Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моя автомобил,ускорение с видео

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Valiosport написа:
    didich написа:
    Вали, направи един клип на АРЛ-чето с ускорение да видим дизелчето как навървява, трябва и аз да пробвам на пунтото, обаче сам в колата, че все ми се падат едни оператори по 100-115кг и не мога да "откина"
    Здравей, имам клип но не е от място а от втора от 2000 оборота, и скоро няма да мога да направя клип защото ми протече хидравликата http://vbox7.com/play:b0d4d7190e на клипа съм със зацапан дебитомер и 255/45/17 гуми, имам клип как карам със 180км/ч но не съм го качвал...Сега с изчистен дебитомер набира повече и като сложа 15-ките отпред ще направя клип от място, тези гуми с които карам сега са извън допустимите граници и при скорост от 100 съм реално с 95 км/ч...Didich, аз слагам телефона на волана отгоре и го хващам с тиксо :D
    Като сложиш заводския размер гуми, ако сега е такава разликата в скоростта, то тогава при 100км/ч ще си с реална 90км/ч. Баси, няколко пъти да я напънеш тая кола и тя взе, че се разтече. Майтап, да не се засегнеш. :D
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар


      S.W.A.T. написа:
      голям мъртвец наистина, и то при положение, че на VAG-овете половината уред почти показва до 100км/ч
      Окачи на твоята кола 255 гуми отпреде и да са с 30мм. по-голям диаметър и после откачи буксата на дебитомера и да видим колко ще върви, колата ми няма чипове с оригиналния софтуер е... GSI 16 клапана не може да ми избяга, плътно до него вървя, бие ме с малко, като се има предвид че ускорява малко по бързо от моята кола, може да се каже че колата ми добре набира И още нещо, колата ми няма нищо доработвано по нея, дори чип няма, намери ми дизел с 1.9 двигател без да е преправяно нищо по него който ще ускори за 8,6 и тогава може да кажеш че колата е мъртвец А ето как ускорява след чипосване на такава машинка и разхода си е все така приятен http://www.youtube.com/watch?v=OPokMwARf1U След чипосване колата става 185к.с и 400NM, но има замерени коли които стават над 190к.с Колега BO, няма проблем Поздрави
      Теоритиците си лаят, голфа си върви!

      Коментар


        Valiosport написа:
        S.W.A.T. написа:
        голям мъртвец наистина, и то при положение, че на VAG-овете половината уред почти показва до 100км/ч
        Окачи на твоята кола 255 гуми отпреде и да са с 30мм. по-голям диаметър и после откачи буксата на дебитомера и да видим колко ще върви, колата ми няма чипове с оригиналния софтуер е... GSI 16 клапана не може да ми избяга, плътно до него вървя, бие ме с малко, като се има предвид че ускорява малко по бързо от моята кола, може да се каже че колата ми добре набира И още нещо, колата ми няма нищо доработвано по нея, дори чип няма, намери ми дизел с 1.9 двигател без да е преправяно нищо по него който ще ускори за 8,6 и тогава може да кажеш че колата е мъртвец А ето как ускорява след чипосване на такава машинка и разхода си е все така приятен http://www.youtube.com/watch?v=OPokMwARf1U Колега BO, няма проблем Поздрави
        Писах ти веднъж,пиша ти отново:на твоя Голф е баран софтуера иначе няма как да работи на 1100об/мин.
        Bravo 1.9d 97г

        Коментар


          Nsn, казах ти веднъж че не е пипан и пак ти го казвам и само не знам къде ми видя оборотите че са 1100...... На Vag Com-a показва 904 оборота на празен ход...Ако беше наясно щеше да знаеш че помпа-дюзите държат малко по-високи обороти
          Теоритиците си лаят, голфа си върви!

          Коментар


            Valiosport написа:
            Nsn, казах ти веднъж че не е пипан и пак ти го казвам и само не знам къде ми видя оборотите че са 1100...... На Vag Com-a показва 904 оборота на празен ход...Ако беше наясно щеше да знаеш че помпа-дюзите държат малко по-високи обороти
            Сега не ми се рови,но ако настояваш ще се постарая да намеря-мисля че беше снимка на разхода и там се виждаше как работи на 1050-1100об/мин.А дали съм наясно или не не е твоя работа,но не съм заслепен сектант мислещ че върви наравно с ГСИ 16В и че няма друг дизел с 1.9 двигател който да ми обърне огледалата.
            Bravo 1.9d 97г

            Коментар


              Аз тази вечер си обърнах огледалото в 1 спряло Рено Меган :D А на Валката Голфа колкото и да е запазен и който и ще друг Голф да е, няма как да върви на кантар с GSI 16v в купе на Астра, ако е сток. Конкретно на Вальо му предложих да премери сили с 1 Mercedes E270 CDI 170 седан или с 1 CLK 230 Compressor 193 - всичко остана на приказки.Мога да намеря и 1 Astra GSI 16v, но Валката много ще припада от нея. Гарантирано!
              Renault Modus 1.2 16v 2006
              Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

              Коментар


                Окей, да обобщим: Гоуфсваген ГеТеИ е дъ бест, а Фиат Браво 1.6 16в 103кс е най-спрелия автомобил. Съгласен съм Valiosport. Спирам със спора. Ще ти кажа само едно нещо, и се надявам да не ми се обидиш. От 2 години работя в автоморга и сервиз, и да пази Господ да не си купя VW някога. Поздрави!
                Fiat Bravo 1.6 16v 103hp-Forever in my heart - Ex
                Fiat Marea 1.9TD 75hp-Family Combi Now

                Коментар


                  Към колегата Valio...............имам Астра ХЕ и БМВ 320и Е46!Така предложението ми е следното:-Ако с някоя от двете коли ти направя разлика по-малка от 15м(около 3 коли) ти давам 100лв!Не искам да се заяждам или обиждам,но колата ти е многооо спряла...........мнооого(ако разбираш толкова колкото твърдиш знаеш,че без чип е ПОЧИНАЛА)!Гледам вадиш шпаги,малко ПОДЦЕНЯВАШ колите на КОЛЕГИТЕ,които не само карат Фиат,а и на фруги марки!Ако се задържи времето и всичко е ОК се чуствай предизвикан!Може ако се организира нещо да дойде и някой понапомпан Фиат(дизел бензин)!

                  Коментар


                    Bimero написа:
                    Към колегата Valio...............имам Астра ХЕ и БМВ 320и Е46!Така предложението ми е следното:-Ако с някоя от двете коли ти направя разлика по-малка от 15м(около 3 коли) ти давам 100лв!Не искам да се заяждам или обиждам,но колата ти е многооо спряла...........мнооого(ако разбираш толкова колкото твърдиш знаеш,че без чип е ПОЧИНАЛА)!Гледам вадиш шпаги,малко ПОДЦЕНЯВАШ колите на КОЛЕГИТЕ,които не само карат Фиат,а и на фруги марки!Ако се задържи времето и всичко е ОК се чуствай предизвикан!Може ако се организира нещо да дойде и някой понапомпан Фиат(дизел бензин)!
                    А, изчакай да си закачи дебитомера и да си сложи стандартните гуми Yellow_Flash_Colorz_PDT_23 То въпроса е не, че Голф-овете са бегачки, а че няма друг вдигател 1,9 дизелов, който да го бие.Инак астра ХЕ ще му сложиш две коли още на старта
                    ФИАТ- Пътят е само формалност
                    ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                    -----------------------------------------------------
                    FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                    Коментар


                      Kay_ написа:
                      Bimero написа:
                      Към колегата Valio...............имам Астра ХЕ и БМВ 320и Е46!Така предложението ми е следното:-Ако с някоя от двете коли ти направя разлика по-малка от 15м(около 3 коли) ти давам 100лв!Не искам да се заяждам или обиждам,но колата ти е многооо спряла...........мнооого(ако разбираш толкова колкото твърдиш знаеш,че без чип е ПОЧИНАЛА)!Гледам вадиш шпаги,малко ПОДЦЕНЯВАШ колите на КОЛЕГИТЕ,които не само карат Фиат,а и на фруги марки!Ако се задържи времето и всичко е ОК се чуствай предизвикан!Може ако се организира нещо да дойде и някой понапомпан Фиат(дизел бензин)!
                      А, изчакай да си закачи дебитомера и да си сложи стандартните гуми Yellow_Flash_Colorz_PDT_23 То въпроса е не, че Голф-овете са бегачки, а че няма друг вдигател 1,9 дизелов, който да го бие.Инак астра ХЕ ще му сложиш две коли още на старта
                      Аз се сещам за Алфа Ромео 1.9jtdm.................няма да му се повярва!

                      Коментар


                        Bimero написа:
                        Kay_ написа:
                        Bimero написа:
                        Към колегата Valio...............имам Астра ХЕ и БМВ 320и Е46!Така предложението ми е следното:-Ако с някоя от двете коли ти направя разлика по-малка от 15м(около 3 коли) ти давам 100лв!Не искам да се заяждам или обиждам,но колата ти е многооо спряла...........мнооого(ако разбираш толкова колкото твърдиш знаеш,че без чип е ПОЧИНАЛА)!Гледам вадиш шпаги,малко ПОДЦЕНЯВАШ колите на КОЛЕГИТЕ,които не само карат Фиат,а и на фруги марки!Ако се задържи времето и всичко е ОК се чуствай предизвикан!Може ако се организира нещо да дойде и някой понапомпан Фиат(дизел бензин)!
                        А, изчакай да си закачи дебитомера и да си сложи стандартните гуми Yellow_Flash_Colorz_PDT_23 То въпроса е не, че Голф-овете са бегачки, а че няма друг вдигател 1,9 дизелов, който да го бие.Инак астра ХЕ ще му сложиш две коли още на старта
                        Аз се сещам за Алфа Ромео 1.9jtdm.................няма да му се повярва!
                        Колега, стокова Алфа няма шанс срещу стоков АРЛ. Алфите са тежки и с 1.9 мотор нямат шанс.
                        Renault Modus 1.2 16v 2006
                        Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

                        Коментар


                          uBaHoBB написа:
                          Bimero написа:
                          Kay_ написа:
                          Bimero написа:
                          Към колегата Valio...............имам Астра ХЕ и БМВ 320и Е46!Така предложението ми е следното:-Ако с някоя от двете коли ти направя разлика по-малка от 15м(около 3 коли) ти давам 100лв!Не искам да се заяждам или обиждам,но колата ти е многооо спряла...........мнооого(ако разбираш толкова колкото твърдиш знаеш,че без чип е ПОЧИНАЛА)!Гледам вадиш шпаги,малко ПОДЦЕНЯВАШ колите на КОЛЕГИТЕ,които не само карат Фиат,а и на фруги марки!Ако се задържи времето и всичко е ОК се чуствай предизвикан!Може ако се организира нещо да дойде и някой понапомпан Фиат(дизел бензин)!
                          А, изчакай да си закачи дебитомера и да си сложи стандартните гуми Yellow_Flash_Colorz_PDT_23 То въпроса е не, че Голф-овете са бегачки, а че няма друг вдигател 1,9 дизелов, който да го бие.Инак астра ХЕ ще му сложиш две коли още на старта
                          Аз се сещам за Алфа Ромео 1.9jtdm.................няма да му се повярва!
                          Колега, стокова Алфа няма шанс срещу стоков АРЛ. Алфите са тежки и с 1.9 мотор нямат шанс.
                          Първи пример:http://www.auto-data.net/bg/?f=showC...съствал съм на МНООГО подобни гонки и резултата за Голфа е много неприятен!

                          Коментар


                            За мен тия двете ще са на кантар. Голфа има по-фолям въртящ момент, но е 150кг по тежичък. Ще зависи много от състоянието на колите.
                            ФИАТ- Пътят е само формалност
                            ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                            -----------------------------------------------------
                            FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                            Коментар


                              Bimero написа:
                              uBaHoBB написа:
                              Bimero написа:
                              Kay_ написа:
                              Bimero написа:
                              Към колегата Valio...............имам Астра ХЕ и БМВ 320и Е46!Така предложението ми е следното:-Ако с някоя от двете коли ти направя разлика по-малка от 15м(около 3 коли) ти давам 100лв!Не искам да се заяждам или обиждам,но колата ти е многооо спряла...........мнооого(ако разбираш толкова колкото твърдиш знаеш,че без чип е ПОЧИНАЛА)!Гледам вадиш шпаги,малко ПОДЦЕНЯВАШ колите на КОЛЕГИТЕ,които не само карат Фиат,а и на фруги марки!Ако се задържи времето и всичко е ОК се чуствай предизвикан!Може ако се организира нещо да дойде и някой понапомпан Фиат(дизел бензин)!
                              А, изчакай да си закачи дебитомера и да си сложи стандартните гуми Yellow_Flash_Colorz_PDT_23 То въпроса е не, че Голф-овете са бегачки, а че няма друг вдигател 1,9 дизелов, който да го бие.Инак астра ХЕ ще му сложиш две коли още на старта
                              Аз се сещам за Алфа Ромео 1.9jtdm.................няма да му се повярва!
                              Колега, стокова Алфа няма шанс срещу стоков АРЛ. Алфите са тежки и с 1.9 мотор нямат шанс.
                              Първи пример:http://www.auto-data.net/bg/?f=showC...съствал съм на МНООГО подобни гонки и резултата за Голфа е много неприятен!
                              Ако можем да се доверим на каталожните данни от този сайт, които според мен са малко съмнителни и много нереални за някои автомобили (но при тия ми се виждат реални), то ... Алфата ускорява за 8.8 и максималната скорост е 208 км/ч, а Голфа за 8.6 и максимална скорост 216 км/ч. Алфата е с 305 N/m въртящ момент, а Голфа с 320 и също така Алфата е 1290 кг, а Голфа - 1263.
                              Renault Modus 1.2 16v 2006
                              Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

                              Коментар


                                uBaHoBB написа:
                                Аз тази вечер си обърнах огледалото в 1 спряло Рено Меган :D А на Валката Голфа колкото и да е запазен и който и ще друг Голф да е, няма как да върви на кантар с GSI 16v в купе на Астра, ако е сток. Конкретно на Вальо му предложих да премери сили с 1 Mercedes E270 CDI 170 седан или с 1 CLK 230 Compressor 193 - всичко остана на приказки.Мога да намеря и 1 Astra GSI 16v, но Валката много ще припада от нея. Гарантирано!
                                Докарай Мерцедеса, ще се радвам да пробваме коя машинка е по-бърза, само че ми пиши на Л.С. няколко дена предварително, за да уточним кога ще сме свободни, каквато и кола да докараш няма проблем да ги замерим, ще се радвам да полафим Имам приятел с такъв мерцедес само че 3,2 мотор, знам как върви, наистина лепи здраво за седалката, но не сме правили гонка никога...Колега, Nsn сещам се за коя снимка говориш, но оборотите са под 1000, нещо се бъркаш, даже сега погледнах снимката Казвам ти, че колата няма чип, ще снимам ускорението след чипосване да видиш каква разлика има Спирам, да пиша защото просто не ми се води безсмислен спор, колегата Didich искаше клипче и затова писах...Поздрави на всички
                                Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                                Коментар

                                Working...
                                X