Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой е по бърз??

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За твое сведение в auto.ru ги има тези данни.Мисля,че съм доста по в час с автомобилите от теб.
    Bravo 2.0 20V
    Tipo 2.0 16V SediciValvole

    Коментар


      BULLDOG написа:
      За твое сведение в auto.ru ги има тези данни.Мисля,че съм доста по в час с автомобилите от теб.
      що се карате бре.

      Коментар


        сток колите на бмв са много зле. е на звук го докарват

        Коментар


          Ами и аз не знам.Нека отговорят тези които ме нападат.Да кажат защо го правят.Аз се сещам де,но не искам да го кажа че сън няма да ги хване от безсилие.Предлагам да се укротим взаимно.Ако има някой да ми каже нещо нека звънне да ми го каже не да се прави тук на мъж.
          Bravo 2.0 20V
          Tipo 2.0 16V SediciValvole

          Коментар


            хора не нападаите човека.всеки си има право на глас и на мнение

            Коментар


              BULLDOG написа:
              За твое сведение в auto.ru ги има тези данни.Мисля,че съм доста по в час с автомобилите от теб.
              :D За животното дето мислило, мислило пък умряло сещаш ли се Та значи не те нападам просто отговарям на тона ти, с който дрънкаш, че си бил сигурен, че оригинални 220 коньови Фиати нямало в БГ и квото имало било "самоделки" Е да ама не Има такъв Фиат, мой е и в раздел "Тунинг" има цяла тема за него със снимки, клипове и т.н. просто прочети - за втори път ти препоръчвам повечко да четеш Пък на оня юнак Дукато 2,5 дизел...... с тунингованото от тунинг фирмите БМВ да го пази господ да не попадне на единствената права улица в Търговище, че ще слезе в движение от БМВ-то, мислейки си, че е спрял - така ще мине някоя Търговищка, или Поповска или Русенска самоделка покрай "Тунингованото в тунинг фирма" /че страшно ама/ БМВ И все същия ц..вул да внимава с епитетите да не му остане някъде каскета сирак ИЗВИНЯВАМ СЕ НА ОСТАНАЛИТЕ КОЛЕГИ ЗА ТОНА Леко с епитетите колега. Клониш към предупреждение. Темата ще се наблюдава.Модераторски екип на fiat-bg.org
              ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

              Коментар


                В интерес на истината искам да си Турбинирам Браво-то и съм склонен да почерпя опит от 2000 20V turbo.
                Bravo 2.0 20V
                Tipo 2.0 16V SediciValvole

                Коментар


                  BULLDOG написа:
                  В интерес на истината искам да си Турбинирам Браво-то и съм склонен да почерпя опит от 2000 20V turbo.
                  Доколкото моем ще помогнем "евстествено" :D
                  ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

                  Коментар


                    Вече е време да се намеся ,след като отсъствах дълго ! Има в Пловдив 2.0 20v турбо купе ! Ако БМВ е навито ще се пробвам да уредя дръпка ,но според мен БМВ няма шанс

                    Коментар


                      Само немога да разбера как може да не си карал една кола и да се изразяваш толкова "компетентно" за нея Карал съм и Е46 328 а в момента съм с купе 20v Turbo.БМВ-то не е никак лошо,но просто няма абсолютно никакъв шанс срещу Фиата (това го казвам от личен опит).Коя ще дръпне на 400м или на километър не е най-важното в една кола според мене.По-важен е кефа от карането а точно с Фиата кефа е МНОГО по-голям.Много по-добре ускорява,по-добре се държи в завои и ми е доста по-широк и удобен (аз съм 188см. и 100кг.).Колата ми е абсолютно сток без никакви филтри,чипове,генерации,окачвания и др. и въпреки това за разлика от БМВ-то като мине 3000 оборота имам чуството че отзад ме удря бързия влак (без значение на коя предавка съм).Съсвем скоро ще му сложа чип,генерация и K&N,тогава предполагам че нещата ще загрубеят
                      BULLDOG написа:Ти представяш ли си 328 с Турбо???Просто НЯМА ТАКЪВ ФИАТ!!!картинката става грозна
                      Ами можеш да си го представиш,както си представяш че 328 ще бие купето Yellow_Flash_Colorz_PDT_16Не искам да обиждам никой,но си мисля че пичовете с БМВ-та само си представят някои работи Поздрави,Жоро
                      Fiat Coupe 20V Turbo & Audi A4 2.5TDI Quattro & Fiat Punto Evo
                      Сутрин вечер моторизъм,здрав и бодър организъм!

                      Коментар


                        _жоро_ написа:
                        Само немога да разбера как може да не си карал една кола и да се изразяваш толкова "компетентно" за нея Карал съм и Е46 328 а в момента съм с купе 20v Turbo.БМВ-то не е никак лошо,но просто няма абсолютно никакъв шанс срещу Фиата (това го казвам от личен опит).Коя ще дръпне на 400м или на километър не е най-важното в една кола според мене.По-важен е кефа от карането а точно с Фиата кефа е МНОГО по-голям.Много по-добре ускорява,по-добре се държи в завои и ми е доста по-широк и удобен (аз съм 188см. и 100кг.).Колата ми е абсолютно сток без никакви филтри,чипове,генерации,окачвания и др. и въпреки това за разлика от БМВ-то като мине 3000 оборота имам чуството че отзад ме удря бързия влак (без значение на коя предавка съм).Съсвем скоро ще му сложа чип,генерация и K&N,тогава предполагам че нещата ще загрубеят
                        BULLDOG написа:Ти представяш ли си 328 с Турбо???Просто НЯМА ТАКЪВ ФИАТ!!!картинката става грозна
                        Ами можеш да си го представиш,както си представяш че 328 ще бие купето Yellow_Flash_Colorz_PDT_16Не искам да обиждам никой,но си мисля че пичовете с БМВ-та само си представят някои работи Поздрави,Жоро
                        Е направо им наби канчетата :D И аз съм за Фиата...
                        Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                        Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                        EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                        Коментар

                        Working...
                        X