Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тipo 1.6 vs. Punto 1.2 16v

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Чудех се тази епична битка още ли продължава, а то вече работата вече до Седичи стигнала. Съвсееем леко сте се отклонили от темата :D
    Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
    ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

    Коментар


      #32
      nikotipo написа:
      ...... много му се плашиш на това типо...... аз съм с 1.4 карб и на трета го вкарвам до 130 км/ч ....... спецално за това си сложих оборотомер и установих че го вкарвам "спокойно" до 7500...... ама рядко,и в момента си го позволявам защото съм с масло BMW 5/40 ! Карба го дай на сам, и после като се надскачате с пунтака мини на бензин!!! С най-добри пожелания, Никола!П.С ама не е нужно да ме слушаш, щото то може да се сметне колко може да се вдигне, стига да си с коректния размер гуми! А и да не изтропаш :D
      Тея 130 на трета как ги вдигна ? По надолнище с попътен вятър ? Съвсем сериозно питам ! С какъв размер гуми си ?
      Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
      Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
      Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

      Коментар


        #33
        Princo написа:
        nikotipo написа:
        ...... много му се плашиш на това типо...... аз съм с 1.4 карб и на трета го вкарвам до 130 км/ч ....... спецално за това си сложих оборотомер и установих че го вкарвам "спокойно" до 7500...... ама рядко,и в момента си го позволявам защото съм с масло BMW 5/40 ! Карба го дай на сам, и после като се надскачате с пунтака мини на бензин!!! С най-добри пожелания, Никола!П.С ама не е нужно да ме слушаш, щото то може да се сметне колко може да се вдигне, стига да си с коректния размер гуми! А и да не изтропаш :D
        Тея 130 на трета как ги вдигна ? По надолнище с попътен вятър ? Съвсем сериозно питам ! С какъв размер гуми си ?
        ..... Очаквах този въпрос!На равно го постигнах, и това е възможно само с гуми 185/55/14! А и го правя само когато съм достигнал работен режим! Скоро изтропах една Темпра в 6000 , та си мисля да не обяснявам че то счупеното си е счупено!За мен ще е удоволствие да покажа,как го правя, на всеки който желае!С най-добри пожелания, Никола! П.С ...... а и да не забравяме упоменатото масло с което я карам!
        fiat divak

        Коментар


          #34
          nikotipo написа:
          Princo написа:
          nikotipo написа:
          ...... много му се плашиш на това типо...... аз съм с 1.4 карб и на трета го вкарвам до 130 км/ч ....... спецално за това си сложих оборотомер и установих че го вкарвам "спокойно" до 7500...... ама рядко,и в момента си го позволявам защото съм с масло BMW 5/40 ! Карба го дай на сам, и после като се надскачате с пунтака мини на бензин!!! С най-добри пожелания, Никола!П.С ама не е нужно да ме слушаш, щото то може да се сметне колко може да се вдигне, стига да си с коректния размер гуми! А и да не изтропаш :D
          Тея 130 на трета как ги вдигна ? По надолнище с попътен вятър ? Съвсем сериозно питам ! С какъв размер гуми си ?
          ..... Очаквах този въпрос!На равно го постигнах, и това е възможно само с гуми 185/55/14! А и го правя само когато съм достигнал работен режим! Скоро изтропах една Темпра в 6000 , та си мисля да не обяснявам че то счупеното си е счупено!За мен ще е удоволствие да покажа,как го правя, на всеки който желае!С най-добри пожелания, Никола! П.С ...... а и да не забравяме упоменатото масло с което я карам!
          Не се засягай.Беше ми интересно за това и попитах.Аз съм с 165/70/13 и на 3та на 7000 оборота съм с 110-115 км/ч.
          Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
          Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
          Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

          Коментар


            #35
            Ни най-малко не смятам че тук има място за засягане! От тук на сетне ще се ревизирам и ще ти пиша на лично, за да не продължаваме тук!Интересно се получи!Успихи за сега!
            fiat divak

            Коментар


              #36
              Приятел аз имам пунто 1.2 16v и вярвай ми точно на 1-ва и 2-ра предавка му е силата можеби третата му не чак толкова така че предполагам в шофьора е проблема за да му вземаш старта.

              Коментар

              Working...
              X