Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Пунто 1.6i с турбо от Фиат 1.4 vs................

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    kotev89 написа:
    Dikata_BG написа:
    мисля че ще е не повече от 150коня ама я ти ми кажи в колко голям апартамент живея колега? Базикам се за апартамента или казваш колко коня е или не питаш това все пак не е сток пунтото
    Прав си колега 150,можеше и повече но реших да го ползвам само до 0.5 бара,щото по на горе е опасно и са мн разправии да го издувам чак до толко,да не забравяме че това турбо не е заводско а правено след това :D :D :D
    Ходил ли си на Дино ?

    Коментар


      #47
      jorko написа:
      kotev89 написа:
      Dikata_BG написа:
      мисля че ще е не повече от 150коня ама я ти ми кажи в колко голям апартамент живея колега? Базикам се за апартамента или казваш колко коня е или не питаш това все пак не е сток пунтото
      Прав си колега 150,можеше и повече но реших да го ползвам само до 0.5 бара,щото по на горе е опасно и са мн разправии да го издувам чак до толко,да не забравяме че това турбо не е заводско а правено след това :D :D :D
      Ходил ли си на Дино ?
      Каде.........?
      Фиат Пунто 1.6i turbo

      Коментар


        #48
        Дино ..... Къде ? Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 И на мен ми стана интересно как точно е определена мощността ...
        Fiat Punto '01, 1.8 16V HGT Abarth

        Коментар


          #49
          Filcov написа:
          Дино ..... Къде ? Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 И на мен ми стана интересно как точно е определена мощността ...
          Може да е гледал на боб

          Коментар


            #50
            kotev89 написа:
            jorko написа:
            kotev89 написа:
            Dikata_BG написа:
            мисля че ще е не повече от 150коня ама я ти ми кажи в колко голям апартамент живея колега? Базикам се за апартамента или казваш колко коня е или не питаш това все пак не е сток пунтото
            Прав си колега 150,можеше и повече но реших да го ползвам само до 0.5 бара,щото по на горе е опасно и са мн разправии да го издувам чак до толко,да не забравяме че това турбо не е заводско а правено след това :D :D :D
            Ходил ли си на Дино ?
            Каде.........?
            Зад блока има едно , малко е обрасло с треволяк , но сега е зима и се вижда добре

            Коментар


              #51
              jorko написа:
              kotev89 написа:
              jorko написа:
              kotev89 написа:
              Dikata_BG написа:
              мисля че ще е не повече от 150коня ама я ти ми кажи в колко голям апартамент живея колега? Базикам се за апартамента или казваш колко коня е или не питаш това все пак не е сток пунтото
              Прав си колега 150,можеше и повече но реших да го ползвам само до 0.5 бара,щото по на горе е опасно и са мн разправии да го издувам чак до толко,да не забравяме че това турбо не е заводско а правено след това :D :D :D
              Ходил ли си на Дино ?
              Каде.........?
              Зад блока има едно , малко е обрасло с треволяк , но сега е зима и се вижда добре
              Незнам Дино дали знае ама маистора дето ми го монтира 100процента знае а относно конете не е точно 150 а 147,но ако става въпрос преди да сложа турбото си беше 88.4к.с. а се водеше Fiat Punto 1.6i 90h.p. ае да не тъниме до 1.5 коня(П.С. абе вие тука в тоя форум освен да се заяждате друго не можете май)
              Фиат Пунто 1.6i turbo

              Коментар


                #52
                kotev89 написа:
                jorko написа:
                kotev89 написа:
                jorko написа:
                kotev89 написа:
                Dikata_BG написа:
                мисля че ще е не повече от 150коня ама я ти ми кажи в колко голям апартамент живея колега? Базикам се за апартамента или казваш колко коня е или не питаш това все пак не е сток пунтото
                Прав си колега 150,можеше и повече но реших да го ползвам само до 0.5 бара,щото по на горе е опасно и са мн разправии да го издувам чак до толко,да не забравяме че това турбо не е заводско а правено след това :D :D :D
                Ходил ли си на Дино ?
                Каде.........?
                Зад блока има едно , малко е обрасло с треволяк , но сега е зима и се вижда добре
                Незнам Дино дали знае ама маистора дето ми го монтира 100процента знае а относно конете не е точно 150 а 147,но ако става въпрос преди да сложа турбото си беше 88.4к.с. а се водеше Fiat Punto 1.6i 90h.p. ае да не тъниме до 1.5 коня(П.С. абе вие тука в тоя форум освен да се заяждате друго не можете май)
                Работата е ясна значи ...а нещо като замерване на 400 м да имаш ? Или майстора знае колко дава ? П.П. Я ми май номера на твойта врачка да я питам нещо ?

                Коментар


                  #53
                  Ае бе пич,много обичам такива смелчаги като тебе,слагам 3-та и махам скоростния лост,много тежкари се навъдихте нещо по тоя форум ае стига думи а дай малко факти!!!
                  Фиат Пунто 1.6i turbo

                  Коментар


                    #54
                    тука големи филми бе като си разцепвал толкова коли , дай някой клип поне да видим , да се изкефим и ние простосмъртните
                    Пунтак 1.1 с лека измама под капака

                    Коментар


                      #55
                      jorko написа:
                      kotev89 написа:
                      jorko написа:
                      kotev89 написа:
                      jorko написа:
                      kotev89 написа:
                      Dikata_BG написа:
                      мисля че ще е не повече от 150коня ама я ти ми кажи в колко голям апартамент живея колега? Базикам се за апартамента или казваш колко коня е или не питаш това все пак не е сток пунтото
                      Прав си колега 150,можеше и повече но реших да го ползвам само до 0.5 бара,щото по на горе е опасно и са мн разправии да го издувам чак до толко,да не забравяме че това турбо не е заводско а правено след това :D :D :D
                      Ходил ли си на Дино ?
                      Каде.........?
                      Зад блока има едно , малко е обрасло с треволяк , но сега е зима и се вижда добре
                      Незнам Дино дали знае ама маистора дето ми го монтира 100процента знае а относно конете не е точно 150 а 147,но ако става въпрос преди да сложа турбото си беше 88.4к.с. а се водеше Fiat Punto 1.6i 90h.p. ае да не тъниме до 1.5 коня(П.С. абе вие тука в тоя форум освен да се заяждате друго не можете май)
                      Работата е ясна значи ...а нещо като замерване на 400 м да имаш ? Или майстора знае колко дава ? П.П. Я ми май номера на твойта врачка да я питам нещо ?
                      Чувал съм за двама баш майстори дето не фърлят боб, само малко трябва да "покарат" колата и казват конете И двамата са адаши и живеят в София.Единия е бай Дино Динов Паков, другият е бай Дино Мейнов Линев, викат мноо познавали
                      sigpic
                      Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                      475HP 11,5/1,9/191
                      YouTube

                      Коментар


                        #56
                        uBoy написа:
                        тука големи филми бе като си разцепвал толкова коли , дай някой клип поне да видим , да се изкефим и ние простосмъртните
                        Извиняваи,но аз не съм тоя дето се хвали,а тия дето се хвалят ме дразнат,но аз не съм сред тях!!!Просто пуснах тема ако иска някой 1.6 да се пробваме нека пише , не съм споменавал че съм най-бърз-това е невъзможно,но просто искам да кажа че в КН 1.6 няма кой да ме бие независимо на колко метра са !!!!!!!!!! А относно тия дето са велики,дано да има човек който 1.6 чист или преправян да ме бие (писна ми от разбирачи)
                        Фиат Пунто 1.6i turbo

                        Коментар


                          #57
                          kotev89 написа:
                          Просто пуснах тема ако иска някой 1.6 да се пробваме нека пише...
                          Мисля че точно това подразни повечето хора от форума.Не е много коректно ти да си 1.6 с турбо а да предизвикваш 1.6 атмосферки Това е все едно аз с 2.0 турбо да те предизвикам тебе.Не се сърди а се замисли малко за това
                          Fiat Coupe 20V Turbo & Audi A4 2.5TDI Quattro & Fiat Punto Evo
                          Сутрин вечер моторизъм,здрав и бодър организъм!

                          Коментар


                            #58
                            kotev89 написа:
                            Ае бе пич,много обичам такива смелчаги като тебе,слагам 3-та и махам скоростния лост,много тежкари се навъдихте нещо по тоя форум ае стига думи а дай малко факти!!!
                            Пич ама недей така ,че неговата кола дори няма да те усети...
                            Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                            Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                            EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                            Коментар


                              #59
                              А и на всеки му е интерсно как разбра,че колата ти е 147к.с. щом не знаеш кой е"Дино".Питай майстора да ти каже за Дино и ще разбереш за какво става на въпрос.
                              Fiat Coupe 2.0 16V turbo

                              Коментар


                                #60
                                Абе,Дино не беше ли на Фред Флинстоун "кучето"
                                Fiat Coupe 20V Turbo & Audi A4 2.5TDI Quattro & Fiat Punto Evo
                                Сутрин вечер моторизъм,здрав и бодър организъм!

                                Коментар

                                Working...
                                X