Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

peugeot 106 vs punto gt

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #91
    бате с тия френски клозеди много си вярвате като сте Саксо-та Кит Кар,ВТС-и,Пежа Рали-та,единствено 205 признавам
    leave something of the happiness you bring

    Коментар


      #92
      Bravo 1.9 JTD написа:
      бате с тия френски клозеди много си вярвате като сте Саксо-та Кит Кар,ВТС-и,Пежа Рали-та,единствено 205 признавам
      Приятел,щом признаваш 205-царта, то ти автоматично признаваш и ВТС-а и Ралито, защото стоковите вървят колкото 1.9 ГТИ на 205-цата, пък 1.6 ГТИ въобще и не мислиме за сравнение! Пък като почнете с френски клозети, немски каруци,японски тояги и т.н, ами то една кола ако се поддържа, досега не съм чул собственика и да се оплаква, така че дайте да не слагаме всички автомобили от един модел под общия знаменател - таралясници, ами да говориме за конкретни представители на модела.

      Коментар


        #93
        Колега ама ти наистина ли си мислиш, че с това пежо ще биеш Пунто GT Turbo
        Теоритиците си лаят, голфа си върви!

        Коментар


          #94
          Valiosport написа:
          Колега ама ти наистина ли си мислиш, че с това пежо ще биеш Пунто GT Turbo
          Това пежле не е за подценяване ,виждал съм го наживо,ама е конкуренция само на сток пунто ГТ.Даже е кантар работата.ако пунтото е с толкова тунинг по двигателя ще му връчи бинокъла
          Продавам Бош дебитомер,стъпков мотор и бензинова помпа оригинална за Пунто ГТ.

          Коментар


            #95
            sonicempire написа:
            Valiosport написа:
            Колега ама ти наистина ли си мислиш, че с това пежо ще биеш Пунто GT Turbo
            Това пежле не е за подценяване ,виждал съм го наживо,ама е конкуренция само на сток пунто ГТ.Даже е кантар работата.ако пунтото е с толкова тунинг по двигателя ще му връчи бинокъла
            Пунтото ги прави за 7.9 100 км/ч това Пежо за 10 поне ще може ли
            Теоритиците си лаят, голфа си върви!

            Коментар


              #96
              Valiosport написа:
              sonicempire написа:
              Valiosport написа:
              Колега ама ти наистина ли си мислиш, че с това пежо ще биеш Пунто GT Turbo
              Това пежле не е за подценяване ,виждал съм го наживо,ама е конкуренция само на сток пунто ГТ.Даже е кантар работата.ако пунтото е с толкова тунинг по двигателя ще му връчи бинокъла
              Пунтото ги прави за 7.9 100 км/ч това Пежо за 10 поне ще може ли
              Колега и аз съм пристрастен в случая,но съм реалист пежото не е сток изобщо и до 100 ще бие пунтото ако нее е читав шофиора му.При пунтото проблема е с тръгването,трябва да е много прецизно защото или забива муцуна за момент или почва да буксува.тръгването е много специфично и иска много тренировки,докато пижо отлепя от място екстра
              Продавам Бош дебитомер,стъпков мотор и бензинова помпа оригинална за Пунто ГТ.

              Коментар


                #97
                6.7 0-100 Peugeot-oКолегата с пунтото от София.Навит ли ще си за един старт с пежото ?
                VTS 16V

                Коментар


                  #98
                  Не твърдя,че мойта кола е най-бързата,и съм много далече от тази мисъл.Незнам как ги засичате тези времена,но 6,7 от 0-100 е непосилно за пежото та било то и 200 коня.Не се заяждам колега но нека да бъдем реалисти.Омръзна ми да виждам някви жалки оправданиа,от сорта на неможах да превключа,той кара с 100 октана бензин,нямам гуми,той има спортен филтър(10лв)молявй това е жалко и смешно.

                  Коментар


                    #99
                    Това твоето пунто ли е ?
                    VTS 16V

                    Коментар


                      тия къде прават минети - коли не прават сори за спама не се сдържах да ви нахрана французите
                      leave something of the happiness you bring

                      Коментар


                        За съжаление не.Колеги защо се обиждате така?И аз си харесвам колата и марката,но харесвам и други коли.

                        Коментар


                          Bravo 1.9 JTD написа:
                          тия къде прават минети - коли не прават сори за спама не се сдържах да ви нахрана французите
                          Като си толкова отворен ето ти цялата поговорка - френска свирка и италянска чикия не ти трябват в двора!!! И между другото щом караш фиат не си точния човек който трябва да обижда френските автомобили, щото все пак двигатела ти е от тия с минетите!!! И то всъщност това ти е най-здравото в цялата кола!!!

                          Коментар


                            Един ориятел има Саксо ВТС и реално погледнато колата върви зверски. Пунто ГТ сток няма никакъв шанс. Същото важи и за Ауди а3 1,8т с надута турбина на 1 бар. Пускал се е и с Астра ГСИ и там положението е същото. Колата е с генерация и валове. Та мисълта ми е, че тия пичи въшки хич не са за подценяване.
                            Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

                            Коментар


                              alekzz написа:
                              Пък като почнете с френски клозети, немски каруци,японски тояги и т.н, ами то една кола ако се поддържа, досега не съм чул собственика и да се оплаква, така че дайте да не слагаме всички автомобили от един модел под общия знаменател - таралясници, ами да говориме за конкретни представители на модела.
                              Единствения човек в раздела с разумно мислене ... пък и да му скачате и да му обяснявате за минети и незнам си какво е смешно, като че точно вие не сте се слушали на разкази за италианските кенефи и т.н. Стига си изхвърляхте като ч*кия на мокър песък и за това целия раздел е боза всеки обяснява каква бърза италианка е виждал и нз си какво .... седиме си надлъгваме се и си верваме. И вместо да се пускат глупави теми, никъде не видях сбирка на възлово място за всеки даващ газ фиатаджия, решете къде, ходете всичките дето пишете тука, пък ще стане некоя интересна битка, после ще се пусне тема и след време ще се напише резултата. Ама не по-лесно е да си се лъжеме у форумите, за това всеки се смее на раздела и се моли да го затворят !!!
                              alekzz написа:
                              И между другото щом караш фиат не си точния човек който трябва да обижда френските автомобили, щото все пак двигатела ти е от тия с минетите!!! И то всъщност това ти е най-здравото в цялата кола!!!
                              Ако може пояснение за невежите колега !
                              Alfa Romeo 147 JTD and Alfa Romeo GT JTDm - now

                              Fiat Coupe 2.0 16V LE style - air intake; kappa turbo inlet manifold; 63mm exhaust system; headport;lightweight flywheel; chip - 1++hp - EX
                              Fiat Tipo 1991 - ex
                              Fiat Uno Fire - ex ex

                              Коментар


                                [quote="nastybg"]
                                alekzz написа:
                                alekzz написа:
                                И между другото щом караш фиат не си точния човек който трябва да обижда френските автомобили, щото все пак двигатела ти е от тия с минетите!!! И то всъщност това ти е най-здравото в цялата кола!!!
                                Ако може пояснение за невежите колега !
                                1.9 дизела на браво е взет от рено.Говоря за самия двигател(блок,глава) без разните джунджурии(колектори, електроники,стартери и алтернатори) по него.

                                Коментар

                                Working...
                                X