Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Браво HGT срещу Алфа 155, 2.5 V6.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #91
    С на valeri87 колата ще е интересно някоя вечер на бояна :D
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    Коментар


      #92
      korandomori написа:
      За всички,които смятат че Браво 154 кончета ще падне от Алфа 2.0тс казвам,намерете ми такава сток и аз ще ви докаажа как ще падне!Когато и където искате и колкото старта искате!Не изкарвайте Бравото толкова куцо,защото не е!Карам го вече 2 години и вярвайте много върви!Как ви звучи София-Пловдив с 4 човека в колата и да не падне под 220!Готов съм да се пусна и със стоково Типо!Кантарят!зависи от задволанното устройство!Не подценявайте факта,че много зависи и от самото състояние на мотора!Важно е купона да е на 6!И да има пиене!
      брат даваи да се гоним аз сум с сток типо !!
      Fiat Tipo 2.0 16V

      Коментар


        #93
        Казах ви че е трудно да се намери сток Куве или ТИ
        Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
        Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
        Ventura garage

        Коментар


          #94
          valeri87 написа:
          korandomori написа:
          За всички,които смятат че Браво 154 кончета ще падне от Алфа 2.0тс казвам,намерете ми такава сток и аз ще ви докаажа как ще падне!Когато и където искате и колкото старта искате!Не изкарвайте Бравото толкова куцо,защото не е!Карам го вече 2 години и вярвайте много върви!Как ви звучи София-Пловдив с 4 човека в колата и да не падне под 220!Готов съм да се пусна и със стоково Типо!Кантарят!зависи от задволанното устройство!Не подценявайте факта,че много зависи и от самото състояние на мотора!Важно е купона да е на 6!И да има пиене!
          брат даваи да се гоним аз сум с сток типо !!
          Ако ше се бегате, пишете кога!
          Bravo 1.6 16v

          Коментар


            #95
            chris написа:
            valeri87 написа:
            korandomori написа:
            За всички,които смятат че Браво 154 кончета ще падне от Алфа 2.0тс казвам,намерете ми такава сток и аз ще ви докаажа как ще падне!Когато и където искате и колкото старта искате!Не изкарвайте Бравото толкова куцо,защото не е!Карам го вече 2 години и вярвайте много върви!Как ви звучи София-Пловдив с 4 човека в колата и да не падне под 220!Готов съм да се пусна и със стоково Типо!Кантарят!зависи от задволанното устройство!Не подценявайте факта,че много зависи и от самото състояние на мотора!Важно е купона да е на 6!И да има пиене!
            брат даваи да се гоним аз сум с сток типо !!
            Ако ше се бегате, пишете кога!
            оккккк
            Fiat Tipo 2.0 16V

            Коментар


              #96
              Помощ,нещо скоростите ми се бъгнаха днес,втора започна да прищраква!Искам новииииии!Помагайте!А за дърпането никав проблем,ще се радвам дас сверим!
              Fiat Bravo 2.0 20v 154hp
              Audi 2.6 150hp
              Audi RS2 2.2turbo 360hp

              Коментар


                #97
                korandomori написа:
                Помощ,нещо скоростите ми се бъгнаха днес,втора започна да прищраква!Искам новииииии!Помагайте!А за дърпането никав проблем,ще се радвам дас сверим!
                Ми петък, събота или неделя да направим гонката ?? ако е сухо
                Fiat Tipo 2.0 16V

                Коментар


                  #98
                  По-добре събота или неделя - да има повече кибици!
                  Bravo 1.6 16v

                  Коментар


                    #99
                    Майтапа на страна,помогнете ми да си намеря скорости!Нещо съвсем отказват!
                    Fiat Bravo 2.0 20v 154hp
                    Audi 2.6 150hp
                    Audi RS2 2.2turbo 360hp

                    Коментар


                      Италианеца :P
                      ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                      Коментар


                        Тази вечер ще се ходи ли на Бояна?
                        Fiat Bravo 2.0 20v 154hp
                        Audi 2.6 150hp
                        Audi RS2 2.2turbo 360hp

                        Коментар


                          korandomori написа:
                          Тази вечер ще се ходи ли на Бояна?
                          Да аз 9 съм гoрe !
                          Fiat Tipo 2.0 16V

                          Коментар


                            korandomori написа:
                            За всички,които смятат че Браво 154 кончета ще падне от Алфа 2.0тс казвам,намерете ми такава сток и аз ще ви докаажа как ще падне!Когато и където искате и колкото старта искате!Не изкарвайте Бравото толкова куцо,защото не е!Карам го вече 2 години и вярвайте много върви!Как ви звучи София-Пловдив с 4 човека в колата и да не падне под 220!Готов съм да се пусна и със стоково Типо!Кантарят!зависи от задволанното устройство!Не подценявайте факта,че много зависи и от самото състояние на мотора!Важно е купона да е на 6!И да има пиене!
                            много ми е интересно особено завоите след Траянови Врата пред Пазарджик как ПО ДЯВОЛИТЕ си ги вземал със 220 ?! или пък отсечката от 82 до 89 километърпреди МакДоналдс Тракия .. дето всеки метър е кърпен и цялаталента е в коловози ... 220 км/ч ... може но само в мечтите си ...
                            Novitec Rosso Passionale 1.9 MultiJet
                            Alfa Romeo 156 JTS Selespeed Ti

                            Коментар


                              Когато кажеш тръгваме и ще си говорим пак там!Всяко е въпрос на гуми, окачване и шофер!
                              Fiat Bravo 2.0 20v 154hp
                              Audi 2.6 150hp
                              Audi RS2 2.2turbo 360hp

                              Коментар


                                !

                                Колега, аз също мисля че малко пресилено да се каже 220 км. Специално тази отсечка ме вози един авер(състезател) съсSUBARU IMPREZA 2.8 STI. Със много опасно каране (все пак е състезател) рядко качваше над 180. много рядко, и то само на правите, а субару-то е по пъргаво от браво-то. Вярно е, че шофьора е важен, ама и колата. Ако мислиш, че можеш да караш по-бързо и по-добре браво-то ти, от състезател със субару значи си скрит талант. Ако можеш да докажеш, че си карал така веднага ти намирам спонсор и те правим рали пилот. :D
                                EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
                                Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
                                ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
                                Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X