Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Bravo JTD 105 vs. Bravo JTD 105

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    zarcov написа:
    А така Оги, обясни им нещата Не знаех че си толкова добър спринтьор :P Днес като те видях караше кротично.
    Къде си ме видял и не свиркаш!? Аз така си карам кротичко, откакто се блъснах в един друг... И откакто си карам така кротичко, количката харчи 6.3 -6.4 в София. Нека ми е гадно.

    Коментар


      #17
      ogi28b написа:
      Егати бравото - решетка от мареа, фарове от мареа, джанти от купе, ремус от гоуф, блоу оф от 3.50... егати гаврата с хубавото браво. Само не разбрах - това ли са ви възможностите? Ако са това - изобщо няма да си правя труда да идвам до Пловдив, камо ли пък да водя 1.6 с мен. Ако така тръгвате, и пеша ще ви дръпна на тая дистанция
      Благодаря за хубавите думи,добра оценка направи на колата ми!Не очаквах такъв коментар точно от теб!
      ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

      Коментар


        #18
        J T D написа:
        ogi28b написа:
        Егати бравото - решетка от мареа, фарове от мареа, джанти от купе, ремус от гоуф, блоу оф от 3.50... егати гаврата с хубавото браво. Само не разбрах - това ли са ви възможностите? Ако са това - изобщо няма да си правя труда да идвам до Пловдив, камо ли пък да водя 1.6 с мен. Ако така тръгвате, и пеша ще ви дръпна на тая дистанция
        Благодаря за хубавите думи,добра оценка направи на колата ми!Не очаквах такъв коментар точно от теб!
        Важно е на теб да ти харесва колата и да ти прави кеф да си я караш- какво мислят другите няма голямо значение.
        SEAT Leon Cupra 300
        Triumph Street Triple 765 R

        Коментар


          #19
          В действителност, колеги бравото на J T D е много стилно и не съм съгласен с иронията на ogi28b! Още повече че бронята- що дае от марея ,като може да е и от 5цилиндрово браво. Но както и да е! Тъй като на emzo му предложих да го дръпна и в крайна сметка може и да стане ако дойде с групата от Стара Загора на 31-ви, защо и ogi28b не дойде да се убеди на живо.
          Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
          Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
          http://www.keepfighting.ms

          Коментар


            #20
            Човек да не ви бъзне нещо....

            Коментар


              #21
              Tqnkata написа:
              много бързи!
              Другия път Тянката с култовото 1,6 по средата.
              Octavia RS
              Evo 10-служебната играчка.

              Коментар


                #22
                ogi28b написа:
                Човек да не ви бъзне нещо....
                Оги,съжалявам,обаче заменям моя куц кон за любимото ти е*но и шес(без десет). Я питай чича ти Влади с какво дойде.Дойде с най-хубавата и икономична кола-служебнатаааа.
                Octavia RS
                Evo 10-служебната играчка.

                Коментар


                  #23
                  Ееее не съм чичко де, батко съм Мани го онова служебното, единственото хубаво му е че като седна на бравото ми е още по-кеф.PS: То в Пловдив много готино било, ще трябва да си правим по-често пловдивско-софийски срещи
                  FIAT Bravo JTD GT '99

                  Коментар


                    #24
                    Готино е, но скоро май ще вземе да отеснява мястото, на което се събираме.

                    Коментар


                      #25
                      Airfan написа:
                      Готино е, но скоро май ще вземе да отеснява мястото, на което се събираме.
                      Май-май!
                      ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

                      Коментар

                      Working...
                      X