Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Punto HGT vs Bravo HGT

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    zarcov написа:
    Е*ати тея 7 коня толкова голямо значение ли имат??? Аз съм решил като се оправи времето ще се пусна с Маскалин знам че той е съгласен.
    V.I.S.-а прави чудеса

    Коментар


      #32
      korandomori написа:
      Ia mi kajete vseki 4etvartak li se sabirate v peoples
      Първо да ти кажа, че форума си има ПРАВИЛА и те трябва да се спазват - Редактирай си постовете и ги направи на кирилица, все пак сме Българи. Има и бутон "Редактирай" и не е нужно да пускаш 3 мнения едно след друго, след като можеш да промениш първото "СРЕЩИ В СОФИЯ: ВСЕКИ ЧЕТВЪТЪК от 19.00 ч.-"Peoples" " - мисля, че това ще отговори на въпроса ти, освен ако софиянци не са променили нещо ... ето ти и линк към чата за срещите им: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...&start=300Не съм модератор, но повярвай, те ще са много назлобени, в сравнение с нормалния тон, с който ти го казвам Ся да не ме предупредите за бан, че съм ви обидил нещо, нищо лично :D

      Коментар


        #33
        Съжалявам,ето сега на бг!Надявам се никои да не съм обидил!Мерси,човеко!
        Fiat Bravo 2.0 20v 154hp
        Audi 2.6 150hp
        Audi RS2 2.2turbo 360hp

        Коментар


          #34
          Главната среща е в неделя
          ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

          Коментар


            #35
            Пак ли е там?Колко хора се събирате?
            Fiat Bravo 2.0 20v 154hp
            Audi 2.6 150hp
            Audi RS2 2.2turbo 360hp

            Коментар


              #36
              Различно,понякога се събираме към 20тина
              ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

              Коментар


                #37
                Kuku написа:
                Понеже не ми се обяснява, защото ако започна да обяснявам, вие пък ще започнете да коментирате и да ми задавате въпроси, само ще ви покажа как изглежда класирането 1. Bravo HGT 154к.с.2. Punto HGT3. Bravo HGT 147к.с.П.П.От личен опит говоря
                право ви дума човеко!
                "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
                (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

                Коментар

                Working...
                X