Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помагайте

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    И къде ще се дърпате ако може да знам :D
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

    Коментар


      #17
      Re: Помагайте

      On3Love написа:
      Колеги кажете какво да правя при положение че един комшия с Мазда 323 Ф 1.4 75 коня секи ден ми казва колко ми била смешна колата и как щял да ме направи на Крив на гонка , но ся като незнам дали маздата няма да ме дръпне не рискувам. Кажете сега вие какво да правя да се пускам или не Маздата е стокова няма нищо по нея освен едно неонче в купето и тфа и е тунинга ...
      Пускай спокойно конете,ще го духнеш.
      Marea HLX 147ps

      Коментар


        #18
        Ще се пуснем кадето каже не ми пука само да го засека пак, но ще гледам дае вечер че да няма толкова трафик
        Fiat Bravo 1.6 16V Бебчето ))

        Коментар


          #19
          Мисля, че ще го изкъртиш направо. Дай резултат после и успех
          "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

          ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
          Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

          Коментар


            #20
            Стига бе това си е гавра
            fiat coupe 2.0 16V

            Коментар


              #21
              брато внимавай,аз не съм чул за такава мазда 1.4,тези са по 1.5 90коня най малките.да не те лъже нещо.
              fiatkite sa nmr1

              Коментар


                #22
                Bravoto bie!
                I NEED SPEED!

                Коментар


                  #23
                  pomagnete

                  6te mojete li da mi kajete kolkmo gori punto 1.8 hjt che iskam da si vzema takova no me istrah che 6te mi lapa mnogo .i dali sa izdrajlivi dvigatelite im.

                  Коментар


                    #24
                    аз имам един малко по-съществен вапрос имам фиат пунто 95г с двигател 1.7 турбо и искам да го исфарля тоя двигател и да си сложа нещо от браво или от пунто смисал бензинов двигател някои ако е правил нещо тракова или има мнение да ми пише

                    Коментар


                      #25
                      Гонка

                      Колега аз карам Типо 1.6 карборатор и с удоволствие ще ти дам да го накажеш с моето возило 84 кончета изобщо няма от какво да се притесняваш с твоето вентилирано Браво 1.6
                      Fiat Tipo 1.6

                      Коментар


                        #26
                        Двигател

                        всичко остава колега само да наваржеш кабелите правилно
                        Fiat Tipo 1.6

                        Коментар


                          #27
                          Съжелявам че пиша чак сега резултата, но бравото успя и маздата е 90 коня чак след това си призна благодаря на хората които писаха по темата както и на тези които малко я успамиха
                          Fiat Bravo 1.6 16V Бебчето ))

                          Коментар


                            #28
                            323 1.5 16v 88 к.с.Браво за резултата, предлагам темата да се заключва.
                            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                            Коментар

                            Working...
                            X