Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Мареа ELX vs Hyundai Coupe 2.0

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Мареа ELX vs Hyundai Coupe 2.0

    :D решили сме да решим този спор макар че изхода ми е почти ясен...просто е с цел дразнене на момчето с Тибурона Мария е 1.8 16v 113 к.с. Тибурона е 2.0 140 к.с... Нека уточня че става въпрос за 300метра Айде разубедете ме
    FIAT Marea Weekend 1.8 16V
    GI FOBOS

    #2
    Ще те вземе и то с много.
    3.0CRD

    Коментар


      #3
      падаш
      ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
      Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
      Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

      Коментар


        #4
        аз знам че падам 200 кубика 30 коня и 500кг по малко...ама все пак съм с совалка ФИАТ....ще му дам напън и ще постна клипче
        FIAT Marea Weekend 1.8 16V
        GI FOBOS

        Коментар


          #5
          пускай се несе знае,несъ много вървежни тия купета,135 или 139 коня е
          бмв форевар м5

          Коментар


            #6
            139 коня е колега...ама просто се дразня че ми гаврат фиата..не че се отварям нещо все пак съм се решил да опитам
            FIAT Marea Weekend 1.8 16V
            GI FOBOS

            Коментар


              #7
              пробвай се па после ти може дасе гавриш несе знае
              бмв форевар м5

              Коментар


                #8
                koketoo написа:
                139 коня е колега...ама просто се дразня че ми гаврат фиата..не че се отварям нещо все пак съм се решил да опитам
                Колега,гледам ,че си от Пловдив дай да ошамаря аз това купенце

                Got nos?

                Коментар


                  #9
                  Мисля,че шансовете са на негова страна,наште дирижабли са тежички-особенно моя 1400кг,а и конете са ти малко.
                  Marea HLX 147ps

                  Коментар


                    #10
                    Gofi написа:
                    Мисля,че шансовете са на негова страна,наште дирижабли са тежички-особенно моя 1400кг,а и конете са ти малко.
                    Ето малко сравнения на този Хюндай с няколко Фиат-а http://www.carexpert.ru/compare.php?...fiata-1995h20& Като гледам двулитровите двигатели имат шанс
                    Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                    Коментар


                      #11
                      пак каталози се вадат оооооооооофффффффффффпробвай се
                      бмв форевар м5

                      Коментар


                        #12
                        beboka11 написа:
                        пак каталози се вадат оооооооооофффффффффффпробвай се
                        А ми то от каталозите се почва драги , в някой случай като погледнеш каталога и няма смисъл да се продължава по натам. За да не се стига до такива локумджийски теми в които обикновено участваш , като на всяко гърне похлупак. Според теб трябва да се пробва на всяка цена , ти колко пъти се пробва от както посещаваш този форум
                        Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                        Коментар


                          #13
                          Колега,гледам ,че си от Пловдив дай да ошамаря аз това купенце Суки ако искаш вярвай тая тема заради твойто мнение съм я направил...чета ти постовете и мога само да кажа дай инфо за твойта количка да кажа на пича...щото се дърви и на фиат купе 2.0
                          FIAT Marea Weekend 1.8 16V
                          GI FOBOS

                          Коментар


                            #14
                            лягам си че правих планетка тази вечер...сега на връщане не можах да спра на полицаи :D просто много ми се насъбра..))
                            FIAT Marea Weekend 1.8 16V
                            GI FOBOS

                            Коментар


                              #15
                              koketoo написа:
                              Колега,гледам ,че си от Пловдив дай да ошамаря аз това купенце Суки ако искаш вярвай тая тема заради твойто мнение съм я направил...чета ти постовете и мога само да кажа дай инфо за твойта количка да кажа на пича...щото се дърви и на фиат купе 2.0
                              Количката е Браво ХГТ иначе е лошо,че не си спрял на куките

                              Got nos?

                              Коментар

                              Working...
                              X