Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

фиат браво 1.6 16в vs фиат беаво 1.6 16в

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    war_hawk написа:
    дам със същото
    добре 10.30 на бояна до тогава 4ао

    Коментар


      #62
      Значи се разбираме така 22:20 - 30 на ОМВ Бояна тъй да разбирам?!
      fiat bravo 1.6 103+k.c. ex..
      volvo s40 1.9

      Коментар


        #63
        едно голямо БРАВО за колегата war_hawk.поцепи ми шортите сега на бояна.евала и затова че преди гонките ме предупреди че колата е правена много .първа и втора един до един но трета заааааеби.поздрави

        Коментар


          #64
          superfiat написа:
          едно голямо БРАВО за колегата war_hawk.поцепи ми шортите сега на бояна.евала и затова че преди гонките ме предупреди че колата е правена много .първа и втора един до един но трета заааааеби.поздрави
          И едно голямо МЕРСИ за колегата superfiat! Много добра гонка стана-хубаво че успях да се замеря с доста добро стоково Браво.Колега колата си ти бега стъбилно нема грешка карай си я със здраве и й се радвай, а живот и здраве ако я барнеш може пак да ги сборим на бояна :D П.П. Винаги съм мразел мишкарите,които са правили нещо по ДВГ-то а се ослушват и не си признават!!за мен тва са чисти п.....ски номера!поздрави
          fiat bravo 1.6 103+k.c. ex..
          volvo s40 1.9

          Коментар


            #65
            war_hawk написа:
            superfiat написа:
            едно голямо БРАВО за колегата war_hawk.поцепи ми шортите сега на бояна.евала и затова че преди гонките ме предупреди че колата е правена много .първа и втора един до един но трета заааааеби.поздрави
            И едно голямо МЕРСИ за колегата superfiat! Много добра гонка стана-хубаво че успях да се замеря с доста добро стоково Браво.Колега колата си ти бега стъбилно нема грешка карай си я със здраве и й се радвай, а живот и здраве ако я барнеш може пак да ги сборим на бояна :D П.П. Винаги съм мразел мишкарите,които са правили нещо по ДВГ-то а се ослушват и не си признават!!за мен тва са чисти п.....ски номера!поздрави
            точно затова ме израдва че ми каза че има чип и генерация.ти удряш някаде 125 коня.мноо гот браво имаш.

            Коментар


              #66
              superfiat написа:
              war_hawk написа:
              superfiat написа:
              едно голямо БРАВО за колегата war_hawk.поцепи ми шортите сега на бояна.евала и затова че преди гонките ме предупреди че колата е правена много .първа и втора един до един но трета заааааеби.поздрави
              И едно голямо МЕРСИ за колегата superfiat! Много добра гонка стана-хубаво че успях да се замеря с доста добро стоково Браво.Колега колата си ти бега стъбилно нема грешка карай си я със здраве и й се радвай, а живот и здраве ако я барнеш може пак да ги сборим на бояна :D П.П. Винаги съм мразел мишкарите,които са правили нещо по ДВГ-то а се ослушват и не си признават!!за мен тва са чисти п.....ски номера!поздрави
              точно затова ме израдва че ми каза че има чип и генерация.ти удряш някаде 125 коня.мноо гот браво имаш.
              Абе чак 125к.с. няма да са ми се струва ,ама са някъде около 120, което е не малка разлика в сравнение с твойте 103к.с., а сме и еднакви кг. горе-долу +- 10-20кг.Нали ти казах там,явно беше гледал клипчетата с голфа и тва бяха не 2 колкото са клипчетата ами имаше още 5 освен тях всичките с еднакъв резултат.Пича с голфа има 90000 на него и е участвал в доста гонки, а и когато се гонихме имаше доста хора с нас ще ти потвърдят, че на 400М нямаше шанс, а и самият той каза, че както и да тръгне каквото и да направи си е все на кола, кола и малко отзад.
              fiat bravo 1.6 103+k.c. ex..
              volvo s40 1.9

              Коментар


                #67
                сега след като се разбра че колегата ме е победил с 1.6 буано мисля че е време да изляза с някое което не е такова а е сток като мен.чакам отговор

                Коментар


                  #68
                  Много си ми далеко, иначе щях да те пробвам с 90 коня 1.6 стоково типо!

                  Коментар


                    #69
                    ///// написа:
                    Много си ми далеко, иначе щях да те пробвам с 90 коня 1.6 стоково типо!
                    И аз искааааам ,да се пробвам с такова браво...ама и на мен не ми се идва ,ще търся в Пазарджик някой...Може и с двувалка ама в Пазарджик няма друго ,само аз съм с такова Типо...
                    Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                    Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                    EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                    Коментар


                      #70
                      еми колеги кво да се прави.явно момчетата не от софия са по голями реисъри от софиянци.факт

                      Коментар

                      Working...
                      X