Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат браво 1.8 16V & Ауди тт

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Точно!Иначе 130 на втора и то на газ...доооооста нереално ми се струва...да не е било на трета? А и тая латиница ми се струва доста нереална
    Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
    Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
    EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

    Коментар


      #17
      карал съм винтилов gti.той на 2-ра правеше 120 и удряше прекъсвача.а на бравока с 130 на 2-ра мотора като литне и ще ви испревари всичките на финала
      fiat bravo 1.6 16v gt
      fiat marea 1.9 8v jtd
      fiat punto 1.7 td
      fiat marea 1.6 16v

      Коментар


        #18
        Лелелеле ясна е работата гонили са се само че пича с аудито не е разбрал. А за 130 на втора ме съмнява, аз на пунтото съм правил 120 и изключва!
        >>> PUNTO POWER - HGT<<<

        Коментар


          #19
          MateikoGT написа:
          ТТ може да бъде и клатру което е + за аудито Но щом се пуска тая тема значи е нещто интересно :D
          Какво можело да бъде ТТ-то?
          ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

          Коментар


            #20
            Аз с Алфата моята смятам,че ако е 1.8тт то ще го бия.Първите 20 метра са негови но от там нататук не знам дали няма да го накарам да си изплюе сигментите през аспуха.
            Хората са като свинете даже прасетата са по-човечни!

            Коментар


              #21
              zarcov написа:
              Лелелеле ясна е работата гонили са се само че пича с аудито не е разбрал. А за 130 на втора ме съмнява, аз на пунтото съм правил 120 и изключва!
              Е да , ама той каза ,че е карал на газ.Затова не е изключило Тая случка ми я разказва лично и аз малко се смях.Бравото ,че върви - върви си , но да се сравнява с ТТ е немислимо.П.С. : Как няма да върви , като е бившата ми кола

              Коментар


                #22
                2000 20v turbo Какво можело да бъде ТТ-то?Имам предвид 4X4

                Коментар


                  #23
                  MateikoGT написа:
                  2000 20v turbo Какво можело да бъде ТТ-то?Имам предвид 4X4
                  Искал си да кажеш куатро
                  ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

                  Коментар


                    #24
                    Грешката е моя извинявам се :D

                    Коментар


                      #25
                      MrElectro написа:
                      zarcov написа:
                      Лелелеле ясна е работата гонили са се само че пича с аудито не е разбрал. А за 130 на втора ме съмнява, аз на пунтото съм правил 120 и изключва!
                      Е да , ама той каза ,че е карал на газ.Затова не е изключило Тая случка ми я разказва лично и аз малко се смях.Бравото ,че върви - върви си , но да се сравнява с ТТ е немислимо.П.С. : Как няма да върви , като е бившата ми кола
                      искаш да ме убедиш че подържа 130 на ГАС ???????
                      ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
                      Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
                      Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

                      Коментар


                        #26
                        Не мога да те убедя , защото и аз не съм убеден.Не казвам ,че ги подържа .Мисля ,че може и да ги вдигне...

                        Коментар


                          #27
                          който иска да вярва които иска да не вярва! тъй като аз се блъскам постоянно със тъй наречените ДВГ искате да ме убедите, че колата не върви 130 на втора на газ-на газ. на бензин изключва на 6600, а на газ можете ли да ми кажете или да помислете дали ще изключи? Yellow_Flash_Colorz_PDT_21 Yellow_Flash_Colorz_PDT_06

                          Коментар


                            #28
                            е то ако беше така секии на гас щеше да се дърпаа ...... ама както и да е .. не ми се спории няма смисъл да се драчим и да разваляме темата на колегата
                            ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
                            Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
                            Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

                            Коментар


                              #29
                              bikerboy какво значение има, че дигаш 130 на газ на втора. Не мога да разбера защо отдавате толкова голямо значение на това колко вдигаш на 2, 3 и т.н. Не отричам че има значение, но не се гледа само това колко правиш на втора. Ти може и 200 да направиш ако искаш, ама ще ги правиш 10 минути. Alfa Lancia izgonen каква ти е алфата, щото ми се струва че трябва да е 2.0 нагоре или с турбо, че да биеш тт-то.
                              FIAT Bravo JTD GT '99

                              Коментар


                                #30
                                bikerboy написа:
                                които иска да вярва които иска да не вярва! таи като аз се бласкам постоянно сас таи наре4ените ДВГ и скате да ме обедите 4е колата не варви 130 на 2-ра на газ-на газ.на бензин изключва на 6600,а на газ можете ли да ми кажете или да помислете дали ще изключи? Yellow_Flash_Colorz_PDT_21 Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                                и на 18000 да ти изключва пак не можеш да ги вдигнеш 130.тая скоростна кутия да не е ферари
                                fiat bravo 1.6 16v gt
                                fiat marea 1.9 8v jtd
                                fiat punto 1.7 td
                                fiat marea 1.6 16v

                                Коментар

                                Working...
                                X