Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко върви едно Браво ХГТ ???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    Tie написа:
    Колега не е трябвало да се отказваш 1 калник до 120-130 км/ч не е никак много и може да се дължи на редица субективни фактори. В интерес ма истината когато карах за 1-ви път 306-цата напълно сток (дори необслужена) и ми се стори по-слаба от аналогично стокова Делта 2 2.0 16В
    Пак ще го засека този рацер, ама дано да съм сам
    Sparco написа:
    Аз и аз да се включа.Абе тия Ситроени 2.0 16 си вървят.те са с мотора на 306 ГТИ с 6-степенната кутия.Лично съм имал бая наблюдение над едно такова пежо и наистина си върви повече от ХГТ-то.Имаше даже и старт ако не се лъжа с това на Тошето от Пловдив и 306 го би.А на Тошката бая му върви Бравото.btw то ХГТ, що да не върви.Всички говорят за колите,който го бият, а никой не казва че Бравото наказва бая коли в класа си.Примерно аз мисля, че една стокова 525-ца БМВ няма да му се опре въобще.Аз лично съм се замервал с няколко БМВ-та и съм нямал никви проблеми.
    Относно БМВ-тата, немога да не се похваля, че взех едно Х5 3.0дизел с около кола разтояние за един светофар
    Fiat Coupe 2.0 20V 98g. Pininfarina

    Къде отиваш ти, може би?

    Коментар


      #77
      бмв форевар м5

      Коментар


        #78
        Що, Х5-ца 3.0Д толокова много ли е сила

        Коментар


          #79
          sim4ata написа:
          Tie написа:
          Колега не е трябвало да се отказваш 1 калник до 120-130 км/ч не е никак много и може да се дължи на редица субективни фактори. В интерес ма истината когато карах за 1-ви път 306-цата напълно сток (дори необслужена) и ми се стори по-слаба от аналогично стокова Делта 2 2.0 16В
          Пак ще го засека този рацер, ама дано да съм сам
          Sparco написа:
          Аз и аз да се включа.Абе тия Ситроени 2.0 16 си вървят.те са с мотора на 306 ГТИ с 6-степенната кутия.Лично съм имал бая наблюдение над едно такова пежо и наистина си върви повече от ХГТ-то.Имаше даже и старт ако не се лъжа с това на Тошето от Пловдив и 306 го би.А на Тошката бая му върви Бравото.btw то ХГТ, що да не върви.Всички говорят за колите,който го бият, а никой не казва че Бравото наказва бая коли в класа си.Примерно аз мисля, че една стокова 525-ца БМВ няма да му се опре въобще.Аз лично съм се замервал с няколко БМВ-та и съм нямал никви проблеми.
          Относно БМВ-тата, немога да не се похваля, че взех едно Х5 3.0дизел с около кола разтояние за един светофар
          Айде почна се пак с глупостите Когато "вземеш" Х5 3.0 ще те призная за най-добрия рацер с най-бързия фият!!!Само като пример ще ти дам на Ангел астрата(2.0 16В около 800кг)която бие много силни коли едно таково Х5 я размина яко!П.С. Човека знаеше ли че се състезавате?!?

          Коментар


            #80
            А Ангел знаел ли е че се състезава с това БМВ Х5 3.0?
            FIAT Punto GT'96 131hp
            FIAT Punto TD 60 '98
            Alfa Romeo 155 2.0 16v Т.s.

            Коментар


              #81
              Естествено!Лошото е че има няколко двигателя на Х5 3.0Д,старият феис ли беше?

              Коментар


                #82
                Е старият фейс Х5 беше, като 3.0дизел двигателя сам го гледал, че ускорява до 100км колкото фиата ми. Еми случката беше, пича с бавареца мина всички през насрещното когато светна зелено и аз го посръчках фиата да го догоня и като му стигнах до гъза на БМВ-то онзи се усети и настъпи педала ( като стигнеш на 2предавки до 6000об. и не миневаш някого осезаемо, мисля че е настъпил и той) за около 200м. пълзешком го престроих кам задницата на мойта И те така!
                Fiat Coupe 2.0 20V 98g. Pininfarina

                Къде отиваш ти, може би?

                Коментар


                  #83
                  бебо кажи нещо за твоето бмв и мойто малко скромно фиатче
                  fiat bravo 1.6 16v gt
                  fiat marea 1.9 8v jtd
                  fiat punto 1.7 td
                  fiat marea 1.6 16v

                  Коментар


                    #84
                    Да не си го наказал? Осветли ни малко :D

                    Коментар


                      #85
                      разменихме си по един старт.но бмв-то има някакав проблем
                      fiat bravo 1.6 16v gt
                      fiat marea 1.9 8v jtd
                      fiat punto 1.7 td
                      fiat marea 1.6 16v

                      Коментар


                        #86
                        superfiata написа:
                        разменихме си по един старт.но бмв-то има някакав проблем
                        Тцтцтц как се е изложил професора
                        Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                        Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                        Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                        Коментар


                          #87
                          нещо се прецака и не върви
                          бмв форевар м5

                          Коментар


                            #88
                            Punto 1.4T написа:
                            sim4ata написа:
                            Tie написа:
                            Колега не е трябвало да се отказваш 1 калник до 120-130 км/ч не е никак много и може да се дължи на редица субективни фактори. В интерес ма истината когато карах за 1-ви път 306-цата напълно сток (дори необслужена) и ми се стори по-слаба от аналогично стокова Делта 2 2.0 16В
                            Пак ще го засека този рацер, ама дано да съм сам
                            Sparco написа:
                            Аз и аз да се включа.Абе тия Ситроени 2.0 16 си вървят.те са с мотора на 306 ГТИ с 6-степенната кутия.Лично съм имал бая наблюдение над едно такова пежо и наистина си върви повече от ХГТ-то.Имаше даже и старт ако не се лъжа с това на Тошето от Пловдив и 306 го би.А на Тошката бая му върви Бравото.btw то ХГТ, що да не върви.Всички говорят за колите,който го бият, а никой не казва че Бравото наказва бая коли в класа си.Примерно аз мисля, че една стокова 525-ца БМВ няма да му се опре въобще.Аз лично съм се замервал с няколко БМВ-та и съм нямал никви проблеми.
                            Относно БМВ-тата, немога да не се похваля, че взех едно Х5 3.0дизел с около кола разтояние за един светофар
                            Айде почна се пак с глупостите Когато "вземеш" Х5 3.0 ще те призная за най-добрия рацер с най-бързия фият!!!Само като пример ще ти дам на Ангел астрата(2.0 16В около 800кг)която бие много силни коли едно таково Х5 я размина яко!П.С. Човека знаеше ли че се състезавате?!?
                            Тези X5 въобще не вървят и аз с QV-то ги правя сами да си говорят с по кола и половина 2! По същия начин са 320CDI на мерцедес- спънат кон!
                            Лададжия до гроб... AR 145 QV

                            Коментар


                              #89
                              Ако Х-5цата е с новия 3.0 Sd дизел (би-турбо с каскадно пълнене) 286 к.с. е по-силна от въпросното Купе, но ако е само 3.0d, то даже е малко по-бавна от последния фейслифт на ML 320CDI На Англел Астрата много силно се съмнявам да има проблем с който и да е от горепосочените дизели, на Бояна съм го виждал миналата есен много успешно да скача на 400 м на ML63, така че не вярвам да се е затруднил с тях

                              Коментар


                                #90
                                beboka11 написа:
                                нещо се прецака и не върви...
                                Тва не го вярвам,те БМВ-тата не се чупят никога :D
                                Fiat Coupe 20V Turbo & Audi A4 2.5TDI Quattro & Fiat Punto Evo
                                Сутрин вечер моторизъм,здрав и бодър организъм!

                                Коментар

                                Working...
                                X