане 10-тина страници и сверка пак няма да видим Ще стане - тя едната кола влезе в бокса, после тя излезе пък другата влезе, после влязоха и двете ........
          ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

          Коментар


            #20
            2000 20v turbo написа:
            А на бас, че и тука няма да се случи нищо! Темата ще си стане 10-тина страници и сверка пак няма да видим Ще стане - тя едната кола влезе в бокса, после тя излезе пък другата влезе, после влязоха и двете ........
            Добре колега, утре макар че ще е мокро сигорно, пак ши изкарам и ши правим, ако е мн мокро летящ може да направим, да видим дали ще е така. Иначе мн много немиса иска за летящ, щото съединителя адски боксува, но няма значение, и аз искам да видя резултата.
            tapkachev написа:
            Да сега е мокро като се оправи времето, но колега аз съм навит от летящ, защото парва ми я няма никва не може да захапи и само върти и каквото и да ме хване съм жертва
            Добре колега няма проблем, за спорта ши ги пускаме безтуй, несме рали състизатели. На летящия старт си отпреде според мен , но както и да е
            Uox написа:
            emzo написа:
            Uox написа:
            1.8Т е ебати мъртво родения кон
            1.8T има 150 и 180к.с. Мъртво родени ? Според мен не си карал читав такъв.
            Uox написа:
            Конкретно 115-ката ще сцепи Пунтото.
            Ако Пунтака е сток да, ама в случая .....
            Естествено, че говорим за 150-коньовата версия Мен ако питаш не съм карал нито едно 1.8Т, ама съм карал с такова и в Голф 4 и в Ауди А3 и А4.С А3-ката имаше най-голяма интрига щото беше чипната и още шукарийки А що се отнася до Пунтото, гледах му клипа с ускорението, не ми направи кой знае какво впечатление(моля собственика да не се убижда)Не че Голф-а е няква голяма сила, но според мен ще е отпред
            Ми колега за мен си е добро ускорението(поне по-добро е от 1.6 16в на колегата като гледам, и мойто е около 103-4коня) Карам дизел, а не бензинка, кадето може да напреднеш мн повече.А и квото да се говори, без гонки само се разгадава нищо друго.
            Fiat PUNTO 1,9jtd+remap

            Коментар


              #21
              tapkachev написа:
              Да сега е мокро като се оправи времето, но колега аз съм навит от летящ, защото парва ми я няма никва не може да захапи и само върти и каквото и да ме хване съм жертва
              Ми вземи си сложи една първа като ти я няма!Или дай на някой да ти покаже как се стартира с твоята кола поне да вземеш да се научиш да я караш! :D По темата съм за по-добрия шофьор!!!
              Alfa Romeo GTV 2.0 16V - 150к.с.
              Аlfa Romeo 145 1.3 Boxer - 90к.с. - ex
              Аlfa Romeo 33 1.7 8V Boxer - 1?? к.с.
              Alfa Romeo 156 2.4JTD - 136к.с+

              Коментар


                #22
                Uox написа:
                А що се отнася до Пунтото, гледах му клипа с ускорението, не ми направи кой знае какво впечатление(моля собственика да не се убижда)
                Колега, за 80 коня кола ускорението е повече от добро, ако искаш направи клип на твоето браво и ги сложи един до друг и ще видиш че разликата няма да е като за 60-70 коня. Все пак не може да очаквате че 100 коня кола ще прави 6 сек до 100.
                FIAT Bravo JTD GT '99

                Коментар


                  #23
                  Колеги малко кофти се получава, че ви обещах че неска ши ги пусна колите, но излезна ми работа и трябва да патувам до Истанбул в срияда, и безтуй ми боскува съединителя, и неискам да я зоря да не ме остави на патя. Но утре ако се кача на голфа ши снимам за ускорение да видим г/д как се спрява. Извинявам се за некоректноста пак.
                  Fiat PUNTO 1,9jtd+remap

                  Коментар


                    #24
                    hol1gans написа:
                    Колеги малко кофти се получава, че ви обещах че неска ши ги пусна колите, но излезна ми работа и трябва да патувам до Истанбул в срияда, и безтуй ми боскува съединителя, и неискам да я зоря да не ме остави на патя. Но утре ако се кача на голфа ши снимам за ускорение да видим г/д как се спрява. Извинявам се за некоректноста пак.
                    :D :D :D Добре де, що познавам толкоз бе мама му стара? Те го те - Истамбул, Анкара, Анадола... "саединителя боскувал" ....... Ма се веселим поне ! Колега, като се върнеш от Турция да си занесеш бележника на госпожата по български и литература, да ти дярни една двойка! Това първо и второ тоз сАединител дето бОСКУва..... имаше тука в една съседна тема един колега беше писал за "КРЕМЪЧЕН" "САЕДИНИТЕЛ" - ползвай търсачката и се подкови с такъв "САЕДИНИТЕЛ" ....... душички мамини Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
                    ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

                    Коментар


                      #25
                      2000 20v turbo написа:
                      hol1gans написа:
                      Колеги малко кофти се получава, че ви обещах че неска ши ги пусна колите, но излезна ми работа и трябва да патувам до Истанбул в срияда, и безтуй ми боскува съединителя, и неискам да я зоря да не ме остави на патя. Но утре ако се кача на голфа ши снимам за ускорение да видим г/д как се спрява. Извинявам се за некоректноста пак.
                      :D :D :D Добре де, що познавам толкоз бе мама му стара? Те го те - Истамбул, Анкара, Анадола... "саединителя боскувал" ....... Ма се веселим поне ! Колега, като се върнеш от Турция да си занесеш бележника на госпожата по български и литература, да ти дярни една двойка! Това първо и второ тоз сАединител дето бОСКУва..... имаше тука в една съседна тема един колега беше писал за "КРЕМЪЧЕН" "САЕДИНИТЕЛ" - ползвай търсачката и се подкови с такъв "САЕДИНИТЕЛ" ....... душички мамини Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
                      И верно качи се "у Гоуф-а" и снимай ускорението ..... То туй нещо е хипер интересно да го видим тука във фиатския форум ние, щото никой от нас и представа си няма, как ли "аджеба" ускорява един "Гоуф"
                      ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

                      Коментар


                        #26
                        По интересно ще е да му вдигнеш предницата и да му напълниш километража на място :Д
                        '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
                        '97 Coupe 16VT 262WHP+

                        Коментар

                        Working...
                        X