Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой е по бърз??

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    Абе оставете го да си вярва бе.То цяла тема имаше тук във форума за точно този клип и това браво.Врачанина да вземе да се покрие по добре някъде след тази изцепка.Ама новичък е във форума все пак,има да учи.Иначе по темата на всеки предполагам е ясно че нещата и спора са излишни.Няма такова Браво просто.
    Bravo 2.0 20V
    Tipo 2.0 16V SediciValvole

    Коментар


      #77
      Re: !

      vrexcellent написа:
      Fiat_Alfa_Fen написа:
      vrexcellent написа:
      Айде да покажа и бравото за тези дето неса го виждали Колега чакам те с БМВ-то да видиш гаражното турбо хаха ( мотора е от купе )http://www.zazz.bg/play:3c031802
      Колега, това твоето браво ли е?Щото тоя клип се търкаля във V-boxa от много време. Номера мисля че не е български!!! Може и справка да направя ако искаш.
      Колега да това е моето браво вече обаче е малко по различно с прагове и капака отпред е друг и разбирасе е с БГ номера номерата на клипа неса БГ това е още когато ми я докараха ( трудно се намери човек у даначното да я регистрира като 1.4 :D ама се намери - това да си остане м/у нас ! ) одавна е в Вбокс дапо късно ще пусна снимки че нямам на това ПСЗа збиране няма проблем и аз искам много да се саберем фенове и да мине некой с БМВ Цици
      Абе колега, много си известен! http://www.buscatuning.com/blog/207/...avo-20v-turbo/
      EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
      Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
      ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
      Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

      Коментар


        #78
        BULLDOG, не знам за това Браво от Враца, ма този мотор от снимката /2000 20v турбо/ повече от 2000 км. вече бръмка в Марейката ми :D Ако ти се пробва БМВ - с някой такъв Фиат аз мога да ти направя тази услуга и без това често идвам в Пловдив. Така, че едно БМВ повече сложено на мястото му не е беда. Мое и да клипираме мероприятието, че да не пишете глупости от сорта, че 325 биело 20в турбо Фиати
        Прикачени файлове
        ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

        Коментар


          #79
          !

          2000 20v turbo написа:
          BULDOG, не знам за това Браво от Враца, ма този мотор от снимката /2000 20v турбо/ повече от 2000 км. вече бръмка в Марейката ми :D Ако ти се пробва БМВ - с някой такъв Фиат аз мога да ти направя тази услуга и без това често идвам в Пловдив. Така, че едно БМВ повече сложено на мястото му не е беда. Мое и да клипираме мероприятието, че да не пишете глупости от сорта, че 325 биело 20в турбо Фиати
          Ето това е приказка, и изказване на място!!! Браво колега.
          EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
          Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
          ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
          Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

          Коментар


            #80
            Re: !

            Fiat_Alfa_Fen написа:
            vrexcellent написа:
            Fiat_Alfa_Fen написа:
            vrexcellent написа:
            Айде да покажа и бравото за тези дето неса го виждали Колега чакам те с БМВ-то да видиш гаражното турбо хаха ( мотора е от купе )http://www.zazz.bg/play:3c031802
            Колега, това твоето браво ли е?Щото тоя клип се търкаля във V-boxa от много време. Номера мисля че не е български!!! Може и справка да направя ако искаш.
            Колега да това е моето браво вече обаче е малко по различно с прагове и капака отпред е друг и разбирасе е с БГ номера номерата на клипа неса БГ това е още когато ми я докараха ( трудно се намери човек у даначното да я регистрира като 1.4 :D ама се намери - това да си остане м/у нас ! ) одавна е в Вбокс дапо късно ще пусна снимки че нямам на това ПСЗа збиране няма проблем и аз искам много да се саберем фенове и да мине некой с БМВ Цици
            Абе колега, много си известен! http://www.buscatuning.com/blog/207/...avo-20v-turbo/
            Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
            Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

            Коментар


              #81
              vrexcellent написа:
              DUCATO_2.5 DIESEL написа:
              vrexcellent написа:
              2-ро нещо !!БМВ.Пак трябва да ви кажа не бързайте с коментарите ходете да гледате драгове и то не на божурище дето нема нищо общо марката защото само купето е същото всичко друго е преправано .Хора говорим за STOCK колиБМВ нито едно фабрично БМВ не е направено за гонки ( говорим за 3та серия Е36-46 ) Изключвам М3 мотора който почти няма да се срещне някаде на нормални гонки 1.- Задно предава нито една кола с задна предавка на старт не е по-бърза от кола с преднo!2.-бмв-то освем купето което му е много по тежко и двигателя е много по тежак ( по голям ) с цел по трудно износване 3.- БМВ 318IS едно от най добрите варянти на 3та серия по-форсиран мотор но пак като всички останали мотори е високооборотен и до 4 хиляди оборота ЛАЗИ !!!Така че едно БМВ ще бие 1 Фиат тогава и само тогава когато ! се състезават на отсечка по голяма от 1500метра !! ПОНЕ !!Ае peace !
              колега аз карам BMW 328i coupe E46 и ако му видиш заводските данни ще ти стане лошо и ти си тръгнал да говориш без да знаеш - че то ускорява колкото вашата гордост FIAT COUPE 2.0 20V TURBO защото 2.0 16v turbo пада от 328сi e46 и е36 а те са атмосферки - без лоши чуства но другия път прочети преди да се исказваш неподготвен
              Абе БАЦЕ аз ли се изказвам неподготвен ако искаш да направим едно шоу и да те свара не подготвен да видиш че не само приказвам ( без лоши чувства ) Да направим 1 шоу ела бий едно Bravo 2.0 20V VIS Turbo Аз ли се изказвам неподготвен или ТИ !!!BMW 328i coupe E46 ЦИЦИ 193 к.с0-100км/час = 7-8.1 секундимаксимална скорост 240кмFiat Coupe 2.0 20V TURBO 220 к.с ( Пак ПОДЧЕРТАВАМ TURBO не Ci-ЦИ ! )0-100km/час = 6.5 секундиМаксимална скорост 250кми като за капак е твоя мъртвец тегне с 100 кила повече !!айде djaaa
              колега, ето ти едно линкче да се просветиш малко тия данни дето ги извади сам ли си ги съчини или гледаш в сайта на жигули (auto.ru) http://www.carfolio.com/specificatio...car/?car=96228

              Коментар


                #82
                искам да добавя още нещо - начи БМВ-то е със 100кг по тежко с по малко конски сили -без турбо и не е от върховите модели на БМВ и върви по технически характеристики колкото вашата най голяма бегачка -това ли е господин разбирко а ми ако му сложат една турбинка+кулерче да надува на 2 бара (скромно) тогава почваме да вадим Ферарита (всички други ако са ме разбрали на криво моля да бъда извинен - но такива като г-н разбирко ме дразнят)

                Коментар


                  #83
                  Re: !

                  Fiat_Alfa_Fen написа:
                  vrexcellent написа:
                  Fiat_Alfa_Fen написа:
                  vrexcellent написа:
                  Айде да покажа и бравото за тези дето неса го виждали Колега чакам те с БМВ-то да видиш гаражното турбо хаха ( мотора е от купе )http://www.zazz.bg/play:3c031802
                  Колега, това твоето браво ли е?Щото тоя клип се търкаля във V-boxa от много време. Номера мисля че не е български!!! Може и справка да направя ако искаш.
                  Колега да това е моето браво вече обаче е малко по различно с прагове и капака отпред е друг и разбирасе е с БГ номера номерата на клипа неса БГ това е още когато ми я докараха ( трудно се намери човек у даначното да я регистрира като 1.4 :D ама се намери - това да си остане м/у нас ! ) одавна е в Вбокс дапо късно ще пусна снимки че нямам на това ПСЗа збиране няма проблем и аз искам много да се саберем фенове и да мине некой с БМВ Цици
                  Абе колега, много си известен! http://www.buscatuning.com/blog/207/...avo-20v-turbo/
                  колега хубаво му го каза на г-н разбирко такива като това БРАВО в България са голяма рядкост пък и писани 1.4 (както каза да си остане между нас - (кои нас целия форум на ФИАТ в БЪЛГАРИЯ )

                  Коментар


                    #84
                    Re: !

                    Fiat_Alfa_Fen написа:
                    BULLDOG написа:
                    Абе vrexcellent дървен философ не ми цитирай auto.ru а бъди конкретен.С каква кола си и къде да идвам да те поря???
                    Ти пък с кво ще го пориш? Човека ти казва Браво турбо!Недей, няма смисъл, ще те приземи много лошо!!!А БМВ-то на DUCATO_2.5_DIESEL мисля че е около 200 коня, но той да каже колко точно
                    колега моето 328сi е 210hp но не съм го взел за състезания а за гъзария казано честно колкото и нескромно да прозвучи (а между другото не съм забравил за бирата )

                    Коментар


                      #85
                      Re: 1

                      BRASNA4A написа:
                      Това бмв което го дръпнах го караше някво момче и една мацка се возеше до него ,тои за тва се налъха и ме гони чак до тунела мислех че варви много повече от това което показа 320и ако е било такова а не е само емблемата на 320 :D
                      нема шанс това БМВ аз го дръпнах и не можа да ме види мойта е 2.0 20V
                      fiat kupe 20 20v

                      Коментар


                        #86
                        DUCATO_2.5 DIESEL написа:
                        искам да добавя още нещо - начи БМВ-то е със 100кг по тежко с по малко конски сили -без турбо и не е от върховите модели на БМВ и върви по технически характеристики колкото вашата най голяма бегачка -това ли е господин разбирко а ми ако му сложат една турбинка+кулерче да надува на 2 бара (скромно) тогава почваме да вадим Ферарита (всички други ако са ме разбрали на криво моля да бъда извинен - но такива като г-н разбирко ме дразнят)
                        Кой тука от всичките е господин разбирко аз поне не разбрах де ама, някой явно те е подразнил, че такъв превъзбуден пост си постнал То приятелю и баба ми ако беше мъжка щеше да има дръжка ама .........Значи за твое сведение на "нашата най-голяма бегачка" турбинката и стандартно работи на 0,6 бара . Тези два бара мой, за които пишеш имаш ли си на представа как точно се постигат или си се объркал с налягането в гумите на гъзарското ти БМВ, дето да го пази господ да не го пипне някой Фиат "Турбо", чиято турбинка скромно надува на 0,6, а не на 2 бара - колкото в гумите ти, че тутакси БМВ-то спира да е гъзарско и превъзбудения му собственик почва да с"прай, че отива на разходка и случайно така си сменя скоростите ахъъъ пред ограничител
                        ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

                        Коментар


                          #87
                          Имам две коли едната е темпра - икономия - 87коня, другата АЛФА РОМЕО СУПЕР V6 2.О см3 ТB 225 мулета с 300Нм торк на евербоста ... Много е бърза като изтребител 5-то поколение.
                          Прикачени файлове
                          Fiat Tempra 1.6 sxac
                          AR 164 super V6 2.0 TB

                          Коментар


                            #88
                            BMW 325 никога не може да бие Fiat Coupe TURBO 220 коня.Само дето такъв Фиат в България не знам да има.Ако има искам да го купя.Всичко дето е сбирщайн не важи.Много са далеч от 220 коня самоделките.
                            Bravo 2.0 20V
                            Tipo 2.0 16V SediciValvole

                            Коментар


                              #89
                              BULLDOG написа:
                              BMW 325 никога не може да бие Fiat Coupe TURBO 220 коня.Само дето такъв Фиат в България не знам да има.Ако има искам да го купя.Всичко дето е сбирщайн не важи.Много са далеч от 220 коня самоделките.
                              Има такива Фиати има-а-а-а един етаж по-надолу от мен стои такъв. Е купето е Марейско , ма бая важи "ша знаиш"
                              ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

                              Коментар


                                #90
                                2000 20v turbo написа:
                                BULLDOG написа:
                                BMW 325 никога не може да бие Fiat Coupe TURBO 220 коня.Само дето такъв Фиат в България не знам да има.Ако има искам да го купя.Всичко дето е сбирщайн не важи.Много са далеч от 220 коня самоделките.
                                Има такива Фиати има-а-а-а един етаж по-надолу от мен стои такъв. Е купето е Марейско , ма бая важи "ша знаиш"
                                И си със 6 скорости нали. :D Смях голям сте ей.Е затакива самоделки говоря дето са далеч от ОРИГИНАЛА.Аз търся оригинала и с кеф бих го заменил за Е 325 БМВ примерно.Ама знам че тук такава кола няма.ТВЪРДЯ ГО,защото съм търсил доста време такава.Нагледал съм се на присадени двигатели които почти не се различават от 2.0 20V сток.
                                Bravo 2.0 20V
                                Tipo 2.0 16V SediciValvole

                                Коментар

                                Working...
                                X