Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Golf 3 2.0GTI

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Golf 3 2.0GTI

    Колеги имам едно голфче пред нас, нашия го докара от незнам каде но си седи от 4-5 месеца и и едва миналия ден се качих да го покарам. Та несам мн впечатлен как върви голфчето, но иначе има си ремусче и бучи мн яко, но очаквах нещо повече от GTI мотор, даже незнам колко кончета е, но огледах се и нямаше турбо, сигорно е 120коня някаде. Та някой дърпал ли се е с такова голфче? Иначе утре мисля да хвана един приятел да кара голфа и аз на пунтото си и да се пусна на 300-400м. да видим к’во ши стани. А според вас ?
    Fiat PUNTO 1,9jtd+remap

    #2
    Ами така са си голфовете колега :D Аз се возих на ABF (2.0 16v) 150 коня и да ти кажа не беше нищо особенно Този твоя голф е 2.0 - 115 коня, а нищо чудно и да го дръпнеш с Пунтото
    Теоритиците си лаят, голфа си върви!

    Коментар


      #3
      той ако беше нещо особено тоя голф, до ся нямаше да слезна от него, от колко месеца седеше горкичката кола, чак мин ден се качих, но като се пробваме ще стани ясну дали върви наистина.
      Fiat PUNTO 1,9jtd+remap

      Коментар


        #4
        Абе тея гоулфуве са пълна скръб! Варвят 4 ките 1.8T тези са машини , както и дизелаците иначе другите ги няма много :D Колега ти както си ми от Хасково трябва да някой път да ги сдарпаме, нашите машини :D
        Fiat Bravo 1.6 GT
        Stilo 1.9JTD - ex

        Коментар


          #5
          tapkachev написа:
          Абе тея гоулфуве са пълна скръб! Варвят 4 ките 1.8T тези са машини , както и дизелаците иначе другите ги няма много :D Колега ти както си ми от Хасково трябва да някой път да ги сдарпаме, нашите машини :D
          Еми неси свирнал, несмеги дарпали Иначе секи ден сам в д-град, сигорно сме се засичали. То вашия град с тия хубавици, няма как да не идва човек но айди данесе отклоняваме от темата
          Fiat PUNTO 1,9jtd+remap

          Коментар


            #6
            Най- вероятно сме се засичали аз пунтаци редовно виждам. :D Ей сега като се стопли, да направим едно кафе, и да сдавим кучета :D Там в Хасково нямате ли си девойки че до тука идваш, като съм идвал вие имате по голям избор :D
            Fiat Bravo 1.6 GT
            Stilo 1.9JTD - ex

            Коментар


              #7
              tapkachev написа:
              Най- вероятно сме се засичали аз пунтаци редовно виждам. :D Ей сега като се стопли, да направим едно кафе, и да сдавим кучета :D Там в Хасково нямате ли си девойки че до тука идваш, като съм идвал вие имате по голям избор :D
              Е чак там викаш а то е на 10км, той и безтуй за параза идвам 3пати в седмицата, но и почти сяка вечер сам по кафетата и в фламингото се мятаХ, но вече се отказах
              Fiat PUNTO 1,9jtd+remap

              Коментар


                #8
                Гонката ми звучи като "Войната на костенурките" пък запознайте се и станете АРТИК хо-хо-хо...

                Got nos?

                Коментар


                  #9
                  sUkI написа:
                  Гонката ми звучи като "Войната на костенурките" пък запознайте се и станете АРТИК хо-хо-хо...
                  Xaxaxa войната на костенурките, това звучи добре
                  Fiat PUNTO 1,9jtd+remap

                  Коментар


                    #10
                    :D ще станем артици и майни можем да станем :D sUkI на теб какво ти е возилото
                    Fiat Bravo 1.6 GT
                    Stilo 1.9JTD - ex

                    Коментар


                      #11
                      Браво ВИС 169кончета

                      Got nos?

                      Коментар


                        #12
                        tapkachev написа:
                        Варвят 4 ките 1.8T тези са машини
                        От тва по-голяма глупост не бях чувал скоро. 1.8Т е ебати мъртво родения кон Конкретно 115-ката ще сцепи Пунтото.

                        Коментар


                          #13
                          Карал съм 2,0 16V GTI 150коня, искам да ви кажа, че не върви никак зле.
                          BRAVO 1.6 16V

                          Коментар


                            #14
                            Uox написа:
                            tapkachev написа:
                            Варвят 4 ките 1.8T тези са машини
                            От тва по-голяма глупост не бях чувал скоро. 1.8Т е ебати мъртво родения кон Конкретно 115-ката ще сцепи Пунтото.
                            Еми тия дни е мокро, и нямаше как да ги пусним, тогава ще стани ясну.
                            Fiat PUNTO 1,9jtd+remap

                            Коментар


                              #15
                              Да сега е мокро като се оправи времето, но колега аз съм навит от летящ, защото парва ми я няма никва не може да захапи и само върти и каквото и да ме хване съм жертва
                              Fiat Bravo 1.6 GT
                              Stilo 1.9JTD - ex

                              Коментар

                              Working...
                              X