Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат браво 1.8 16V & Ауди тт

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    то можи и тъка да е станало заради нас да праии опитии
    ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
    Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
    Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

    Коментар


      #47
      Хахахахаха е сега виждам тая тема... хахахаха Ебаси майтапа.. какво Браво, какво ТТ бе, стига глупости, деба пубертетите деба..С Браво 1.8 държал ТТ до 2-ра... Абе що не ги триете директно тия теми, че ше ни се смеят бре??? Модераториииииии - спите!
      Bravo 1.6 16v

      Коментар


        #48
        superfiata написа:
        колега настъпи педала на празен ход и снимаи оборотомера каде ще отиде стрелката та да видиме тия 300000000 оборота
        Да не видим само двигателя на дроб, не дай си боже и водача при лош късмет При често развъртане над 7500 об/мин може да се скъсат мотовилки, лети бутала, а най - опасното е чугунения маховик, само се сетете че се намира почти срещу вас
        sigpic
        Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
        475HP 11,5/1,9/191
        YouTube

        Коментар


          #49
          Вижте, че момчето гледа да ви вдигне самочуствието их, ама и вие
          Fiat Punto 1.9 jtd '03 год.

          Коментар


            #50
            TaNo написа:
            Вижте, че момчето гледа да ви вдигне самочуствието их, ама и вие
            Абе Тано, кат ти гледам аватара, за пръв път емблемата на Алфа да ме дразни и да ми пречи
            Bravo 1.6 16v

            Коментар


              #51
              ici написа:
              superfiata написа:
              колега настъпи педала на празен ход и снимаи оборотомера каде ще отиде стрелката та да видиме тия 300000000 оборота
              Да не видим само двигателя на дроб, не дай си боже и водача при лош късмет При често развъртане над 7500 об/мин може да се скъсат мотовилки, лети бутала, а най - опасното е чугунения маховик, само се сетете че се намира почти срещу вас
              тогава да не се пробва. мойто браво излючва на 7000-7200 някъде и имам чувството, че ако задържа 10 сек. и ще правя основен ремонт
              fiat bravo 1.6 16v gt
              fiat marea 1.9 8v jtd
              fiat punto 1.7 td
              fiat marea 1.6 16v

              Коментар


                #52
                chris написа:
                Хахахахаха е сега виждам тая тема... хахахаха Ебаси майтапа.. какво Браво, какво ТТ бе, стига глупости, деба пубертетите деба..С Браво 1.8 държал ТТ до 2-ра... Абе що не ги триете директно тия теми, че ше ни се смеят бре??? Модераториииииии - спите!
                що да спът, нека малко забавления, иначе мноо сериозно става
                fiat bravo 1.6 16v gt
                fiat marea 1.9 8v jtd
                fiat punto 1.7 td
                fiat marea 1.6 16v

                Коментар


                  #53
                  superfiata написа:
                  chris написа:
                  Хахахахаха е сега виждам тая тема... хахахаха Ебаси майтапа.. какво Браво, какво ТТ бе, стига глупости, деба пубертетите деба..С Браво 1.8 държал ТТ до 2-ра... Абе що не ги триете директно тия теми, че ше ни се смеят бре??? Модераториииииии - спите!
                  що да спът, нека малко забавления, иначе мноо сериозно става
                  така е ..................., но това е мнооооооооооооооооогооооооо несериозно!
                  Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
                  Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

                  Коментар


                    #54
                    Браво

                    Тошка, дай да вземеме да снимаме Бравото да покажем на колегите и нека веднъж за винаги приключи тази тема, те са си прави без доказателства никой не вярва. И моя фиат 1000 кубиков никой не вярваше, че на 2-ра вървеше 100, но доста парички си изкарах, ако не ми вярвате сега и за моя фиат "Мр.електро" е бил с мен най-малко 1000000000 пъти ....
                    Хората могат да те мислят за какав ли не.Просто спираш да обръщаш внимание на имената ,с които те наричат и започваш да вярваш в себе си!Най-важното е какво мислиш за себе си!Ако наистина искаш да бъдеш някой,тогава единственото което ти пречи си ти!

                    Коментар


                      #55
                      Re: Браво

                      moko87 написа:
                      Тошка, дай да вземеме да снимаме Бравото да покажем на колегите и нека веднъж за винаги приключи тази тема, те са си прави без доказателства никой не вярва. И моя фиат 1000 кубиков никой не вярваше, че на 2-ра вървеше 100, но доста парички си изкарах, ако не ми вярвате сега и за моя фиат "Мр.електро" е бил с мен най-малко 1000000000 пъти ....
                      Темата е за Бравото и за ТТ-то. Щом ще има снимки, предлагам да ми намерите едно ТТ, да дойда и аз на снимките и от там нататъка мисля, че е ясно...
                      Bravo 1.6 16v

                      Коментар


                        #56
                        Re: Браво

                        .
                        chris написа:
                        moko87 написа:
                        Тошка, дай да вземеме да снимаме Бравото да покажем на колегите и нека веднъж за винаги приключи тази тема, те са си прави без доказателства никой не вярва. И моя фиат 1000 кубиков никой не вярваше, че на 2-ра вървеше 100, но доста парички си изкарах, ако не ми вярвате сега и за моя фиат "Мр.електро" е бил с мен най-малко 1000000000 пъти ....
                        Темата е за Бравото и за ТТ-то. Щом ще има снимки, предлагам да ми намерите едно ТТ, да дойда и аз на снимките и от там нататъка мисля, че е ясно...
                        Е д*ба как им уби ентусиазма . Къде ше снимаш да дойда бирите да раздавам аз

                        Коментар


                          #57
                          chris написа:
                          TaNo написа:
                          Вижте, че момчето гледа да ви вдигне самочуствието их, ама и вие
                          Абе Тано, кат ти гледам аватара, за пръв път емблемата на Алфа да ме дразни и да ми пречи
                          Що бе не е лоша
                          N.Y. State of Mind

                          Коментар


                            #58
                            дае става ..
                            ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
                            Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
                            Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

                            Коментар


                              #59
                              Абе пречи нещо на видимостта...
                              Bravo 1.6 16v

                              Коментар


                                #60
                                Re: Браво

                                Mupo написа:
                                .
                                chris написа:
                                moko87 написа:
                                Тошка, дай да вземеме да снимаме Бравото да покажем на колегите и нека веднъж за винаги приключи тази тема, те са си прави без доказателства никой не вярва. И моя фиат 1000 кубиков никой не вярваше, че на 2-ра вървеше 100, но доста парички си изкарах, ако не ми вярвате сега и за моя фиат "Мр.електро" е бил с мен най-малко 1000000000 пъти ....
                                Темата е за Бравото и за ТТ-то. Щом ще има снимки, предлагам да ми намерите едно ТТ, да дойда и аз на снимките и от там нататъка мисля, че е ясно...
                                Е д*ба как им уби ентусиазма . Къде ше снимаш да дойда бирите да раздавам аз
                                Не знам.. където кажат!Отивам където и да е Стига да ме чака там едно заредено с тунджа ТТ, един нахъсан "пилот" на Браво 1.8 и един оператор
                                Bravo 1.6 16v

                                Коментар

                                Working...
                                X