Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Пунто 1.6i с турбо от Фиат 1.4 vs................

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    _жоро_ написа:
    Абе,Дино не беше ли на Фред Флинстоун "кучето"
    Да , но гореспоменатото дино не е живо същество :D

    Коментар


      #62
      kotev89 написа:
      uBoy написа:
      тука големи филми бе като си разцепвал толкова коли , дай някой клип поне да видим , да се изкефим и ние простосмъртните
      Извиняваи,но аз не съм тоя дето се хвали,а тия дето се хвалят ме дразнат,но аз не съм сред тях!!!Просто пуснах тема ако иска някой 1.6 да се пробваме нека пише , не съм споменавал че съм най-бърз-това е невъзможно,но просто искам да кажа че в КН 1.6 няма кой да ме бие независимо на колко метра са !!!!!!!!!! А относно тия дето са велики,дано да има човек който 1.6 чист или преправян да ме бие (писна ми от разбирачи)
      А ти разбирач ли си ?

      Коментар


        #63
        Турбото само няма да се прикачи на колата !!!
        Фиат Пунто 1.6i turbo

        Коментар


          #64
          kotev_89 много бъркаш човека на който така смешно скачаш и предизвикваш Назобена кола с турбина е имал много преди ти самия да знаеш какво е това И да, сигурен съм че е много по-разбирач и от теб и майстора ти - съдейки по твойте писания по-горе

          Коментар


            #65
            колкото повече чета толкова повече си мисля че пича е филмар нищо лично или снимка или напускаи,5 страници писания никво доказателство,вече доста народ се извирвя с турбо коли тука всеки които е имал истинско го е показал.
            F.I.A.T-fix it again tomorrow xaxaxaxa

            Коментар


              #66
              Tie написа:
              kotev_89 много бъркаш човека на който така смешно скачаш и предизвикваш Назобена кола с турбина е имал много преди ти самия да знаеш какво е това И да, сигурен съм че е много по-разбирач и от теб и майстора ти - съдейки по твойте писания по-горе
              Стига ся , ако търсеше просто ФИАТ щях да ида до КН където и да е тва да ме накаже ама човека търси 1.6 а не квото и да е!Относно тва кой кога кво е знаел нормално е 89 да е чул за турбо малко преди година.Манталитета на българина е такъв:имам 3000 -> купувам кола , имам още 3000 -> турбо!

              Коментар


                #67
                И к’во - ставаш безсмъртен ли

                Коментар


                  #68
                  Tie написа:
                  И к’во - ставаш безсмъртен ли
                  Да ,докато не те спре някой дувар...или някой с 300 коньово Пунто...
                  Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                  Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                  EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                  Коментар


                    #69
                    този младеж все повече ми напомня на един образ от Ст. Загора ли беше ... с неква Алфа 145 май , уж турбинирана в Италия ...така и не показа снимки , нито други данни освен некви измислени коне там ... та и той така все разправяше врели-некипели ...може и да се сетите за него , тук , в Алфата и май даже и в Ланчата доста оспами нещата

                    Коментар


                      #70
                      Добре ОК отказвам се аз не се регистрирах тука да се карам с хората,или да си губа времето и да ви спора!Вие разбирате много повече,майсторите са ви по добри и колите по бързи,точка по въпроса!!!
                      Фиат Пунто 1.6i turbo

                      Коментар


                        #71
                        kotev89 написа:
                        Добре ОК отказвам се аз не се регистрирах тука да се карам с хората,или да си губа времето и да ви спора!Вие разбирате много повече,майсторите са ви по добри и колите по бързи,точка по въпроса!!!
                        ама ние не се караме , просто си лафим :D ...

                        Коментар


                          #72
                          ....

                          прочетох всичко и си някъф селяк според мен не се обиждаи братле ама и баба ми , на 85г. има телефон с камера, да не можеш един пик. поне да праснеш напрао излагации само безмислени писаници !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! аре със здраве!

                          Коментар


                            #73
                            kotev89 написа:
                            Добре ОК отказвам се аз не се регистрирах тука да се карам с хората,или да си губа времето и да ви спора!Вие разбирате много повече,майсторите са ви по добри и колите по бързи,точка по въпроса!!!
                            не се караме а искам да видим поне една снимка, както каза V@cho, да видим
                            Пунтак 1.1 с лека измама под капака

                            Коментар


                              #74
                              и аз се сетих за оня с алфата от сиера косуорт,мн си приличат тоя е същия филмар ама ми е чудно как мислите дали е просто някво лапе или е психопат на средна възраст? Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                              F.I.A.T-fix it again tomorrow xaxaxaxa

                              Коментар


                                #75
                                wizard88 написа:
                                и аз се сетих за оня с алфата от сиера косуорт,мн си приличат тоя е същия филмар ама ми е чудно как мислите дали е просто някво лапе или е психопат на средна възраст? Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                                БОТ е

                                Коментар

                                Working...
                                X