Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Vw Passat 2.0 TDI VS PUNTO HGT

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    За теб винаги! Ела пак някой път на срещите и ще те повозя. Тая неделя мисля че ще мога да дойда.
    >>> PUNTO POWER - HGT<<<

    Коментар


      #77
      Brevetti написа:
      Колега като пускаш сайтове с данни,поне прочети по внимателно.И ако не откриваш разлика между 2.0 тди-140 и 170к.с,то такава има.Пусни пак сравнението между хгт и тди само ,че 140к.с(за която говори колегата)и виж резултата.
      Ти май не следиш темата. Колегата упорито твърди че ще бие точно пасат 170 коня. Просто той си мисли че няма ДИЗЕЛ на света който да дръпне това пунто.
      Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

      Коментар


        #78
        Дъпката ще бъде интересна. Тоя Passat 170 коня много върви, HGT-то не е по-малко вървежно от него, но за сметка на това е много по пъргаво. В крайна сметка факторът "шофьор" ще си каже думата.(Зарцов, мислех тази седмица да се отбия, но се сетих че трябваше да мина технически преглед преди известно време, а аз забравих за това и сега се получава малко кофти. Най-много да взема на баща ми колата и да дойда с нея, не е Фиат, ама не вярвам да ме изгоните заради това )
        Fiat Punto 1.7TD
        Mazda 626 2.0
        Fiat Croma 2.4 Multijet

        Коментар


          #79
          westdogg написа:
          Brevetti написа:
          Колега като пускаш сайтове с данни,поне прочети по внимателно.И ако не откриваш разлика между 2.0 тди-140 и 170к.с,то такава има.Пусни пак сравнението между хгт и тди само ,че 140к.с(за която говори колегата)и виж резултата.
          Ти май не следиш темата. Колегата упорито твърди че ще бие точно пасат 170 коня. Просто той си мисли че няма ДИЗЕЛ на света който да дръпне това пунто.
          При това с 4 човека в Пунтото...p.s. Аз спирам да споря!
          Bravo 1.6 16v

          Коментар


            #80
            Естествено че ще спреш! Ние 4 човека сме около 300 кг, а оня "чичко" дето само той е толкова (шегувам се), но с жена му предполагам която беше в колата са си 200кг така че предимството си е на моя страна! А дали е бил с червена буква мога да се доверя само на мойте приятели. Аз се поинтересувах защото се очудих защо толкова трудно го изпреварих. Искам да ти обясня да го разбереш веднаж за винаги - дръпката както разбрахте не е почнала от място. Аз ускорявам до 6500-7000 оборота а горкото дизелче на 4 трябва да сменява. Намери пасат дори и 170 нямам претенции и ще видиш че ще те изпапакам.
            >>> PUNTO POWER - HGT<<<

            Коментар


              #81
              zarcov написа:
              Пасата беше сам мъж, ние бяхме 4 човека. Единствения начин по който си обяснявам защо толкова бавно го дръпнах е червената буква отзад! :D
              zarcov написа:
              Естествено че ще спреш! Ние 4 човека сме около 300 кг, а оня "чичко" дето само той е толкова (шегувам се), но с жена му предполагам която беше в колата са си 200кг така че предимството си е на моя страна!
              Колега, моля те, спри докато е време. Че после ще те е срам да влизаш във форума.
              like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

              Коментар


                #82
                Да ме е срам?!?! Като оня надъхания пич намери пасат и го издухам поне ще млъкнат всички отворковци като теб. Какво цитираш???? ДА аз не видях дали има черена буква отзад приятелите ми казаха така!
                >>> PUNTO POWER - HGT<<<

                Коментар


                  #83
                  zarcov написа:
                  Да ме е срам?!?! Като оня надъхания пич намери пасат и го издухам поне ще млъкнат всички отворковци като теб. Какво цитираш???? ДА аз не видях дали има черена буква отзад приятелите ми казаха така!
                  цитира ти хората в пасата , и пак ти казвам че ВИЕ НЕ сте се дърпали само си тормозил пунтото !! И дръпката е в движение а не от място ,което поради факта ,че не си карал никога дизел ,не знаеш как ускорява в движение !!Тъй като наистина виждам ,че си много ентусиазиран ,аз ще намеря пасат 170 коня за дръпка ,но момчето иска 1000 лева .p.s. а наистина никак не си наясно с вървежа на колите по принцип !
                  фиатче Браво 2.0

                  Коментар


                    #84
                    Ммм,взе да става интересно Вие пък сега хилядарка.Аз не мога да разбера защо никой не верва на заводски данни и каталози.Аз само така сравнявам колите,другото са задкормилно устройство
                    Nissan Primera 1.6 16v P11
                    ex.Fiat Bravo 1.6 16v

                    Коментар


                      #85
                      tomazo написа:
                      zarcov написа:
                      Да ме е срам?!?! Като оня надъхания пич намери пасат и го издухам поне ще млъкнат всички отворковци като теб. Какво цитираш???? ДА аз не видях дали има черена буква отзад приятелите ми казаха така!
                      цитира ти хората в пасата , и пак ти казвам че ВИЕ НЕ сте се дърпали само си тормозил пунтото !! И дръпката е в движение а не от място ,което поради факта ,че не си карал никога дизел ,не знаеш как ускорява в движение !!Тъй като наистина виждам ,че си много ентусиазиран ,аз ще намеря пасат 170 коня за дръпка ,но момчето иска 1000 лева .p.s. а наистина никак не си наясно с вървежа на колите по принцип !
                      ХАХАХАХ ако искаш на 2 хиляди??? Нали ще ми докараш някакъв пасат дето е чипосван и какво ли още не дето е над 200 коня аз от каде да знам! Преди няколко поста се извиних че аз не съм видял че колата е с червена буква която я прави на мойте коне, и половин тон преднина за мен. След това някакъв пич написа че може да автоматик. И си мисля че и 170 коня ако е и е автомат няма да върви толкова добре. Тука вече почнаха хилядарки да хвърчат. А ако беше прочел всички постове ме питаха каква друга кола съм карал и написах че съм карал дизел. Ейййй аман от специалисти! ДА СТАВА ЛЯТО И ДА ХОДИМ НА БОЯНА ДА ВИ СКЪСАМ ГЪЗА СПЕЦИАЛИСТИ!
                      >>> PUNTO POWER - HGT<<<

                      Коментар


                        #86
                        все пак човека не иска да троши кола за 30+К за да се дърпа с итал.малолитражка редно е да подхващаш ,теми след като си "СКЪСАЛ ГЪЗА"на някой на Бояна ,а не от фолклорни случки из пътищата на Бг с куп незнайни ситуации ,подходящи само за маса в подх.компания p.s.хората които си купуват подобни коли (акцизни ) не ги купуват да им слагат чипове и да се дърпат по бояна ,там се търси други неща ,като конфорт возия и прочие и прочие ...До лятото тая тема стана излишна
                        фиатче Браво 2.0

                        Коментар


                          #87
                          HGT малолитражка ли е?Пасатора колко е?
                          Octavia RS
                          Evo 10-служебната играчка.

                          Коментар


                            #88
                            Дори човек който кара Браво ХГТ гледа да ти набие истината в главата, ама ти си знаеш твойто.
                            Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

                            Коментар


                              #89
                              tomazo написа:
                              все пак човека не иска да троши кола за 30+К за да се дърпа с итал.малолитражка редно е да подхващаш ,теми след като си "СКЪСАЛ ГЪЗА"на някой на Бояна ,а не от фолклорни случки из пътищата на Бг с куп незнайни ситуации ,подходящи само за маса в подх.компания p.s.хората които си купуват подобни коли (акцизни ) не ги купуват да им слагат чипове и да се дърпат по бояна ,там се търси други неща ,като конфорт возия и прочие и прочие ...До лятото тая тема стана излишна
                              Акцизна?!?! Че тая кола не е повече от 40к ти сам написа 30к+ това ли ти е акцизната кола???!?! Я хвани се снимай някаде писна ми от молоумници. А за колегата Red Storm хгт-то е 1,8 а ВЕЛИКИЯ ПАСАТ е 2.0
                              >>> PUNTO POWER - HGT<<<

                              Коментар


                                #90
                                zarcov написа:
                                tomazo написа:
                                все пак човека не иска да троши кола за 30+К за да се дърпа с итал.малолитражка редно е да подхващаш ,теми след като си "СКЪСАЛ ГЪЗА"на някой на Бояна ,а не от фолклорни случки из пътищата на Бг с куп незнайни ситуации ,подходящи само за маса в подх.компания p.s.хората които си купуват подобни коли (акцизни ) не ги купуват да им слагат чипове и да се дърпат по бояна ,там се търси други неща ,като конфорт возия и прочие и прочие ...До лятото тая тема стана излишна
                                Акцизна?!?! Че тая кола не е повече от 40к ти сам написа 30к+ това ли ти е акцизната кола???!?! Я хвани се снимай някаде писна ми от молоумници. А за колегата Red Storm хгт-то е 1,8 а ВЕЛИКИЯ ПАСАТ е 2.0
                                Акциза не се определя от цената ама нищо P.S. Като ти чета мненията виждам и че има и фиатаджий с голфаджийски манталитет.........
                                Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

                                Коментар

                                Working...
                                X