Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Пунто 1.6i с турбо от Фиат 1.4 vs................

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Пичове никои не се е хвалил с нищо аз имам в предвид че в моя град малко са тея дето с двг 1.6 да ми се опрът,а това за турбото че било комплексарско не е така защото всеки има право да слага каквото иска по колата си вкл. чипове,турбо и тн. А по напред чух изказвания "ще доидеш ли до София да те разпукам" ДА ще доида само че не с фиат а с Волво а какво няма значение,а колкото до волвото дали е реално,влез в В-Бокс и напиши "гонки-варна" и виж за какво говориме,защото чух и коментари че мн станали тия дето само пишат а вобще нямало такава кола!
    Фиат Пунто 1.6i turbo

    Коментар


      #32
      абе хора стига с тва ще доида ама... няма защото... вие сте по леки...или го правиш или не го правиш няма нещо като малко бременна и много бременна щом е значи е. Щом си пуснал за 1,6 мотор с турбо ще се гониш с 1,6 с турбо Щото и аз имам познати с по над 300 коня коли които без чипа ги дават по каталог 0-100 6,5 секунди ама ако реша да са гоня с него и сам казал с моя фиат няма да отида с друга кола. Сами си слагате главите в торбите и после се опрвдавате последната гонка с клип беше на Наско кадето разби онуи БМВ
      Subaru B9 tribeca 3.0
      Peugeot 307 04
      Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
      Fiat Brava 1.6 16V 103

      Коментар


        #33
        аз не казвам че искам да се пусна с по яка кола,а не с мойто пунто,просто казвам,че може да стане интересно ако някой с двг 1.6 иска да се пуснеме,а друг е въпроса ако някакви великани дето мислят че са велики и ме канят за гонка в СФ се мислят за непобедими!Аз не споменавам нико к.с. нито нещо друго просто написах темата че някой ако иска да се пуснеме ще е интересно,пък те почнаха да ме обиждат.......и искам да и кажа че ако са пък толкоз непобедими имаме друга кола в КН дето им разкаже приказка за лека нощ!!!
        Фиат Пунто 1.6i turbo

        Коментар


          #34
          поне даи няква снимка да затвориш устите наи-малко на половината...
          F.I.A.T-fix it again tomorrow xaxaxaxa

          Коментар


            #35
            Колегите от Стара Загора чуха ли за ’’новото’’ типо което влезе в графата Монстер
            Fiat Bravo 1.6 16V Бебчето ))

            Коментар


              #36
              я раздухаи бе
              Subaru B9 tribeca 3.0
              Peugeot 307 04
              Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
              Fiat Brava 1.6 16V 103

              Коментар


                #37
                Ми миналата седмица се появило нещо ново на небосклона над СтЗ в събота вечера излязло от гаража някфо типо дет профучало краи един приятел с над 270 двигатеял е от някогашен кадет и има история и преди кадета но все още съм слабо информиран на 29 има среща на Stz car fans и като отида ще разбера повечко за него дори се надявам и снимков материал да излезе
                Fiat Bravo 1.6 16V Бебчето ))

                Коментар


                  #38
                  Re: Фиат Пунто 1.6i с турбо от Фиат 1.4 vs................

                  kotev89 написа:
                  Ако някой с Фиат Пунто,Браво,Брава,Мареа и т.н. с двигател 1.6 иска да се пробваме нека пише!
                  Няма да е зле да си смениш аватара , колега

                  Коментар


                    #39
                    jorko написа:
                    kotev89 написа:
                    Ако някой с Фиат Пунто,Браво,Брава,Мареа и т.н. с двигател 1.6 иска да се пробваме нека пише!
                    Няма да е зле да си смениш аватара , колега
                    Просто написах в google фиат пунто и тази снимка ми хареса и я сложих по простата причина че моята не бях я снимал,но сега вече ше хода да я снимам.....
                    Фиат Пунто 1.6i turbo

                    Коментар


                      #40
                      kotev89 написа:
                      jorko написа:
                      kotev89 написа:
                      Ако някой с Фиат Пунто,Браво,Брава,Мареа и т.н. с двигател 1.6 иска да се пробваме нека пише!
                      Няма да е зле да си смениш аватара , колега
                      Просто написах в google фиат пунто и тази снимка ми хареса и я сложих по простата причина че моята не бях я снимал,но сега вече ше хода да я снимам.....
                      Тя и на мене ми харесва и затова съм си я сложил аз :D

                      Коментар


                        #41
                        jorko написа:
                        kotev89 написа:
                        jorko написа:
                        kotev89 написа:
                        Ако някой с Фиат Пунто,Браво,Брава,Мареа и т.н. с двигател 1.6 иска да се пробваме нека пише!
                        Няма да е зле да си смениш аватара , колега
                        Просто написах в google фиат пунто и тази снимка ми хареса и я сложих по простата причина че моята не бях я снимал,но сега вече ше хода да я снимам.....
                        Тя и на мене ми харесва и затова съм си я сложил аз :D
                        Ама май разликата е ,че това си е твоята!
                        Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                        Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                        EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                        Коментар


                          #42
                          Пичове разбрах,че явно моята тема не сте я разбрали правилно,но няма значение.Искам само да ви питам според вас колко коня е мойто пунто???
                          Фиат Пунто 1.6i turbo

                          Коментар


                            #43
                            180 - 200
                            Fiat Bravo 1.6 16V Бебчето ))

                            Коментар


                              #44
                              мисля че ще е не повече от 150коня ама я ти ми кажи в колко голям апартамент живея колега? Базикам се за апартамента или казваш колко коня е или не питаш това все пак не е сток пунтото
                              Subaru B9 tribeca 3.0
                              Peugeot 307 04
                              Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
                              Fiat Brava 1.6 16V 103

                              Коментар


                                #45
                                Dikata_BG написа:
                                мисля че ще е не повече от 150коня ама я ти ми кажи в колко голям апартамент живея колега? Базикам се за апартамента или казваш колко коня е или не питаш това все пак не е сток пунтото
                                Прав си колега 150,можеше и повече но реших да го ползвам само до 0.5 бара,щото по на горе е опасно и са мн разправии да го издувам чак до толко,да не забравяме че това турбо не е заводско а правено след това :D :D :D
                                Фиат Пунто 1.6i turbo

                                Коментар

                                Working...
                                X