Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Мареа ELX vs Hyundai Coupe 2.0

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Така поста ми се отнася специално към господин zl0_un0..Уважаеми рейсъре не съм казал че карам совалка,нито пък се хваля,още по малко съм се дърпал до 3000 оборота подчертавам...мога да те поканя да видиш как това купе на старт и до 100 км го правя криво...казах карам МАРЕА КОМБИ ходя по земята не се правя на никакъв...може би купето е слабо можеби пича не може да кара...просто ми каза земи си чупената катафалка и ела да ги мерим и аз отидох...))
    FIAT Marea Weekend 1.8 16V
    GI FOBOS

    Коментар


      #32
      Добре де, ама аз подчертавам, че не се заяждам. Реших да пиша само поради една причина - прекалено много се подценява Hyundai-a. Имам желание да ги пуснем, но за една гонка до Пловдив ... между другото в Неделя ще ходя до Хисаря, през магистралата ако искаш ...

      Коментар


        #33
        Пробваи с HGT,то е в твоята категория.
        Не е важно какво говорят зад гърба ти,важно е когато се обърнеш всички да мълчат!

        Коментар


          #34
          Вървят тея хюндай ама не много Тея еко норми еб@ха майката на ускорението
          '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
          '97 Coupe 16VT 262WHP+

          Коментар


            #35
            http://www.youtube.com/watch?v=TGhIW_UKJDI 0:50 сек.Да ви събудя малко. Вървящ Хюндай 2.0 ( 1.6 са гробници и не вървят наистина)се намира много рядко понеже почти всички са издухани и какво ли не още. Преди да се кача в първата си алфа си търсех точно такова Купе. Обиколих за 2 дена буквално цяла България и имаше само кошници. Един читав не успях да намеря. Този на клипа примерно е такъв и е много голяма рядкост. Автомобила е много лек 1150кг и с много малки подобрения започва да върви осезаемо. Та идеята ми е , че въпросния автомобил ще яде много бой от Купе-то както и повечето италианки до 150 коня.Uploaded with ImageShack.us
            '99 Алфа Ромео 166 2.4 JTD 210hp, 430NM
            Powered by VRPerformance

            Коментар


              #36
              Роман,предлагам да не се заяждаме повече .За да не заклучат пак темата.Трудно можеш да намериш вече и неиздухан ХГТ-долу-горе равностоен на Хундая.При сток коли превеса според мен е за фиата/ХГТ/,а1.8гт по всички правила би трябвало да загуби/36 коня не са малко/.А това,че колегата е бил по бърз-браво-поздрави.
              Не е важно какво говорят зад гърба ти,важно е когато се обърнеш всички да мълчат!

              Коментар

              Working...
              X