Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

peugeot 106 vs punto gt

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    On3Love написа:
    Пежо е като Рено, а Рено е като Л*йно ... мое мнение
    Какви са тия глупости ? Рено и Пежо имат толкова общо, колкото общо имат БМВ и Фолксваген Груп. А сега по темата - идва италфест. Колегата с бързото Пежо може да си направи труда, да го посети - хем ще види много други коли, хем ще има възможност да замери.
    3.0CRD

    Коментар


      #47
      Кога и каде ще е италфеста?И ще има ли измервателна техника за 400м?

      Коментар


        #48
        jerekarov написа:
        Кога и каде ще е италфеста?И ще има ли измервателна техника за 400м?
        http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=47262&start=0
        3.0CRD

        Коментар


          #49
          jerekarov написа:
          Кога и каде ще е италфеста?И ще има ли измервателна техника за 400м?
          колега ти май влизаш в нашия форум само за да се заяждаш с момчетата?в почти всички теми се говори и за италфеста

          Коментар


            #50
            Re: peugeot 106 vs punto gt

            jerekarov написа:
            Здравейте,имам пежо 106 1.6 16в 118+++к.с. и си търся пунто гт за сверка.По пежото има:права генерация,спортен колектор 4-2-1,дросели от пистов мотор хонда цбр 929,тънка гарнитура и електроника мегаскуирт.Търся сток или с чип пунто.Аз съм от радомир(на 40 км от софия).Тел:0883389833
            като имаш път към софия пиши стига да съм свободен ще пробвам пежото моито пунто е сток
            Fiat Punto 1.4 gt turbo
            Ford Fiesta 1.3 new port

            Коментар


              #51
              Re: peugeot 106 vs punto gt

              hibryd написа:
              jerekarov написа:
              Здравейте,имам пежо 106 1.6 16в 118+++к.с. и си търся пунто гт за сверка.По пежото има:права генерация,спортен колектор 4-2-1,дросели от пистов мотор хонда цбр 929,тънка гарнитура и електроника мегаскуирт.Търся сток или с чип пунто.Аз съм от радомир(на 40 км от софия).Тел:0883389833
              като имаш път към софия пиши стига да съм свободен ще пробвам пежото моито пунто е сток
              За съжаление, но ако пунто-то ти е наистина сток и шофьорчето на тва пежо не е тотален леф чепик, пунтото ше падне лошо. Колкото и да не им се иска на собствениците на Пунто ГТ (такъв съм и аз лично) пежо 106 1,6 16В и саксо 1,6 16В, почти винаги ги бият когато колите са в заводско състояние. Тук имам в предвид на 1/4 миля, щото на писта със завойчета нещата за пунто-то стават доста трагични. Тва е общо взето реалността и съм го гледал на живо доста пъти.Наистина за пробата мое да напраите неколко старта, но не очаквай чудеса от пунтото.

              Коментар


                #52
                jerekarov написа:
                Кога и каде ще е италфеста?И ще има ли измервателна техника за 400м?
                Скии ся симпатяга на италфеста техника за 400м и за секви други метражи нема да има, мма ти предлагам да ползваш тая, която на 11.10. ще бъде налична на пистата на Дупница (тамън ти е близо до Радомир) и да си замериш пежото. Така най-добре ша видиш реално колко ти е бърза колата и после мое ни споделиш ко си дал като време, терминална скорост и време на 60 фута.

                Коментар


                  #53
                  Re: peugeot 106 vs punto gt

                  biser_as написа:
                  hibryd написа:
                  jerekarov написа:
                  Здравейте,имам пежо 106 1.6 16в 118+++к.с. и си търся пунто гт за сверка.По пежото има:права генерация,спортен колектор 4-2-1,дросели от пистов мотор хонда цбр 929,тънка гарнитура и електроника мегаскуирт.Търся сток или с чип пунто.Аз съм от радомир(на 40 км от софия).Тел:0883389833
                  като имаш път към софия пиши стига да съм свободен ще пробвам пежото моито пунто е сток
                  За съжаление, но ако пунто-то ти е наистина сток и шофьорчето на тва пежо не е тотален леф чепик, пунтото ше падне лошо. Колкото и да не им се иска на собствениците на Пунто ГТ (такъв съм и аз лично) пежо 106 1,6 16В и саксо 1,6 16В, почти винаги ги бият когато колите са в заводско състояние. Тук имам в предвид на 1/4 миля, щото на писта със завойчета нещата за пунто-то стават доста трагични. Тва е общо взето реалността и съм го гледал на живо доста пъти.Наистина за пробата мое да напраите неколко старта, но не очаквай чудеса от пунтото.
                  мн ясно бе за кеф е така
                  Fiat Punto 1.4 gt turbo
                  Ford Fiesta 1.3 new port

                  Коментар


                    #54
                    biser_as написа:
                    jerekarov написа:
                    Кога и каде ще е италфеста?И ще има ли измервателна техника за 400м?
                    Скии ся симпатяга на италфеста техника за 400м и за секви други метражи нема да има, мма ти предлагам да ползваш тая, която на 11.10. ще бъде налична на пистата на Дупница (тамън ти е близо до Радомир) и да си замериш пежото. Така най-добре ша видиш реално колко ти е бърза колата и после мое ни споделиш ко си дал като време, терминална скорост и време на 60 фута.
                    Ако сичко е точно на 11 ще съм на дупница

                    Коментар


                      #55
                      Ако всичко е наред и аз ше съм там да гледам от 1-вия ред маняшките времена на пежо-то Само да не забраиш после ги споделиш с останалите тук :D

                      Коментар


                        #56
                        Може и да не са маняшки времената,защото пистата в дупница е най-гадна

                        Коментар


                          #57
                          Това за пистата в Дупница ненам как точно го реши? Може би си карал на Божурище и на Сливен и сравняваш с там или..... некой рацер така ти е казал?Моите лични наблюдения не съвпадат малко с твоите ммаа карай ся.Ти се пусни и кажи ко се е случило пък за пистата не се притесняваи-екстра си е :D

                          Коментар


                            #58
                            Като гледам не пропускате да се правите на интересни.По темата момци тва пежо-няма пунто 1.4 гт сток ако ще и от завода да е излязло 2 минути преди дръпката,което да направи нещо с/у 106цата.
                            fiat bravo 1.6 103+k.c. ex..
                            volvo s40 1.9

                            Коментар


                              #59
                              Момчета Пежото е добро незнам кво друго да кажа... те ако не се лъжа са и по леки от нас.... Толкова пари и труд е вкарал че... но ако пунтото не е Срок.... нека тогава си говорим....
                              Ето ме вече с Фиат

                              Коментар


                                #60
                                Никой не казва че 106 S16/Саксо VTS са лоши А колегата по-горе откъде е толкова сигурен че сток на сток ГТ-то не е с лек превес

                                Коментар

                                Working...
                                X