Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моя автомобил,ускорение с видео

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Всичките 1000 имат рефреш рейт от 1 херц.Има няколко варианта, който с хак може да ги пуснеш да рефрешват на 5 херца, демек да промениш заводските настройки.Виж твоя дали може да го пуснеш да рефрешва на 5 херца. Ако стане, тогава ще имаш много по-реални данни.Защото в момента, ако не си го пипал, то на 1 херц използва много голяма интерполация и грешките понякога стават огромни.Успех.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар


      вече е на 5мхз.. до понеделник най-късно новия съединител ще е тук...слагам...и пробвам...пък да видим какво ще покаже меча...остават още някой неща...изпускателна система...и окачване...
      Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
      BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
      BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

      Коментар


        И аз направих тест на пунтото по магистралата за Перник, все си мислех, че може да вляза в някаква висока 8-ца, но положението е доста зле , много е спрял тоя тежък кораб Опитната постановка е : лаптоп + 5 Hz GPS + RaceChrono.Пасажер до мен около 75кг /аз без дрехи съм скромните 92кг/, предполагам, че пунтото като тежест е скромните 1280-1300кг, което за кола от тоя калибър е много тежко.Най доброто време както се вижда е 9,1сек и е по наклон в моя ползва, наклон, който с просто око се вижда, че го има, но колко е не мога да кажа, а първия старт, който е най зле тръгнах от около 2500 оборота и малко позаби предницата, но пък интересно първите 60 фута са 2,8, толкова колкото и при най доброто време от 9,1сек.Така заключенията за мен: ако съм сам в колата се надявам да вляза в някаква висока 8-ца, но със сигурност в това състояние и тая тежест на колата си мисля, че няма вариант да изкарам каталожното време от 8,6сек до 100км, което и дават, за там ще трябва да се качат оригиналните гуми и джанти, да се махне ГИ и аз да смъкна поне 20кг собствено тегло Другия извод, който си правя: с чипнати JTD-та ще се види много зор или по скоро ще бъде интересно да се пусна с такова, ако съдя по резултатите дадени от колегата kiselo при това с кофти съединител, с изправен съединител ще ям бой и най вече във високите скорости.Сега остава да направя едно замерване в Слатина на Булгарплода, но без пасажер само с лаптопа до мене
        punto HGT

        Коментар


          didich написа:
          И аз направих тест на пунтото по магистралата за Перник, все си мислех, че може да вляза в някаква висока 8-ца, но положението е доста зле , много е спрял тоя тежък кораб Опитната постановка е : лаптоп + 5 Hz GPS + RaceChrono.Пасажер до мен около 75кг /аз без дрехи съм скромните 92кг/, предполагам, че пунтото като тежест е скромните 1280-1300кг, което за кола от тоя калибър е много тежко.Най доброто време както се вижда е 9,1сек и е по наклон в моя ползва, наклон, който с просто око се вижда, че го има, но колко е не мога да кажа, а първия старт, който е най зле тръгнах от около 2500 оборота и малко позаби предницата, но пък интересно първите 60 фута са 2,8, толкова колкото и при най доброто време от 9,1сек.Така заключенията за мен: ако съм сам в колата се надявам да вляза в някаква висока 8-ца, но със сигурност в това състояние и тая тежест на колата си мисля, че няма вариант да изкарам каталожното време от 8,6сек до 100км, което и дават, за там ще трябва да се качат оригиналните гуми и джанти, да се махне ГИ и аз да смъкна поне 20кг собствено тегло Другия извод, който си правя: с чипнати JTD-та ще се види много зор или по скоро ще бъде интересно да се пусна с такова, ако съдя по резултатите дадени от колегата kiselo при това с кофти съединител, с изправен съединител ще ям бой и най вече във високите скорости.Сега остава да направя едно замерване в Слатина на Булгарплода, но без пасажер само с лаптопа до мене
          Аз вече съм с нов съединител А днес имам време може да дойда на бързо до София да разтегнем магистралата За съжаление не съм я замервал защото имам проблем със свързването на ГПС с компютъра
          Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
          BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
          BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

          Коментар


            Вземи пази малко съединителя да го разработиш, пък след това издевателствай над него.
            A20DTH ЖТД ама не баш
            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

            Коментар


              BO написа:
              Вземи пази малко съединителя да го разработиш, пък след това издевателствай над него.
              вече 400км съм минал...първите 350 в скорости под и около 90км/ч...пазя си го...избягвам да го напъвам много все още...но тъй като тъкмо намерих нов начин за връзка на ГПС с лаптопа...мисля да го пробвам
              Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
              BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
              BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

              Коментар


                400 ако са градско си ок, ако са ти магистрални на 5та , рано му е още.
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  Тая вечер, утре и в неделя съм баща и майка, мога евентуано, но чак след 22:00 часа, просто жената е втора смяна тия 3 дни и ще се прибере след 22:00 часа, иначе няма никакъв проблем да ги сборим, макар че след това засичане което направих с мойта си мисля, че може и да има някакъв кантар до около 100, но след това конете и въртящия момент на дизела ще си кажат думата, но това не означава, че се отказвам, сверка ще има, просто трябва да се уцелим когато и двамата сме свободни
                  punto HGT

                  Коментар


                    Явно ще трябва да търся друг ГПС...при всички замервания...най-доброто време което направих беше 7.4...още едно 8.4...останалите от 9.2 до 10-11Тъпото е обаче че за едно и също разстояние...1/8 миля...ми дава почти на всички скорост от 108км/ч, а времето до 100 си шари доволно...т.е. нещо ми куца в смяната на предавките и старта...ама то нормално...толкова си моем а и явно ГПС си има отклонение и е видно с просто око, че при старта (пускане на съединителя) и започването на отчитането по компютъра времето е доста по-малко от това при достигане на 100км/ч на таблото и спирането на броенето на компютъра...в общи линии...аматьори...
                    Прикачени файлове
                    Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                    BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                    BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                    Коментар


                      Tова, като замисъл няма ли да е по-точно ?Само за италианки по CAN. На сайта на МЕС
                      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                      Коментар


                        Заключението: с програмки не ни се получават нещата, трябва кола до кола и ще се види Утре сутрин ако си ОК съм на линия, жената е от 12:00 часа на работа, така че може да премерим преди обяд kiselo, всъщност от къде си, от София или Перник ?, ако си ОК пусни едно ЛС да се уточним за час и място
                        punto HGT

                        Коментар


                          emzo написа:
                          Tова, като замисъл няма ли да е по-точно ?Само за италианки по CAN. На сайта на МЕС
                          тъз джаджа не изглежда зле...ама като карам със 130 тя ми показва, че карам със 60...и ми мери от 0-60км/ч за около 10 сек...
                          Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                          BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                          BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                          Коментар


                            ето едно клипче и от моята бравичка https://www.youtube.com/watch?v=3XoM...ature=youtu.be
                            брава jtd 100 01.

                            Коментар


                              И аз да пусна 1 клипче от преди няколко години. Ускорявам на 5-та от 50 до 130. С още 1 човек съм в колата - общо към 120 кг.http://vbox7.com/play:af275f32Ето и 1 клип от снощи - ускорение от 0 до 100. Червената лампа, която свети на таблото, всъщност е лампичката за турбото при дизелите. Просто към нея съм си вързал перката и в момента, в който включи перката, лампата ми светва. Оказа се, че съм карал и с малко меки гуми. В колата сме 2-ма души - аз (85 кг) и човекът, който снима (70 кг). Обаче съединителят ми боксува много в по-високите обороти (затова и опитах да тръгна на по-ниски, но ..) и се вижда как не мога да отлепя. http://vbox7.com/play:8d18e33610
                              Renault Modus 1.2 16v 2006
                              Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

                              Коментар


                                хах а крушката имаше ли я в таблото или я слага допълнително ?Абе се ми се ще да направим една сверка с тебе, че и аз съм 85 кг и трябва да сме съвсем на кантар. Мой да направим летящ старт, щото аз смених съединителя преди година минах 10 000 с него. Само не зная карантиите на АБС-а колко тежат Yellow_Flash_Colorz_PDT_05п.с. на 5та си е така на 140 върви най-много
                                FIAT Bravo sx 1.6 16V '97
                                FIAT Punto sx 75 '94

                                Коментар

                                Working...
                                X