Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Браво 1.6 16в - Ускорение от 0-180 км/ч

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Браво 1.6 16в - Ускорение от 0-180 км/ч

    Здравейте колеги! Реших да се похваля и аз с ускорението на моята кола. Приемам съвети/критики без проблем. Колата е 1.6 103 коня с късата скоростна кутия и с жокерчета В заводски вид колата е 11,2 до 100, в момента ги правя за около 8 секунди. http://vbox7.com/play:b0fc3c33Да не забравя да отбележа, че пътя на който е правен клипа е напълно прав. Който е бил в Петрич знае отсечката.. от ЖП прелеза посока Бензиностанция Еко
    I NEED SPEED!

    #2
    може ли да знаеме какво е правено по колата
    фиат мареа 103 понита
    спринтер 122 понита
    пасат с 90 умрели понита

    Коментар


      #3
      Браво, колега доста добре набира Наистина, какво имаш превид "жокерчета" ?
      Ползвайте мигачи!
      Sometimes I feel like screaming

      Коментар


        #4
        За тоя ластик дето го прави бая "жокерчета" трябва да има Yellow_Flash_Colorz_PDT_08

        Коментар


          #5
          До тук свестна генерация, малко аванс на всмукателния и изпускателния, интейк.. и горе долу това е. Предстоят порт & полиш като посъбера някой лев и накрая един свестен чип. Обаче редом с тва оправям оптиката и се затруднявам, за тва на степени става всичко. Все пак живеем в България. В началото като си взех колата всяка двулитрова Вектра с ц20не под капака ме правеше див и щастлив. Сега при гонка с въпросната вектра различни при това разликите са влакови композиции в моя полза
          I NEED SPEED!

          Коментар


            #6
            Да биеш Вектра Ц20КСЕ с тия ти модификации...колега, малко несериозно звучи изказването ти.
            3.0CRD

            Коментар


              #7
              Trojaneca написа:
              Да биеш Вектра Ц20КСЕ с тия ти модификации...колега, малко несериозно звучи изказването ти.
              Ц20НЕ...Той си е написал колегата...Иначе евалла за доброто Браво...
              Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
              Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
              EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

              Коментар


                #8
                Trojaneca написа:
                Да биеш Вектра Ц20КСЕ с тия ти модификации...колега, малко несериозно звучи изказването ти.
                Колега, първо прочети и после ме ругаи А и незнам кое колко е сериозно с тия модификации, но е факт, че съм попаднал на много запазен мотор и върви прекрасно даже и с тия модификации. Ако имаш представа колко са около 3 секунди надоло в ускорение до 100 км в час няма да говориш така. Возил ли се някога в браво 1.6 .. качи се и виж дали има разлика в ускорението с тва на клипа k: Ц20ХЕ е 150 коня и с такава вектра никога не съм се пускал.. ц20не-тата даже и с генерации и чипнати не са ми абсолютно никакъв проблем k:
                I NEED SPEED!

                Коментар


                  #9
                  Xanos написа:
                  о е факт, че съм попаднал на много запазен мотор и върви прекрасно даже и с тия модификации. Ако имаш представа колко са около 3 секунди надоло в ускорение до 100 км в час няма да говориш така. Возил ли се някога в браво 1.6 .. качи се и виж дали има разлика в ускорението с тва на клипа k: Ц20ХЕ е 150 коня и с такава вектра никога не съм се пускал..
                  Моя грешка, като видя C20 и автоматично го възприемам като XE, защото NE-то е прекалено-бавно, да става за каквато и да е конкуренция Иначе да, возел съм се на 1.6, имал съм 2.0, а в момента съм в средните 6 секунди 0-100 :P
                  3.0CRD

                  Коментар


                    #10
                    Колега, колицата върви добре , но на клипа си по скоро към 9 и нещо, а не 8 и.
                    Ремонт и изкупуване на повредени лаптопи - Велико Търново

                    Коментар


                      #11
                      I NEED SPEED!

                      Коментар


                        #12
                        фиат

                        колега браво за 1.6 е супер

                        Коментар


                          #13
                          Браво колега,колата определено радва
                          Peugeot 307 2.0i ГИ
                          ex: Fiat Brava 1.6 16V 90hp

                          Коментар


                            #14
                            Re: Браво 1.6 16в - Ускорение от 0-180 км/ч

                            Xanos написа:
                            Здравейте колеги! Реших да се похваля и аз с ускорението на моята кола. Приемам съвети/критики без проблем. Колата е 1.6 103 коня с късата скоростна кутия и с жокерчета В заводски вид колата е 11,2 до 100, в момента ги правя за около 8 секунди. http://vbox7.com/play:b0fc3c33Да не забравя да отбележа, че пътя на който е правен клипа е напълно прав. Който е бил в Петрич знае отсечката.. от ЖП прелеза посока Бензиностанция Еко
                            Тия 8 сек със какво ги измери ако не е таина?
                            АlfaRomeo 146 1.4 16V TS.

                            Коментар


                              #15
                              Добре върви браво

                              Коментар

                              Working...
                              X