Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Vw Passat 2.0 TDI VS PUNTO HGT

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Може ли да участвам и аз в дуела пунто пасат...ама като пътник по време на гонката, а и в пасата, че ми писна да се друсам в италианките..а и да разсейвам шофьора барем изпусне пунтото отпред.....аз съм се возил в такъв пасата ама автоматик...бавен старт имаше..да не си се бегал с такъв а?
    Punto HGT - total
    Punto 1.2 16v Sporting - total
    Punto 1.2 - alive
    Toyota celica t23

    Коментар


      #62
      Ейй признавам си не знам дали е автомат. Просто с момчето се засекохме и преди това се изпреварвахме на 2-3 пъти и му показах дали иска да се дръпнем и той се съгласи! Но няма проблем да се дръпна с някой пасат да покажа мощта на италянките!
      >>> PUNTO POWER - HGT<<<

      Коментар


        #63
        chris написа:
        zarcov написа:
        Писна ми от "специалисти" който не вярва намира такъв пасат и ще се дръпнем! Скоро ще помоля модераторите да изтрият темата защото целта на темата беше да се похваля а всеки стой и ми обяснява че един дизелак с 1 тон повече щял да ме отнесе!
        Така, отново изчетох цялата тема за да не пропускам нещо и не можах да разбера следното:Как разбра, че Пасата е произведен Юли 2005, след като в началото дори не си сигурен колко коня е?Моля за сериозен отговор защото и аз съм сериозен в момента.Второ: Кажи на каква дистанция трябва да е гонката, защото мисля, че ще се уреди един ластик м/у теб и Пасат 2.0 ТДИ 170 к.с 2006 год., шофиран лично от мен. Ще ти взема парите да знаеш, не говорим само за да си чешем езиците, предполагам. Остава само пича, с който преговарям за дръпката да го черпя още 1-2 пъти и е готов.Едит: Опа, забравих... и за да пресъздадем атмосферата от въпросната дръпка искам в Пунтака да сте 4-ма души!Ако не можеш да намериш още 3-ма ентусиасти не се притеснявай - аз ще ти ги набавя.
        После, ако искаш дай го този пасатор насам да го смачкам даже и малко преднина ще му дам.

        Коментар


          #64
          Zarcov, ама дръпката каква ще бъде - на старт ли, макс. скорост ли, София - Пловдив ли.. Yellow_Flash_Colorz_PDT_06p.s. Молба към колегите: Айде поразпитайте и вие за такъв Пасат дали ще си го даде някой, че онова келеме май само си дърдори
          Bravo 1.6 16v

          Коментар


            #65
            chris написа:
            Zarcov, ама дръпката каква ще бъде - на старт ли, макс. скорост ли, София - Пловдив ли.. Yellow_Flash_Colorz_PDT_06p.s. Молба към колегите: Айде поразпитайте и вие за такъв Пасат дали ще си го даде някой, че онова келеме май само си дърдори
            Еми мисля че България- Италия е една хубава дистанция да се дръпнем?!?! Ти какъв човек си не мога да разбера?!? Естествено, че на 400 метра или ако намериш някъде и на по-дълго щом мислите, че тоя пасат е по-силен на по-голяма дистанция.
            >>> PUNTO POWER - HGT<<<

            Коментар


              #66
              zarcov написа:
              chris написа:
              Zarcov, ама дръпката каква ще бъде - на старт ли, макс. скорост ли, София - Пловдив ли.. Yellow_Flash_Colorz_PDT_06p.s. Молба към колегите: Айде поразпитайте и вие за такъв Пасат дали ще си го даде някой, че онова келеме май само си дърдори
              Еми мисля че България- Италия е една хубава дистанция да се дръпнем?!?! Ти какъв човек си не мога да разбера?!? Естествено, че на 400 метра или ако намериш някъде и на по-дълго щом мислите, че тоя пасат е по-силен на по-голяма дистанция.
              Ми аз съм си нормален човек!!! Що не можеш да разбереш какъв съм, не знам! Ще обясня - първоначално сте се "дърпали" на некъв междуселски път и сте се изпревалвали по няколко пъти, после дошъл завоя и т.н и т.н. Демек вие от място въобще не сте тръгвали (доколкото разбирам аз). Аз за това си питам за дистанцията, а ти пък сега толкова твърдо "400 метра естествено" като, че ли цялата тема е, че си го праснал на 400 метра!
              Bravo 1.6 16v

              Коментар


                #67
                Темата няма нищо общо! Аз съм го минал защото пасата е кочина, защото шофьора не може да кара, защото го е хванало шубето да дигне повече и т.н. Ти ми твърдиш, че ще ме биеш така че ше правим дръпка. Ти на колко метра се дърпаш!?!? 120 км?!?!
                >>> PUNTO POWER - HGT<<<

                Коментар


                  #68
                  Честно казано въобще не се дърпам, само градски рацинг от време на време. И твърдя, че ще те бия не за друго, а просто защото колата ти е по-слаба от този Пасат по всички показатели. Айде като го взема ще си ги "премерим", че вече верно стана 5 страници клавиатурен рацинг!
                  Bravo 1.6 16v

                  Коментар


                    #69
                    Искам да гледам, искам да гледам!!!! Като го вземеш пасата , пишете къде ще е рацингът

                    Коментар


                      #70
                      няколко пъти съм дърпал такъв пасат бия го с доста.И Голф 5 пак го бия с същия мотор.Предполагам ще го дръпнеш с доста.
                      -Има ли курви,попита Жоро Италианеца.
                      -Рускини!Отговори Бесния.Тази вечер ще шибаме Великия Съветски Съюз!

                      FIAT BRAVO HGT 2.0 20V-147k.c.

                      Коментар


                        #71
                        Говориш за колата от подписа, нали, не тази от ника ти?

                        Коментар


                          #72
                          Аз не мога да разбера как така ги биете тия Пасати "с доста" при положение, че дори от 0 до 100 км. по каталог Пасата е с няколко стотни по-добър и от Пунто ХГТ и от Браво ХГТ (даже 155 коньовото). Сега, верно, че тука тия стотни ще имат значение ако се дърпат 2ма супер професионални пилоти, ама айде.. Пак повтарям - даже данните говорят и за старт от 0 до 100 км., а след 100 какво става според вас?! Тва вече ми прилича на басните за разхода на гориво, дето на всички им харчат колите по 9-10 на 100 в града пък по книжка е 11-12 л./100 км. Айде съобразявайте се малко с хората дето са се потрудили да извлекат цифрите, а не си пишете просто ей така. Цялата тема е тъпо дори да се коментира след като има ЦИФРИ http://www.fastestlaps.com/index.php...=464a1719e13eb Подобни са данните и на Бравото ХГТ (155). Съгласете се вече, че е смешно да се говори срещу фактите и цифрите, в крайна сметка не може точно вашите коли (Пунтото и Бравото) да са по-бързи от тези на тестовете.Повече нямам какво да кажа, че ми писна тая тема.
                          Bravo 1.6 16v

                          Коментар


                            #73
                            Колега като пускаш сайтове с данни,поне прочети по внимателно.И ако не откриваш разлика между 2.0 тди-140 и 170к.с,то такава има.Пусни пак сравнението между хгт и тди само ,че 140к.с(за която говори колегата)и виж резултата.
                            Fiat linea 1.3 mjet, Bravo2 1,4 . EX -Lancia Y 1.2, Stilo 1.8 MW ,Brava 1.8,Dedra 1.8 16v,Delta2 1,6,Ritmo 1,5,Lada 1500.

                            Коментар


                              #74
                              Няма смисъл само да пишем, когато колегата вземе пасата ще се дръпнем.
                              >>> PUNTO POWER - HGT<<<

                              Коментар


                                #75
                                Zarcov, заплювам си мястото до теб Тамън най-накрая ще мога да се повозя малко при теб на дзвера. Пишете само кога ще правите дръпката, та да организираме кибиците.
                                Fiat Punto 1.7TD
                                Mazda 626 2.0
                                Fiat Croma 2.4 Multijet

                                Коментар

                                Working...
                                X