Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Браво 1.6 16в - Ускорение от 0-180 км/ч

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Колега да не пускам нова тема, и на мен ми стана инт и реших да пробвам до 180 с вече заминалия ми съедините, резултата е доволно според мен http://www.youtube.com/watch?v=ikwVQ...layer_embedded
    Fiat PUNTO 1,9jtd+remap

    Коментар


      #17
      Ехаа колега какво е това жтд-страшно ускорение направи.По бързо ми се струва и от хгт пунто -евала!

      Коментар


        #18
        Колегата с бравото - евала!Бая коли ще откажеш.

        Коментар


          #19
          Xanos написа:
          До тук свестна генерация, малко аванс на всмукателния и изпускателния, интейк.. и горе долу това е. Предстоят порт & полиш като посъбера някой лев и накрая един свестен чип. Обаче редом с тва оправям оптиката и се затруднявам, за тва на степени става всичко. Все пак живеем в България. В началото като си взех колата всяка двулитрова Вектра с ц20не под капака ме правеше див и щастлив. Сега при гонка с въпросната вектра различни при това разликите са влакови композиции в моя полза
          Как ся праи туй нящо
          ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

          Коментар


            #20
            по нанадолнище
            Не е важно какво говорят зад гърба ти,важно е когато се обърнеш всички да мълчат!

            Коментар


              #21
              Към колегата с дизеловото пунто 7.7 до 100км си е сериозно постижение ,това пунто сток ли е???
              На брега на реката рибарите поставяха червеи на въдиците си, а в реката се виждаше обратното...

              Коментар


                #22
                С малка промяна в софта(ремапче)
                Fiat PUNTO 1,9jtd+remap

                Коментар


                  #23
                  Golf III 2.8 VR6 (174 Hp) - 0-100км/ч - 7,8сек по каталог. Fiat Bravo 2.0 HGT 20V (154 Hp) - 0-100км/ч - 8,0сек по каталог
                  Нема да е малка намесата
                  На брега на реката рибарите поставяха червеи на въдиците си, а в реката се виждаше обратното...

                  Коментар


                    #24
                    ускорението до 100км изобщо не е мерител за това как върви една колазащото след 100км/ч разликата става брутална и грознапо мощните коли имат по дълги скорости а малолитражките по къси скорости с който ускоряват добре до 100км/чето и един показателен клип голф вр6 срещу поло 1.3 с доработки и къса кутияhttp://vbox7.com/play:8e19c745 до 100 км/ч полото е отпред,но на 400м изостава на 120 метра зад голфа

                    Коментар


                      #25
                      Най-якто е че когато сменя предавките не го прави рязко... Това Браво го презнавам!!! други биха откъснали лоста при Шифта....
                      FIAT, не е само въпрос на сметки - FIAT е убеждение, мания, магия, нещо трудно обяснимо което те завладява, грабва те и те пристрастява.... италианеца е вложил дух във всеки модел!

                      Коментар


                        #26
                        Да попитам собственика на автомобила дали му вярва на този уред наречен километропоказател в автомобила.При това показание от около 180 км/ч може да има грешка от около +20 км/ч. на показанието т.е. показание 180 действително 160-165Засичал ли си автомобила с друга техника най-простото примерно GPS?
                        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                        Коментар


                          #27
                          С каква хапаратура го засече времето бе колега,сподели да знаем и ние
                          EX DELTA 1.9TDS
                          ALFA 147 1.9 JTD 16V Powerеd by TST-Racing

                          Коментар


                            #28
                            lancione написа:
                            С каква хапаратура го засече времето бе колега,сподели да знаем и ние
                            Със апаратурата наречена видео клипче :D.
                            АlfaRomeo 146 1.4 16V TS.

                            Коментар


                              #29
                              billyboy` написа:
                              lancione написа:
                              С каква хапаратура го засече времето бе колега,сподели да знаем и ние
                              Със апаратурата наречена видео клипче :D.
                              коята е много прецизна и точна

                              Коментар


                                #30
                                И все пак телефона с който е снимал се предполага, че е нокиа финландска изработка как да не и имаш доверие И сега сериозно без някакви сериозни подобрения не мисля, че си мръднал особено от стоковите показатели за ускорение
                                '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
                                '97 Coupe 16VT 262WHP+

                                Коментар

                                Working...
                                X