Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

peugeot 106 vs punto gt

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    Интересно ще да е да се види такава кушия,ама аз си мисля че читаво и чипосано гт ще плясне пежото.И то бая ще го плясне струва ми се.Колегата с пежака да вземе да си го засече от място до 100 и ако ги направи под 7 сек.-значи е страшилище и ще мачка наред! :D

    Коментар


      #77
      Да вземете да направите гонка ли.... Момчето учтиво помоли някои за Сверка а вие взехте във форума да се дърпате... толкова ли няма Пунто да се опре на това Пежо? Иначе всички са Рейсъри тук...
      FIAT, не е само въпрос на сметки - FIAT е убеждение, мания, магия, нещо трудно обяснимо което те завладява, грабва те и те пристрастява.... италианеца е вложил дух във всеки модел!

      Коментар


        #78
        Zik написа:
        Да вземете да направите гонка ли.... Момчето учтиво помоли някои за Сверка а вие взехте във форума да се дърпате... толкова ли няма Пунто да се опре на това Пежо? Иначе всички са Рейсъри тук...
        Ти чете ли внимателно или си прочел само заглавието?И аз мога да пусна тема от рода на:трабант с валове и чип предизвиква всичко над 500 коня от Варна и Силистра,които иска да доиде до София!Дали някои ще се вдигне да ми уйдисва по акъла?Обикновенно които иска гонка тои ходи на място,освен ако не е някой голям батка та да му се вдигнат на крак до Радомир

        Коментар


          #79
          Момчета заебете тая тема гоних се със стоково пунто и го бих много лошо с 3 коли до 100км/ч,а нагоре се отказва.От 0-100 съм 6.7.Са не ме нападайте,че сам се гонил със сток пунто а аз имам жокери,просто исках сверка и това е.Не мисля че и с чип ще ме бие

          Коментар


            #80
            Да, аз такова подобно пежо му правя 3 коли до 80 и пича се отказа. Сега да не вземе някой да ме нападне.

            Коментар


              #81
              Ти с каква кола си ?И какво е подобното пежо
              VTS 16V

              Коментар


                #82
                Щом правиш за 6.7 сек. 0-100 км/ч.,значи пежото е страшилище!Преорентирай се към друга кола за сравнение.....

                Коментар


                  #83
                  искаш да се гониш със стоково пунто или с чип.странно.а защо не се гониш с пунто напраено с такива подобрения или подобни на твойте.тогава ще е интересно.а сега най добре модераторите да заключат темата докато не се появи някой с напомпано пунто като твоита кола и да се изкарват на улицата.
                  fiat bravo 1.6 16v gt
                  fiat marea 1.9 8v jtd
                  fiat punto 1.7 td
                  fiat marea 1.6 16v

                  Коментар


                    #84
                    Всяко едно стоково/чипирано ГТ има сериозни проблеми със сцеплението и често пъти хубав старт е невъзможен

                    Коментар


                      #85
                      jerekarov написа:
                      Момчета заебете тая тема гоних се със стоково пунто и го бих много лошо с 3 коли до 100км/ч,а нагоре се отказва.От 0-100 съм 6.7.Са не ме нападайте,че сам се гонил със сток пунто а аз имам жокери,просто исках сверка и това е.Не мисля че и с чип ще ме бие
                      човек нали видяхме на Дупница колко направи 15,5 ако не се лъжа ти беше наи доброто време,а едно приятелче се пусна с неговото пунто с буксуващ съединител и даде същото време,ти беше махнал седалки кори всичко от колата,а той резервна гума седалки един сандък с инструменти в багажника,10 литра туба с вода ...айде да не продължавам,а и на всичкото отгоре беше с още едно момче вътре.Мисля че ако и натовариш всичкия тоя багаж на твойта едва ли ще падне под 17
                      Продавам Бош дебитомер,стъпков мотор и бензинова помпа оригинална за Пунто ГТ.

                      Коментар


                        #86
                        Ти май не си чел за дупница на предните страници,ама пак ще ти кажа.Първия старт дадох 15.4 с изпусната предавка и 137км/ч терминална,втория старт дадох 15.5 с много лош старт и 146км/ч терминална.После оставих колата малко да изстине и не ме пусаха да стартирам пак.Така,че 15.4 не е макса на колата.След това се сверих със сток пунто и разликата е голяма.Са не ми пишете да се пускам с напомпано пунто,защото целта ми беше сверка и това е.Но няма и да откажа на напомпано пунто пак да видя каде съм.Спрете с простотиите

                        Коментар


                          #87
                          По добре се пусни с Напомпан Полски Фиат 125П
                          FIAT, не е само въпрос на сметки - FIAT е убеждение, мания, магия, нещо трудно обяснимо което те завладява, грабва те и те пристрастява.... италианеца е вложил дух във всеки модел!

                          Коментар


                            #88
                            в тоя форум няма да даваш газ определено.Преориентирай се към опел или фолксваген
                            Продавам Бош дебитомер,стъпков мотор и бензинова помпа оригинална за Пунто ГТ.

                            Коментар


                              #89
                              Пич ела до Плевен да се пробваш.Такива ,,саксоралита"ми е омръзнало да ги гледам 8години в Гърция,и знам колко ,,много бягат".Нищо лично но това,че една кола бръмчи незначи,че е бърза. Ако няма турбо,каквото и да го правиш си остава кола за пазаруване.

                              Коментар


                                #90
                                И понеже пунтото се отказва след 100,ела да се пуснем от 100 нагоре.

                                Коментар

                                Working...
                                X