Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Bravo 1.6 vs BMW 318, 115 к.с

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    А бре по-добре да оре на къра от колкото да правиш една обиколка на Рим и да хвърляш след това

    Коментар


      хаха ти си ори на къра па аз нека си правя обиколки из Рим
      Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
      BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
      BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

      Коментар


        Това дет се говори из България, че тия италиянски коли не струват, чупят се и.т.н. са пълни глупости, аз си карам бравцето вече 4 год. и проблеми никакви, а голфове съм видял една камара от тях освен за старо желязо за друго не могат да ги използват.
        forza la FIAT
        http://gorata.net/f.php?f=dani_bravo

        Коментар


          Значи първо на фиатите проблема не е в тенекията, а в електрониката и второ пак ви повтарям говорим за фиат, не за всички италиански коли, така че колегата да не ми минава с отговора пред всяко БМВ има италянка, щото не всяка италянка пред БМВ-то е Фиат, така че моля ви се само Фиатите не цялата италианска автоиндустрия, ако обичате щото някък не е етично :D

          Коментар


            хах да то, ако не тенекията ще е електрониката...ако не е електрониката ще е предницата...интересно кога ще се изчерпате...чета форума от сигурно 2-3 години и възможно най-редкия проблем който съм срещал е с електрониката...?!най-честия на по 10 000 км. някъде хората питат какво масло да сложат...?!/тука голяма реклама направих, колеги ще трябва да ме черпите / а и пак интересно ми е много посочи ми къде е проблема в електрониката на фиатите конкретно защото повтаряш пак, че говориш за фиат и а не за всички италиански коли...може би някой дефектен резистор или чип?! фиатите си имат проблеми особено тези които ние караме и са на повече от 10 години...ама извините...сравни ми голфче 3-ка с брава/о че и 4-ка голф ми ги сравни...извинете пак...не знам кой е с проблемите от посочените.
            Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
            BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
            BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

            Коментар


              Ludsumei написа:
              Значи първо на фиатите проблема не е в тенекията, а в електрониката и второ пак ви повтарям говорим за фиат, не за всички италиански коли, така че колегата да не ми минава с отговора пред всяко БМВ има италянка, щото не всяка италянка пред БМВ-то е Фиат, така че моля ви се само Фиатите не цялата италианска автоиндустрия, ако обичате щото някък не е етично :D
              Колега извинявай, ама е много децко да се раздават такива заключения, като това с електрониката. Всеки модел кола си има своите болежки, ако щете и 1000000 да струва. Глупаво е да кажеш - фиат има проблем с електрониката, предницата и т.н. Ами на мен електрониката ми изцяло е BOSCH, а спирачните ми апарати са ATE. Не може да се прави заключение за марката като цяло заради това че си видял една две коли с някакъв проблем. BMW и на мен ми харесват, но моделите около и след 2000 година. Мерцедес също са хубави и някои Опелчета харесвам, но съм си фен на италиаките. Всеки си има вкус и предпочитания. То стана егати спора фиат срещу bmw. Намерете bmw 316 и го пуснете с bravo 1.6 и bmw 318 с bravo 1.8 и ще се види кое как върви. Нищо лошо за bmw но специално 318 не е най-бързата кола на света, а 316 май е още по-зле.@DUCATO_2.5 DIESEL колега какво се хвалиш с някаква класация все едно ние сме правили измерванията и целия свят се е подписал под нея. Като ти гледам писането имам чувството че си на 16 години.
              FIAT Bravo JTD GT '99

              Коментар


                !

                DUCATO_2.5 DIESEL написа:
                Atanas71 написа:
                DUCATO_2.5 DIESEL написа:
                bravosx 1,6 16v написа:
                Няма какво да гледам тук , видял съм колегите от форума с фиатките си колко германеца са наказали,уверявам те доста са
                погледни позиция 483 и позиция 496 и 502 - ТАКА ЛИ НАКАЗВАТ
                Направи си разпечатка от тази класация .Направи си чай от нея , той може да ти помогне за час -два да забравиш горчивия си опит от гонки с италиански коли.Задай си един въпрос- защо вие всичките почитатели на немските китуци толкова много ви дразнят италианските коли.
                и ти искаш да караш хубава и здрава немска кола ама пусто стотинките в джоба дрънкат и резултата е Фиат - по новичък за 4000 лв със заем ( за 4000лв можеш да си купиш само джантите на БМВ - и да си направиш лагерна количка да се пускаш по селските ви баири)
                Колега, пак си в грешка ми се струва. Едно БМВ 320 с всички екстри струва колкото браво 2.0 в италия където е пазара в момента. Дори в германия е по-евтино! А неможеш да ме обедиш че една кола чиито конструктор е умрял преди 20 години е добра. Има аудита 88 година което наказва 200коня БМВ 2000гА за италианските коли, всички немски фенове мразят италианските. Защо ли ?Ами завист се нарича. Италианската кола е за ценители, затова няма да видиш да я карат като каруцари.Ускорението и емоцията която ти дава е неповторимо, но ти не си карал няма как да знаеш.А относто хубавите коли, италианците са си номер едно. То ФЕРАРИ МАЗЕРАТИ ламборджини Фиат алфа ланчаДа си чувал За делта интеграле? кола която в класа и няма кой да бие все още! А е 79година ?Докато италианците са правели коли, немците са сглобявали лагерни колички! И за капак на всичко има Алфа дизел 200 коня която наказва 200коня бензиновоБМВ. ФАКТИ!!!П.С. А за колегата който искаше да говорим само за Фиат, да се опита с 200+ коня Бмв срещу Мареа комби от онея дето са създадени за полицията. Сега вече ги има и на пазара. Малко ще е сранно натоканото БМВ да падне от комби 220коня ама..... ФАКТ
                EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
                Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
                ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
                Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

                Коментар


                  Значи не са един два , а това че ти си преценил че мойеш да сложиш Бош е друг бъпрос просто цялата работа е там че продължавате да сравнявате винтилиран с невинтилиран двигател тва прави разликата на старта и така нататък ама вие си знаете вашата и аз имах предви че 318 не е най бързото на слета и за това няма нужда да искарвате че едва ли не е дръпнал господ за шлифера просто колкото и ви се иска фиатите не ги бива просто са по друг клас тва е истината а че бият такива тройки евала ама и тея тройки не ги бива!П.С. Незнам дали ся вноса е от итали ама знам че който си е докарал от там кола не е случил и честно казано едно приятелче спря да ги внася от там щото много зеха да се оплакват а пък дали фиат е по скъп от немците може малко да поспорим щото не съм много съгласен :D Не напразно немците са най-скъпи дори и в САЩ !!!!! Ама нека не изпадаме в подробности

                  Коментар


                    Ludsumei написа:
                    Ми дразнят сигурно щото много се развалят и почето само си мислят, че не могат да вървят просто щото са от ефтините бегачки и нема пари за други и за туй се надъхвате ама истината е друга просто мисля, че стандарта не е толкова висок, че да има някой дето да се похвали с нещо смислено, че ги сравнявате с Голф обикновено ГТИ (дето е 115 к с ама без винтилите ) е трагедия що не се наперите на 16в голф или астра или пук на вектра 2.5 в6 щото ша ва зезнат през кръста. Само че като искате да е както трябва отивате на пистата правите си драг италянста гонка и race и ша видите за кво става въпрос щото във форума е лесно да изпреварваш сички ама в същност мога да кажа е че една голф 1 гти 112к.с падна от браво хгт с половин калник на дръпка така че мисля че голфа абф направо ша погребе италианеца (лично мнемие ) а пък на нас пак ше ни горчи ! Щото аз на Божурище миналата година не видях Фиати дето да се дърпат а пък уж много ги бива :D.
                    Абе градски,на Божура не знам какво си гледал,ма тия голфари КР (двувалките де)не си мисли,че са много бързи.Ей с това типо,дето ми е на аватара,нямам загуба от тия курници,дето си ги изброил.Тук, до моята работа,някакъв фен продава непобедим Голф 2 ГТИ 91г.Цената е промоционална-7990лв.Анатема. Ако искаш,ще изровя времена от любителския пистов шампионат на Калояново.Не за друго,ми да видиш къде са немските коли.На куйрука,нали някой трябва да развява байряка.
                    Octavia RS
                    Evo 10-служебната играчка.

                    Коментар


                      Бутай времето на ВР6 или на Джахрето нали си опен кво се пънеш на кр колко коня е това типо та зе да буташ времета щото има едно две крта дето могат да поспорат малко с него и не съм сигурен че ша го бъде

                      Коментар


                        !

                        Ludsumei написа:
                        Значи не са един два , а това че ти си преценил че мойеш да сложиш Бош е друг бъпрос просто цялата работа е там че продължавате да сравнявате винтилиран с невинтилиран двигател тва прави разликата на старта и така нататък ама вие си знаете вашата и аз имах предви че 318 не е най бързото на слета и за това няма нужда да искарвате че едва ли не е дръпнал господ за шлифера просто колкото и ви се иска фиатите не ги бива просто са по друг клас тва е истината а че бият такива тройки евала ама и тея тройки не ги бива!П.С. Незнам дали ся вноса е от итали ама знам че който си е докарал от там кола не е случил и честно казано едно приятелче спря да ги внася от там щото много зеха да се оплакват а пък дали фиат е по скъп от немците може малко да поспорим щото не съм много съгласен :D Не напразно немците са най-скъпи дори и в САЩ !!!!! Ама нека не изпадаме в подробности
                        Ами щом не си съгласен може да прескочим да видим. Единия колега bravosx 1.6 е в италия може да ти прати малко цени. А незнам за приятелчето ти, но съм имал 6-коли от италия тази ми е 7-мата. Нямам никакви проблеми. Можеш колкото си искаш да хвалиш немското, но ние си знаем! Всеки си купува немско защото е с евтина подръжка, но в ниаккъв случай защото върви. Просто който иска кола която да върви си купува италианско. Не разбирам за какво спорите. Те хората са се доказали отдавна, няма нужда да се доказват пред вас. Колкото искате си мислете че италианките не са коли, но горчивата истина е че са номер едно по създадени спортни модели! Света ги е признал, само вие сте на обратната позиция, няма проблем но гласа ви е глас в пустиня. Все едно да казвате ферари не бяха шампиони във ФОРМУЛА 1
                        EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
                        Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
                        ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
                        Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

                        Коментар


                          Еми да ти па зе да говориш за формула 1 000 000 и незнам си кво ама те по пътищата в бг не вървят. То стана ти му говориш за коли той ти изкача със самолет па ти вика аре да се друпнем :D смешно е вообще да поставяш ферари между тея коли дето ги обсъждаме просто е смешно просто говорим там за други работи аз 10 пъти поне написах гледай фиатите а не като неможе фиата веднага няква алфа или ланчия или ферари или масерати или ламбо или самолет или космичеки кораб та само исамо да е италианско так не става брато. Пак ти казвам фиата фиата само тва щи кажа щото повечето "каруцари" както ги наричате не харесват фиатите не алфите или ланчиите или по високите класове само фиатите ама така и не проумя и не само ти ами сички и катоне става фиата почва да се изрежда цялата индустрия

                          Коментар


                            Ludsumei написа:
                            Значи не са един два , а това че ти си преценил че мойеш да сложиш Бош е друг бъпрос просто цялата работа е там че продължавате да сравнявате винтилиран с невинтилиран двигател тва прави разликата на старта и така нататък ама вие си знаете вашата и аз имах предви че 318 не е най бързото на слета и за това няма нужда да искарвате че едва ли не е дръпнал господ за шлифера просто колкото и ви се иска фиатите не ги бива просто са по друг клас тва е истината а че бият такива тройки евала ама и тея тройки не ги бива!
                            Ludsumei аз не съм си сложил BOSCH, а колата излиза с BOSCH от завода. А темата е bmw 318 срещу barvo 1.6. Като тея тройки не ги бива, кои ги бива. И стига с тези вентилирани и невентилирани двигатели. Мощностите са горе долу еднакви и годините на производство също. BMW защо не са си сложили вентилирани двигатели. И така си си написал поста че половината неща не се разбират. Фиатите не ги бива защото са друг клас така ли?
                            FIAT Bravo JTD GT '99

                            Коментар


                              !

                              Ludsumei написа:
                              Еми да ти па зе да говориш за формула 1 000 000 и незнам си кво ама те по пътищата в бг не вървят. То стана ти му говориш за коли той ти изкача със самолет па ти вика аре да се друпнем :D смешно е вообще да поставяш ферари между тея коли дето ги обсъждаме просто е смешно просто говорим там за други работи аз 10 пъти поне написах гледай фиатите а не като неможе фиата веднага няква алфа или ланчия или ферари или масерати или ламбо или самолет или космичеки кораб та само исамо да е италианско так не става брато. Пак ти казвам фиата фиата само тва щи кажа щото повечето "каруцари" както ги наричате не харесват фиатите не алфите или ланчиите или по високите класове само фиатите ама така и не проумя и не само ти ами сички и катоне става фиата почва да се изрежда цялата индустрия
                              Така, колега, лафа за формулата беше образно казано! Имах впредвид че неможеш да промениш световната клацация. И да спориш за неща в които грешиш! Айди кажи ми кога бмв е била номинирана за кола на годината? Защото Фиат беше сред финалистите ако не се лъжа 2-пъти. А вие визирахте ВСИЧКИ италиански коли! Сещаш ли се италианците правят спагети и макарони ама не и коли??? След ТЕЗИ ДУМИ АЗ ЗАЩИТАВАМ ИТАЛИАНСКИТЕ КОЛИ КАТО ЦЯЛО! ТАКА ЧЕ НЕ ГОВОРЯ НАПРАЗНО ЗА ВСИЧКИ!
                              EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
                              Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
                              ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
                              Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

                              Коментар


                                Ludsumei написа:
                                Бутай времето на ВР6 или на Джахрето нали си опен кво се пънеш на кр колко коня е това типо та зе да буташ времета щото има едно две крта дето могат да поспорат малко с него и не съм сигурен че ша го бъде
                                Това Типо е 1,4 с чип.След като не си го виждал и не си чувал ,явно си от новите рацери. P.S.Аз бях дотук.
                                Octavia RS
                                Evo 10-служебната играчка.

                                Коментар

                                Working...
                                X