Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

VW Golf MK2 GTI 16v KR vs Bravo 1.6 16v Map

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    хехехе

    dinchev_bg написа:
    Аз мога да кажа че 1.6 16 клапановият двигател ще цепи автомобили до 140 коня без проблем стига шофиорите да знаят как да ги карат,с моята мареа няма кой да ме бие макар че по двигателя несъм пипал нищо!!!!Всичко е до зад кормилното устройство!!!!!!!!!!!
    Да бе колега,така е и аз съм чувал,че в Козлодуй няма по бърза кола,пък камо ли МАРЕА Алееле са видях,тя даже е 1.6 16клапана sonicempire колега не се пускай,че ще ревеш после на мен(дай едно кръгче,че ми се кара) :D :D :D
    Кара на сгъстен въздух

    Коментар


      #47
      dinchev_bg написа:
      Аз мога да кажа че 1.6 16 клапановият двигател ще цепи автомобили до 140 коня без проблем стига шофиорите да знаят как да ги карат,с моята мареа няма кой да ме бие макар че по двигателя несъм пипал нищо!!!!Всичко е до зад кормилното устройство!!!!!!!!!!!
      хвани алфа 145 1.8 тс и да видиш как ще ти направи 1 автобус ластик докато си изцепиш 2-ра, пък ако искаш и пробвай колегата с пунтото 1.4 гт 131
      ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
      Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
      Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

      Коментар


        #48
        Лелелелеле какви неща прочетох в тая тема..............................!На всички колеги които са написали вярни и най-важното реални неща ЕВАЛА за другите................!По самата тема незнам дали знаете КР с едни дизелови скорости какво прави(от Голф 1.6 чист дизел)само ще кажа 1-93км/ч,3-та 190км/ч,с един хубав и лек маховик и всичко до 2.0 155к.с(няма значение от коя марка)отива подяволите за около 1400лв!И сега съвсем по темата Голф 2-ка КР е наистина доста вървежна кола и Фиата за съжаление пада с много(поне 3 коли на 400м)което е около 5 десети от секундата!И сега последно за хората които си мислят,че тяхната Мареа 1.6 е мега мощен авотмобил нека се замерят с мойта мега спряла 20-ка и след това ще обяснявам защо и как........... !БЕЗПЛАТНО

        Коментар


          #49
          Bimero написа:
          Лелелелеле какви неща прочетох в тая тема..............................!На всички колеги които са написали вярни и най-важното реални неща ЕВАЛА за другите................!По самата тема незнам дали знаете КР с едни дизелови скорости какво прави(от Голф 1.6 чист дизел)само ще кажа 1-93км/ч,3-та 190км/ч,с един хубав и лек маховик и всичко до 2.0 155к.с(няма значение от коя марка)отива подяволите за около 1400лв!И сега съвсем по темата Голф 2-ка КР е наистина доста вървежна кола и Фиата за съжаление пада с много(поне 3 коли на 400м)което е около 5 десети от секундата!И сега последно за хората които си мислят,че тяхната Мареа 1.6 е мега мощен авотмобил нека се замерят с мойта мега спряла 20-ка и след това ще обяснявам защо и как........... !БЕЗПЛАТНО
          Сток КR си прави 16-ки(ниски) на 1/4 миля а браво 1.6 под 18 няма да слезе, а с този ремап най-много висока 17-ка(което много ме съмнява)И става така,че на финала разликата е покъртителна.
          bravo 1.8 16V +

          Коментар


            #50
            alekzz написа:
            136 коня е PL - мотора, KR - е 139, но те вървят горе долу наравно.Разликата е в инжекционите - KR е с механична, докато PL е с електронна инжекция.Може би калник преднина за KR пред PL.Иначе в каквото и ще състояние да е голфа, само HGT-то има шанс срещу него, но и там си е божа работа!!!
            Начи подобни глупости можеш да си ги запазваш за себеси. Как успя да побереш толкова грешни твърдения за VW в рамките на 2 реда направо ме изумявате :D :D :D

            Коментар


              #51
              Betrayer написа:
              alekzz написа:
              136 коня е PL - мотора, KR - е 139, но те вървят горе долу наравно.Разликата е в инжекционите - KR е с механична, докато PL е с електронна инжекция.Може би калник преднина за KR пред PL.Иначе в каквото и ще състояние да е голфа, само HGT-то има шанс срещу него, но и там си е божа работа!!!
              Начи подобни глупости можеш да си ги запазваш за себеси. Как успя да побереш толкова грешни твърдения за VW в рамките на 2 реда направо ме изумявате :D :D :D
              Дали да не провериш нещата преди да пишеш?!?Единственото разминаване на колегата alekzz е в това,че PL е 129 коня,което не е фатално в случая!И според мен,единственото което може да те изуми е ставащия на точка KR,в далечината пред теб.ГоУф с този мотор просто си върви!Доказано е.
              Fiat Punto 1.1 6Speed

              Коментар


                #52


                Bimero написа:
                Лелелелеле какви неща прочетох в тая тема..............................!На всички колеги които са написали вярни и най-важното реални неща ЕВАЛА за другите................!По самата тема незнам дали знаете КР с едни дизелови скорости какво прави(от Голф 1.6 чист дизел)само ще кажа 1-93км/ч,3-та 190км/ч,с един хубав и лек маховик и всичко до 2.0 155к.с(няма значение от коя марка)отива подяволите за около 1400лв!И сега съвсем по темата Голф 2-ка КР е наистина доста вървежна кола и Фиата за съжаление пада с много(поне 3 коли на 400м)което е около 5 десети от секундата!И сега последно за хората които си мислят,че тяхната Мареа 1.6 е мега мощен авотмобил нека се замерят с мойта мега спряла 20-ка и след това ще обяснявам защо и как........... !БЕЗПЛАТНО
                Евала колега.Апсолютната истина (за ускорението незнам дали е толко на 1-ва и 3-та) ,но като цяло Фията ще е доста назад Доколкото знам аз със сток ГТ съм кантар с него(несъм се пускал,но непременно ще пробвам ако си намеря КР )
                Кара на сгъстен въздух

                Коментар


                  #53
                  В петък вечерта седя си на светофара и до мен една 3врата голфара знаех че е гти мк2, а аз съм с 5 врато типо 1.8/16 със 15 от делта/баси тежките :D/ и спортен филтър за 12 лв дето е на място вкарващо топъл въздух е резултата 1 и 2ра наравно като заради полу сликовете колата тръгваше насам натам/пътя е гаден.../ и като вкарах 3та тръгна лошо и малко пуснах гаста но като цяло при 3та ме дръпна осезаемо, та си мисля къде за бога отивате с 1.6 go fishing... При леки джанти и по-добре стоящ филтър нещата може да са малко по-различни но пак ме навява към загуба за фиата ми (:
                  '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
                  '97 Coupe 16VT 262WHP+

                  Коментар


                    #54
                    Re:

                    CMAXHAT написа:
                    Bimero написа:
                    Лелелелеле какви неща прочетох в тая тема..............................!На всички колеги които са написали вярни и най-важното реални неща ЕВАЛА за другите................!По самата тема незнам дали знаете КР с едни дизелови скорости какво прави(от Голф 1.6 чист дизел)само ще кажа 1-93км/ч,3-та 190км/ч,с един хубав и лек маховик и всичко до 2.0 155к.с(няма значение от коя марка)отива подяволите за около 1400лв!И сега съвсем по темата Голф 2-ка КР е наистина доста вървежна кола и Фиата за съжаление пада с много(поне 3 коли на 400м)което е около 5 десети от секундата!И сега последно за хората които си мислят,че тяхната Мареа 1.6 е мега мощен авотмобил нека се замерят с мойта мега спряла 20-ка и след това ще обяснявам защо и как........... !БЕЗПЛАТНО
                    Евала колега.Апсолютната истина (за ускорението незнам дали е толко на 1-ва и 3-та) ,но като цяло Фията ще е доста назад Доколкото знам аз със сток ГТ съм кантар с него(несъм се пускал,но непременно ще пробвам ако си намеря КР )
                    За съжаление Голфа за който говоря е вече история!Ако имаш под ръка мноооого страи клипове от Божура ще видиш един Голф 2(БЯЛ)даваше 15.122 сек(дизелови скорости,лек маховик и само 2 седалки сток гуми и 95 октана гориво)!

                    Коментар


                      #55
                      dinchev_bg написа:
                      Аз мога да кажа че 1.6 16 клапановият двигател ще цепи автомобили до 140 коня без проблем стига шофиорите да знаят как да ги карат,с моята мареа няма кой да ме бие макар че по двигателя несъм пипал нищо!!!!Всичко е до зад кормилното устройство!!!!!!!!!!!
                      а аз мога да кажа че от много време насам не бях чел подобна глупост.1-во браво 1.6 невинтилово няма 2-ро има сигурно 100 коли с по малко коне които цепят бравото.и аз карам 1.6 ама ти го изкара самолелет.
                      fiat bravo 1.6 16v gt
                      fiat marea 1.9 8v jtd
                      fiat punto 1.7 td
                      fiat marea 1.6 16v

                      Коментар


                        #56
                        dinchev_bg написа:
                        Аз мога да кажа че 1.6 16 клапановият двигател ще цепи автомобили до 140 коня без проблем стига шофиорите да знаят как да ги карат,с моята мареа няма кой да ме бие макар че по двигателя несъм пипал нищо!!!!Всичко е до зад кормилното устройство!!!!!!!!!!!
                        Блажени са вярващите.
                        Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                        Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                        Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                        Коментар


                          #57
                          Аз като казах преди време темата за Вейрон-а срещу еНо и шЕс да я направят важна, имаше сърдити ...

                          Коментар


                            #58
                            beast31 написа:
                            Betrayer написа:
                            alekzz написа:
                            136 коня е PL - мотора, KR - е 139, но те вървят горе долу наравно.Разликата е в инжекционите - KR е с механична, докато PL е с електронна инжекция.Може би калник преднина за KR пред PL.Иначе в каквото и ще състояние да е голфа, само HGT-то има шанс срещу него, но и там си е божа работа!!!
                            Начи подобни глупости можеш да си ги запазваш за себеси. Как успя да побереш толкова грешни твърдения за VW в рамките на 2 реда направо ме изумявате :D :D :D
                            Дали да не провериш нещата преди да пишеш?!?Единственото разминаване на колегата alekzz е в това,че PL е 129 коня,което не е фатално в случая!И според мен,единственото което може да те изуми е ставащия на точка KR,в далечината пред теб.ГоУф с този мотор просто си върви!Доказано е.
                            А къде написах че не върви!?!? Качвал ли си се някога в KR/PL че да ме апострофираш!? Или и ти пишеш на изуст като тоя горе? Айде карай си анемичното Пунто... А баш мене едва ли ше ме остави от точка щото съм с 1.4 Turbo, въпреки че ако е като на Спарко от Костенец нз дали и 2.0 Turbo ше има мерака.

                            Коментар


                              #59
                              Betrayer написа:
                              beast31 написа:
                              Betrayer написа:
                              alekzz написа:
                              136 коня е PL - мотора, KR - е 139, но те вървят горе долу наравно.Разликата е в инжекционите - KR е с механична, докато PL е с електронна инжекция.Може би калник преднина за KR пред PL.Иначе в каквото и ще състояние да е голфа, само HGT-то има шанс срещу него, но и там си е божа работа!!!
                              Начи подобни глупости можеш да си ги запазваш за себеси. Как успя да побереш толкова грешни твърдения за VW в рамките на 2 реда направо ме изумявате :D :D :D
                              Дали да не провериш нещата преди да пишеш?!?Единственото разминаване на колегата alekzz е в това,че PL е 129 коня,което не е фатално в случая!И според мен,единственото което може да те изуми е ставащия на точка KR,в далечината пред теб.ГоУф с този мотор просто си върви!Доказано е.
                              А къде написах че не върви!?!? Качвал ли си се някога в KR/PL че да ме апострофираш!? Или и ти пишеш на изуст като тоя горе? Айде карай си анемичното Пунто... А баш мене едва ли ше ме остави от точка щото съм с 1.4 Turbo, въпреки че ако е като на Спарко от Костенец нз дали и 2.0 Turbo ше има мерака.
                              Ем хуу де, човек в бързината да напише 136 вместо 129 коня и веднага е оплюван.То много фатална грешка!!! Ето чети и сравнявай наизуст ли си говоря или имам поне малко наблюдение : http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.php?f=5&t=19646

                              Коментар


                                #60
                                Corolla AE86 (сток) търси 2-литрови изстребители от сорта на темата в която се говори тукаГолф 2,3 ГТИ 16вБраво ХГТ 155Пежа РаладжийкиСаксо-та Максо-та секви модификациии евентуално БМВ 320СПИНЖЕКЦИЯколата е скоро докарана от Германия, на ход,европейската версия с целия фар, 1.6 туинкам е колата без пипаници само е портвана главата леко и са понастроени клапани официялно 124 коня търси коли до 150.Пишете за доизнасяване на място,дата и час !
                                leave something of the happiness you bring

                                Коментар

                                Working...
                                X