Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

фиат браво 1.6 16в vs фиат беаво 1.6 16в

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Ми дай да видиме кво ше стане на изкачване към витиня, че там нещо се оформи спор в една тема...

    Коментар


      #32
      сега е гаден пътя на там
      бмв форевар м5

      Коментар


        #33
        абе хора вие за кво говорите искам някой от люлин ,а не от каспичан .ако има такав да ми пише или обади тела ми е 0896665817.

        Коментар


          #34
          аз съм наи обикновено браво не е пипано не нищо.искам да си проверя колата с някоя като мойта.ебахти никох ли не му стиска да се пусне с браво 1.6 .кав е тоя форум.страх ли ви е.направо нямам ДУМИ.утре е неделя .тела ми е герноя пост .звънкаш и се разбираме .мноо се дразня вече .стокова кола иска старт с стокова и няма кои.а в люлин е не пълно а направо наводнено от такива мотори.хвърлям ръкавицата на кои доиде с 1.6 браво.а иначе се дуете на бмв 2.5 192 коня .направо нямам думи

          Коментар


            #35

            Коментар


              #36
              Колега винаги съм навит, но не съм от София затова мълча иначе за гонка винаги съм ’’ЗА’’ ама аде съдба че не съм от там
              Fiat Bravo 1.6 16V Бебчето ))

              Коментар


                #37
                On3Love написа:
                Колега винаги съм навит, но не съм от София затова мълча иначе за гонка винаги съм ’’ЗА’’ ама аде съдба че не съм от там
                радвам се но явно в люлин сърцата не туптат като твойто

                Коментар


                  #38
                  Fiat Bravo 1.6 16V Бебчето ))

                  Коментар


                    #39
                    кой е модератора който може да заключи темата

                    Коментар


                      #40
                      Колеги вие каде точно се бягате в София искам и аз да доида ако може.....
                      Фиат Пунто 1.6i turbo

                      Коментар


                        #41
                        kotev89 написа:
                        Колеги вие каде точно се бягате в София искам и аз да доида ако може.....
                        в софия булеварди колкото щеш.примерно на бояна и на военна рампа,и още няколко места

                        Коментар


                          #42
                          Готов съм бате, кажи само кога и къде?И аз съм с 1.6, само че е SX не е GT леко пипано няма да те лъжа ама ако искаш ей тъй за спорта, че и да го сравня с сток 1.6 да видя голяма ли ще е разликата ако има такава!От овча купел съм м/удр.
                          fiat bravo 1.6 103+k.c. ex..
                          volvo s40 1.9

                          Коментар


                            #43
                            war_hawk написа:
                            Готов съм бате, кажи само кога и къде?И аз съм с 1.6, само че е SX не е GT леко пипано няма да те лъжа ама ако искаш ей тъй за спорта, че и да го сравня с сток 1.6 да видя голяма ли ще е разликата ако има такава!От овча купел съм м/удр.
                            ботевград.как така

                            Коментар


                              #44
                              ако си в софия пиши още тази вечер

                              Коментар


                                #45
                                еми да оште днес
                                бмв форевар м5

                                Коментар

                                Working...
                                X