Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Bravo 1.6 vs BMW 318, 115 к.с

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    niko_ymn написа:
    Извинявам се на Дукато за по-острите думи пуснати срещу него, но имайте предвид, че просто малко по-страстно съм скочил да защитя марката и не е нищо лично (та аз дори не го познавам човека). Аз също харесвам БМВ-та но от тея по-новичките, а не общодостъпните морги дето всеки циганин ги юрка у нас и си мисли, че е хванал дявола за оная работа.
    Колега, благодаря ти за честната позиция :D :D :D А на Иво БМВ-тата са от тези по-новичките и повярвай ми, ако ги видиш няма начин да не ги харесаш
    Understeer - when you hit the wall with the front of the car. Oversteer - when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower - how fast you hit the wall. Torque - how far you take the wall with you.

    Коментар


      вижте тук: http://auto-novini.com/index.php?opt...=106&Itemid=62

      Коментар


        така че не обиждайте БМВ защото ще станете едни от нас

        Коментар


          Ей, най-сетне и от заводите на БМВ ще излезе нещо наистина красиво :D :D :D
          Understeer - when you hit the wall with the front of the car. Oversteer - when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower - how fast you hit the wall. Torque - how far you take the wall with you.

          Коментар


            !

            abarth77 написа:
            Тиграта е 106к.с, ама и тя е като твоето бивше Браво, има нещо странно в нея Аз лично предполагам, че или и двете коли са много запазени, или вие като собственици не знаете какво е сложено в колата :D Друг от нашите приятели има Калибра 115к.с., която също е много гледана кола, а Иво с Тиграта го би три старта поред. Така, че изхода от гонката е доста неясен и аз съм адски любопитен какво ще стане
            To моето браво нема нищо бе хора, просто беше запазено, кола на 120000км поддържана добре и пазена, си движи идеално. Щом е 106 коня може да е интересно! А за калибрата аз с бравото наказах един авер с такавая калибра около 20-пъти за 2-месеца. Те са тежки коли!!!Ще бъде мноооооого интересно
            EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
            Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
            ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
            Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

            Коментар


              http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=26628 - Ивчо, я виж тази тема, може да ти хареса :D :D :D
              Understeer - when you hit the wall with the front of the car. Oversteer - when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower - how fast you hit the wall. Torque - how far you take the wall with you.

              Коментар


                DUCATO_2.5 DIESEL написа:
                така че не обиждайте БМВ защото ще станете едни от нас
                Това граничи с научната фантастика!!! Фиат никога няма да "стане един от вас" пък ако ще и Земята да почне да се върти наобратно!Помня, преди време един фанатик на тема БМВ ми каза едно нещо : "има едно нещо, което му липсва на БМВ и това е че двигателя не е правен от италианци"...
                Fiat Punto 1.7TD
                Mazda 626 2.0
                Fiat Croma 2.4 Multijet

                Коментар


                  DUCATO_2.5 DIESEL написа:
                  така че не обиждайте БМВ защото ще станете едни от нас
                  Аз нямам нищо против да бъда и в няколко клуба, но това може да стане един прекрасен ден ако забогатея. За сега и фиатчето ме устройва. Важното е да има спортсменско поведение, а не война по пътищата. Аз да си призная от калибра с двулитров мотор съм падал, нищо, че е по тежка - аз тогава имах проблемен съединител и въобще не съм се нареждал за втори или трети опит.
                  Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                  http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                  Коментар


                    Ся момчета, погледнете обективно на нещата, защото за толкова страници плюнчене видях само един човек, който ви разкри истината за цялата ситуация! Истината е, че на Бравото му се намират някой и друг винтил повече , които при БМВ-то ги няма и само за това се получава това дърпане, а не защото Фиата е Ферари!!! Защото ако изнамерите Браво без толкова винтили, какъвото аз мисля, че няма немисля, че тогава пак така ще се получи!!! И още нещо Фиатчетата са още много малки да се мерят с истнските немски бегачки (като визирам коли над 200к.с.) така че мисля, че ще трябва да почакате още малко докато стигнете класа на немските "бараки" относно бегачките! Не се заблуждавайте, че като нямаме пари в България за такива машини те н съществуват!!!П.С. С този си пост не целя да обидя никой както и да уронвам престижа на марката, която ползвате просто изказвам мнение каквото липсваше до момента в темата !!!

                    Коментар


                      Ludsumei написа:
                      Ся момчета, погледнете обективно на нещата, защото за толкова страници плюнчене видях само един човек, който ви разкри истината за цялата ситуация! Истината е, че на Бравото му се намират някой и друг винтил повече , които при БМВ-то ги няма и само за това се получава това дърпане, а не защото Фиата е Ферари!!! Защото ако изнамерите Браво без толкова винтили, какъвото аз мисля, че няма немисля, че тогава пак така ще се получи!!! И още нещо Фиатчетата са още много малки да се мерят с истнските немски бегачки (като визирам коли над 200к.с.) така че мисля, че ще трябва да почакате още малко докато стигнете класа на немските "бараки" относно бегачките! Не се заблуждавайте, че като нямаме пари в България за такива машини те н съществуват!!!П.С. С този си пост не целя да обидя никой както и да уронвам престижа на марката, която ползвате просто изказвам мнение каквото липсваше до момента в темата !!!
                      Колега вярно е много ще е тъпо ако великия немски инжинер не изкара поне 200 коня от 3-4 литров мотор това всеки го може но това граничи с грандоманщината.Неми е ясно само едно как така стана че най-големия немски автомобил визирам Мерцедес открадна техническа информация точно от Ферари , така ли ги измислят тези истински немски бегачки над 200к.с. :D С този пост и аз не целя да те обидя явно доста си губил срещу расови италиански жребци,знам боли много купи си италианска кола и ще забравиш болката.
                      Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                      Коментар


                        Немски бегачки хаха,много ясно че ще вадят коне от 3-4 литра , ама когато фиат са правили купето 2литра 220 коня германеца е правил каруци и е плакал че и той не може като жабара , изведнъж се научиха да правят коли (и то след 100 години )и германците знаели да правят бегачки , да след като копираха някои работи от жабарите,крайно време беше да започнат и те да правят бързи коли,просто жабарите винаги са били добри в това от малолитржки да вадят коне,като заключение ще дам за пример Abarth esseesse от 1,4 180 кончета
                        forza la FIAT
                        http://gorata.net/f.php?f=dani_bravo

                        Коментар


                          Значи ти не ме обиждаш. Просто искам да обесня, че тези коли дори в най-мошният си вариянт (визирам Фиат Бтаво ХГТ) немогат да се мераят с топ моделите на БМВ и Мерцедес говорим за фабрично . Колкото до Ферарито има една дже коли, които могат да поспорят с него, но за съжаление хората почти не са чували за едната а другата ме дразни прекалено много за да я назова :D имат още какво да покажат италианците, за да догонят германците!

                          Коментар


                            Ludsumei написа:
                            Значи ти не ме обиждаш. Просто искам да обесня, че тези коли дори в най-мошният си вариянт (визирам Фиат Бтаво ХГТ) немогат да се мераят с топ моделите на БМВ и Мерцедес говорим за фабрично . Колкото до Ферарито има една дже коли, които могат да поспорят с него, но за съжаление хората почти не са чували за едната а другата ме дразни прекалено много за да я назова :D имат още какво да покажат италианците, за да догонят германците!
                            Значи не сравнявай фиат със мерцедес може да сравниш фиат , ланча и алфа ромео със опел vw и ауди със мерцедес , бмв и порше сравни ферари , масерати и ламборджини и тогава да видим , щот да сравниш фиат с бмв не става просто фиата няма големи мотори,въпреки че всички италианки са ФИАТ,ама това е друга тема на разговор,разбери че жабарите винаги са правили бегачки и винаги ще правят,колкото и да ви е гадно на вас почитателите на немски коли , а и има нещо друго немската кола не може да ти даде тази страст както красивата италианка,задай си един въпрос,колко немски коли са със италиански дизайн
                            forza la FIAT
                            http://gorata.net/f.php?f=dani_bravo

                            Коментар


                              Еми ти дърпаш фиат с бмв и аз ти ги сравнявам . Иначе аз лично съм сигурен, че немцита са правели още самолети за хитлер докато фиат са прохойдали (лично мнение) не е нужно да ме убеждаваш няма ме искам да споря, но малък мотор с много коне не е хава просто в тоя двигател има и други работи и зависимости освен зависимоста Л/К.С. така, че нека малките мотори с много коне да са добре аз нежеля да споря с вас защото не ползвте факти а пристрастия а, че богатито е с VW и тем подобни май не зачитате ама както и да е нека ! Със здраве !

                              Коментар


                                Ludsumei написа:
                                Еми ти дърпаш фиат с бмв и аз ти ги сравнявам . Иначе аз лично съм сигурен, че немцита са правели още самолети за хитлер докато фиат са прохойдали (лично мнение) не е нужно да ме убеждаваш няма ме искам да споря, но малък мотор с много коне не е хава просто в тоя двигател има и други работи и зависимости освен зависимоста Л/К.С. така, че нека малките мотори с много коне да са добре аз нежеля да споря с вас защото не ползвте факти а пристрастия а, че богатито е с VW и тем подобни май не зачитате ама както и да е нека ! Със здраве !
                                Еми дърпам го колега , защото бмв и фиат от едни и същи кубици просто бавареца няма шансове , а сега че фиат не правят камара кубици е отделен въпрос,обясних ти и одеве имаме малолитржни имаме и голями мотори и не казвай че не исползваме факти , изложих ти някои факти , вие сте които казвате че от немското по-добро нема ама фактите ви никъде ги няма само празни приказки
                                forza la FIAT
                                http://gorata.net/f.php?f=dani_bravo

                                Коментар

                                Working...
                                X