Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

FIAT BRAVO 2.0 20V срещу FIAT COUPE 2.0 16V

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Ре: ь

    Не слизайте на нивото му.Премахвам текста заради цитиране на обидата.Модераторски екип на fiat-bg.org
    EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
    Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
    ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
    Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

    Коментар


      #62
      ь

      Колеги извиниавам се за езика но този пич започна да прекалиава.Ако модераторите прецениат да ми изтрииат мнението.
      EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
      Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
      ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
      Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

      Коментар


        #63
        Fiat_Alfa_Fen не му обръщай внимание той така си се държи във всички теми!!!Нема си тровиш нервите с тоя бегач
        now. BMW E39 523i '98 170hp
        ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
        ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

        Коментар


          #64
          Тоя пич Булдог ли е какъв е, май си мисли, че наистина е най-бързия и най-добрия!Ужас!
          Fiat Bravo 2.0 20v 154hp
          Audi 2.6 150hp
          Audi RS2 2.2turbo 360hp

          Коментар


            #65
            Значи е дошло време да се решават споровете на пистата Уговарят си място и час и решават спора мирно и накрая може и да почерпи победителя
            Alfa Romeo 166 2,4 JTD
            Porsche 944 S2
            http://www.valmcrae.snimka.bg/
            http://vbox7.com/user:val_mcrae
            http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

            Коментар


              #66
              о

              Такива комплексари ги има много. Не обичам да се карам с хората, но той прекали. То не беше баща ми, не бях аз, за него всички са прости. Аман от аматиори, кой знае с каква кошница е ама айди. Убедих се че трябва да снимам клип с ускорението ми да ми повярват. И ще го направя. П.С. Радвам се че мод. са коректни и обективни, и забелязват дразнителите.Поздравление
              EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
              Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
              ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
              Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

              Коментар


                #67
                val_mcrae написа:
                Значи е дошло време да се решават споровете на пистата Уговарят си място и час и решават спора мирно и накрая може и да почерпи победителя
                Ми те са се решавали много пъти и за съжаление няма да се харесат на "неприятната за мен порода кучета" Булдог, те ти ТУК едно клипче с гонка между два броя "Alfa 145" с 1.6 и с 2.0 двигател, и "HGT" като твойто, а именно мойта бивша кола, вече собственост на колега от форума (може и да не е вече) За 2.0 въобще не говорим, само обърни внимание на 14секунда от клипчето, където се вижда, каква е разликата между двете "Алфи" и "Браво"-то, за да видиш как може да върви 1.6

                Коментар


                  #68
                  Много е тъмно това клипче.Не се разбира какви са колите въобще.И много интересно защо дразня когато казвам за пропуски и дефекти при Фиат?На някой не са му удобни ли?Ама са верни.Още повече съм бесен на недоразумението като отворя вратата и всичкия сняг да пада направо върху седалката.Ей такива простотии при Фиат има доста.Ама пак на някой няма да се харесам.Просто съм обективен,а не сляп Фанатик.
                  Bravo 2.0 20V
                  Tipo 2.0 16V SediciValvole

                  Коментар


                    #69
                    BULLDOG написа:
                    Много е тъмно това клипче.Не се разбира какви са колите въобще.И много интересно защо дразня когато казвам за пропуски и дефекти при Фиат?На някой не са му удобни ли?Ама са верни.Още повече съм бесен на недоразумението като отворя вратата и всичкия сняг да пада направо върху седалката.Ей такива простотии при Фиат има доста.Ама пак на някой няма да се харесам.Просто съм обективен,а не сляп Фанатик.
                    Ние тук не сме сляпи фанатици!Далече сме от тази мисъл!Фиат ,както всички други коли има проблеми,ако се разровиш малко повече из форума ще видиш че има теми с проблеми и начините за тяхното разрешаване!Тук сме се събрали да си помагаме и ако можем го правим,дават се съвети всички досега с които съм разговарял са добронамерени и помагат с каквото могат,и всички досега (поне по мое мнение) приемат проблемите на колегите като свои...Затова първо четеш и тогава пишеш...
                    Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                    Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                    EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                    Коментар


                      #70
                      Абе по темата какво има да чета.Просто казвам че Браво е По добро от Купе като ускорение и крайна скорост.Купе е по добро като визия и комфорт. Някои почнаха като децата да съм се пускал с Пунто 1.4 Турбо,Алфа някаква.Все едно аз да кажа на някой с купе дори и 220 коня (макар да съм почти сигурен че няма такъв тук) с БМВ 330.Това са смешни работи.
                      Bravo 2.0 20V
                      Tipo 2.0 16V SediciValvole

                      Коментар


                        #71
                        Чекай да ти дам един клип с Купе 2.0Т и БМВ M3 E36.... http://vbox7.com/play:bd5470da
                        Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                        Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                        EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                        Коментар


                          #72
                          BULLDOG написа:
                          Абе по темата какво има да чета.Просто казвам че Браво е По добро от Купе като ускорение и крайна скорост.Купе е по добро като визия и комфорт. Някои почнаха като децата да съм се пускал с Пунто 1.4 Турбо,Алфа някаква.Все едно аз да кажа на някой с купе дори и 220 коня (макар да съм почти сигурен че няма такъв тук) с БМВ 330.Това са смешни работи.
                          Колега, за кой модел на БМВ говориш 330 и с дизел или бензин????Щото например Е90 ускорява за същото време 6,5 сек. от 0-100, както и Купето. Така, че не се знае кой ще победи!!!
                          BMW E90 320D
                          ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                          ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                          ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                          Коментар


                            #73
                            о

                            Абе бравото си е яка кола. Има много недостатъци, но за града става.Е по ми е добре с Алфичката, ама нея я пазя за десерт. Бих искал да карам ФИАТ купе турбо да видя как е. Има ли някой който е карал да се похвали?? Аз единственото турбо дето съм го карал е ХОНДА прелюд и Субару импреза и двете беше яко. Ама италиянското незнам как е...Поставил съм си за цел да разбера,поръчал съм на бащата ако намери да ми взема.
                            EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
                            Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
                            ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
                            Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

                            Коментар


                              #74
                              Re: о

                              Fiat_Alfa_Fen написа:
                              Абе бравото си е яка кола. Има много недостатъци, но за града става.Е по ми е добре с Алфичката, ама нея я пазя за десерт. Бих искал да карам ФИАТ купе турбо да видя как е. Има ли някой който е карал да се похвали?? Аз единственото турбо дето съм го карал е ХОНДА прелюд и Субару импреза и двете беше яко. Ама италиянското незнам как е...Поставил съм си за цел да разбера,поръчал съм на бащата ако намери да ми взема.
                              Купета турбо има доста в Италия и Германия, ама са акцизни - това ме спря да си купя такова
                              BMW E90 320D
                              ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                              ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                              ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                              Коментар


                                #75
                                Да ти кажа купето с турбо е доста добре,и може да се пипне доста без да се отваря мотора!Аз затова си взех RS2!Исках фиат,но аудито случайно ми изпадна!
                                Fiat Bravo 2.0 20v 154hp
                                Audi 2.6 150hp
                                Audi RS2 2.2turbo 360hp

                                Коментар

                                Working...
                                X