Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Vw Passat 2.0 TDI VS PUNTO HGT

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    ivanko_rs написа:
    zarcov написа:
    Естествено че от вървежа, няма от какво иначе. Колата е уникална!
    Колега щом се плашиш от 130 коня,какво остава ако буташ?!Аз три години карам Седичи 147 коня,а сега от месец 190 коня(с опция и цел за към 300) и са ми малко.Искам да кажа че 130 коня са нищо от мойта гледна точка,аз вече кола под 150 коня не искам и да погледна.С това движение и тези модерни камиони,автобуси и коли си е страшно по извънградските пътища.
    130 коня са наистина малко плашещи за малка кола като пунтото,освен ако нямаш голям опит с подобни возила,както гледам ти имаш ,но все пак има голяма разлика от 130 коня на пунто примерно и 130 на някоя лимозина като твоята ,просто на голямата кола не се усещането е по друго,надявам се си съгласен с мен
    Fiat Marea 1.9 JTD 105hp Weekend
    Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115hp
    I am in love with my cars

    Коментар


      #32
      Аз като говоря не приказвам! Ако някой има познат с такъв автомобил нека доиде и ще се дръпнем! Много ми е интересна и съседната тема за дизелака написах няколко пъти приемам гонки с всякакви дизелови коли до 150 коня! Както казах преди и всички РАЗБИРАЧИ почнаха да ми обясняват как съм щял да си счупя скоростите. Ако реша да я турбинирам тогава направо найстина ще се плаша от тая кола!
      >>> PUNTO POWER - HGT<<<

      Коментар


        #33
        Колега zarcov,напълно съм съгласен за дръпките с твойто мнение.Обаче както видя с тебе,аз и Пирло ставаме трима дето им предложихме дръпки,ама само бягат по тъч линията.С това само доказват че са клавиатурни рацери Колега Replay ,съгласен съм с тебе за отношението килограм/конска сила.Само ще добавя,че раликата в килограмите между Пунто ХГТ и Дедра Турбо е 1015кг срещу 1259кг,т.е. те са и много и малко
        Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

        Коментар


          #34
          ivanko_rs написа:
          Колега Replay ,съгласен съм с тебе за отношението килограм/конска сила.Само ще добавя,че раликата в килограмите между Пунто ХГТ и Дедра Турбо е 1015кг срещу 1259кг,т.е. те са и много и малко
          Имах предвид и друго малката кола -малко пространство ,близо си до земята, виждаш пътя по по -друг начин,по отскокливо окачване ,друсане абе по-вълнуващо и опасно ,докато ако си в някоя лимозина е по -различно ,поне такива са моите впечетления от моя скромен опит с коли над 100 коня
          Fiat Marea 1.9 JTD 105hp Weekend
          Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115hp
          I am in love with my cars

          Коментар


            #35
            Replay написа:
            ivanko_rs написа:
            Колега Replay ,съгласен съм с тебе за отношението килограм/конска сила.Само ще добавя,че раликата в килограмите между Пунто ХГТ и Дедра Турбо е 1015кг срещу 1259кг,т.е. те са и много и малко
            Имах предвид и друго малката кола -малко пространство ,близо си до земята, виждаш пътя по по -друг начин,по отскокливо окачване ,друсане абе по-вълнуващо и опасно ,докато ако си в някоя лимозина е по -различно ,поне такива са моите впечетления от моя скромен опит с коли над 100 коня
            Не ,разбрах те точно и съм съгласен с това което си писал
            Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

            Коментар


              #36
              ivanko_rs написа:
              Колега zarcov,напълно съм съгласен за дръпките с твойто мнение.Обаче както видя с тебе,аз и Пирло ставаме трима дето им предложихме дръпки,ама само бягат по тъч линията.С това само доказват че са клавиатурни рацери Колега Replay ,съгласен съм с тебе за отношението килограм/конска сила.Само ще добавя,че раликата в килограмите между Пунто ХГТ и Дедра Турбо е 1015кг срещу 1259кг,т.е. те са и много и малко
              Алоуууу мене де ма забраихте ве? Аз предизвиках всичко до 3,5 със и без турбо!?!

              Коментар


                #37
                Опааа,сори адаш ,пропуснах та без да искам Ама ща мина няма проблем Значи сме 4-ма
                Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                Коментар


                  #38
                  До сега съм много доволен от вървежа на колата ама бах мааа... му 3,5 не е ли доста? Ако е кола около 200 коня ми се струва че ще ме дръпне, стига шофьора да е шофьор! За колегата ivanko_rs не знам колко тежи дедрата, найстина пунтото го дават 1020 кг по книжки но всъщност колата не е повече от 800-850! И се бъзиках за мойта кола просто исках да се похваля че съм много доволен от нея! АЙДЕ ДИЗЕЛЧИИИ НЯКОЙ СМЕЛЧАГА НЯМА ЛИ! :D :D :D
                  >>> PUNTO POWER - HGT<<<

                  Коментар


                    #39
                    Ако този Пасат е бил с черена буквичка, значи е 170кс.Ако е този вариант, ако си сам до някаква скорост 100-130км може да сте равни, след това умираш.Ама ако сте били 4 човека както разправяш, онзи с Пасата просто е бързал за някъде, въобще не е разбрал, че сте се "гонили"
                    A20DTH ЖТД ама не баш
                    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                    Коментар


                      #40
                      zarcov написа:
                      До сега съм много доволен от вървежа на колата...
                      Това го повтори 100 пъти под формата не секви смехурии - "това Пунто върви много","плаша се от тая кола","колата е уникална"... Сигурно скоро си навършил 18 и това ти е първата кола и за това си толкова въодушевен.. ама айде стига вече, че е доста смешничко - все пак тва са некви насрани 130 коня, а ти почна да се дърпаш с коли от по 200 коня, които "ти се струва, че ще те дръпнат", ама само ако "шофьора е шофьор". Изхвърляш се ама бая! А относно тоя с Пасата, ВО ти го каза най-добре - оня просто е бързал за някъде!
                      Bravo 1.6 16v

                      Коментар


                        #41
                        chris написа:
                        zarcov написа:
                        До сега съм много доволен от вървежа на колата...
                        Това го повтори 100 пъти под формата не секви смехурии - "това Пунто върви много","плаша се от тая кола","колата е уникална"... Сигурно скоро си навършил 18 и това ти е първата кола и за това си толкова въодушевен.. ама айде стига вече, че е доста смешничко - все пак тва са некви насрани 130 коня, а ти почна да се дърпаш с коли от по 200 коня, които "ти се струва, че ще те дръпнат", ама само ако "шофьора е шофьор". Изхвърляш се ама бая! А относно тоя с Пасата, ВО ти го каза най-добре - оня просто е бързал за някъде!
                        Вярно е, че колата му не е някаква супер бегачка, но все пак 130 к.с. в лекото купенце на Пунто-то не са за пренебрегване. Поне на нас двамата ще ни скрие шушоните
                        SEAT Leon Cupra 300
                        Triumph Street Triple 765 R

                        Коментар


                          #42
                          chris написа:
                          zarcov написа:
                          До сега съм много доволен от вървежа на колата...
                          Това го повтори 100 пъти под формата не секви смехурии - "това Пунто върви много","плаша се от тая кола","колата е уникална"... Сигурно скоро си навършил 18 и това ти е първата кола и за това си толкова въодушевен.. ама айде стига вече, че е доста смешничко - все пак тва са некви насрани 130 коня, а ти почна да се дърпаш с коли от по 200 коня, които "ти се струва, че ще те дръпнат", ама само ако "шофьора е шофьор". Изхвърляш се ама бая! А относно тоя с Пасата, ВО ти го каза най-добре - оня просто е бързал за някъде!
                          Поредния специалист се изкара, ако четеш темите по форума а не влизаш 2 пъти в месеца да даваш "акъл" щеше да знаеш на колко години съм! Като сте толкова големи разбирачи намерете такъв пасат и ще се дръпен. Направо ще го изям тоя пасат е сигурно два пъти по тежък! Аман от разбирачи в тоя форум! И пак ще го кажа пак - всеки който иска е добре дошъл да се дръпнем да види ЧЕ ТАЯ КОЛА НЕ СИ ИСКА ГУМИТЕ.
                          >>> PUNTO POWER - HGT<<<

                          Коментар


                            #43
                            И все пак не отговори дали някога си карал други коли освен пунтото. И дали пунтото ти е 1вата кола???
                            Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

                            Коментар


                              #44
                              Карал съм дизел!
                              >>> PUNTO POWER - HGT<<<

                              Коментар


                                #45
                                zarcov написа:
                                Карал съм дизел!
                                Какъв?
                                .... и когато обърна на Драконови мерки , ще стане бий за да те уважават и уважавай за да не бъдеш бит.....А ЗАЩО ПРОСТО НЕ БЪДЕМ ТОЛЕРАНТНИ , НИКОЙ НЕ Е БРОНИРАН !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X