Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Punto HGT vs Bravo HGT

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    SIII, намери си противник и им покажи, че пунтото върви повече Разликата в конете не е малка, но в килограмите също

    Коментар


      #17
      Mescalin написа:
      Зарков говориш така все едно съм ти отказвал , а истината е че ти никога не си предлагал лично на мен да се пускаме . Иначе до сега не съм отказвал на никой дори да знам че 100% ще падна. Казвай къде кога и ако ми е удобно идвам и се пускаме . Иначе това че си с 200 кг по-лек не трябва толкова да те радва. Защо ли ? Защото , както може би си видял във френския сайт съотношението кг/Конска сила е мааалко по-кофти на твойто ХГТ от колкото на мойто П.С за първи път чувам че по-новото ХГТ е 154 коня.Все пак и на самия калник си пише 155. Пък и по непотвърдени данни върви по слабо от 147-цата
      Аз като ти говорех теб все те нямаше и си стоеше на Пловдив. Сега на това време мисля че няма смисъл да се занимаваме!
      >>> PUNTO POWER - HGT<<<

      Коментар


        #18
        Интересно спорче....в youtube-to имаше гонка на пунто хгт и мареа 2.0 ама атмосферка май беше не турбото(че тия по бразилия са луднали на мареа турбо) пунтото добре дръпна и мареа-та се отказа..Но и мареа-та е по тежка от браво...
        Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
        Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
        Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

        Коментар


          #19
          С пунтото на Италфеста съм правил 16.1 а на Божура 16.2....като не съм се занимвал с глупости да си махам седалки музики и тн..по сайт е 16.5 май беше
          Punto HGT - total
          Punto 1.2 16v Sporting - total
          Punto 1.2 - alive
          Toyota celica t23

          Коментар


            #20
            С пунтото на Италфеста съм правил 16.1 а на Божура 16
            Тези времена за Бравото са почти непосилни Аз видях колко върви твоята кола на феста и ми хареса много,пусна се срещу мойта но с шофьор Бобо,и я би с малко но мойта беше с прецакан дебитомер и сонда
            Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
            Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
            Ventura garage

            Коментар


              #21
              Mury написа:
              С пунтото на Италфеста съм правил 16.1 а на Божура 16
              Тези времена за Бравото са почти непосилни Аз видях колко върви твоята кола на феста и ми хареса много,пусна се срещу мойта но с шофьор Бобо,и я би с малко но мойта беше с прецакан дебитомер и сонда
              То и аз не си карах колата ами castello нещо се забавляваше. ама си прав Пунто е звяр...
              Punto HGT - total
              Punto 1.2 16v Sporting - total
              Punto 1.2 - alive
              Toyota celica t23

              Коментар


                #22
                Mescalin написа:
                Зарков говориш така все едно съм ти отказвал , а истината е че ти никога не си предлагал лично на мен да се пускаме . Иначе до сега не съм отказвал на никой дори да знам че 100% ще падна. Казвай къде кога и ако ми е удобно идвам и се пускаме . Иначе това че си с 200 кг по-лек не трябва толкова да те радва. Защо ли ? Защото , както може би си видял във френския сайт съотношението кг/Конска сила е мааалко по-кофти на твойто ХГТ от колкото на мойто П.С за първи път чувам че по-новото ХГТ е 154 коня.Все пак и на самия калник си пише 155. Пък и по непотвърдени данни върви по слабо от 147-цата
                Как да не си отказвал,отказа на моя човек с черното типо 2.0 16В 154 коньовото върви доста по добре от 147
                ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                Коментар


                  #23
                  Grisha написа:
                  Mescalin написа:
                  Зарков говориш така все едно съм ти отказвал , а истината е че ти никога не си предлагал лично на мен да се пускаме . Иначе до сега не съм отказвал на никой дори да знам че 100% ще падна. Казвай къде кога и ако ми е удобно идвам и се пускаме . Иначе това че си с 200 кг по-лек не трябва толкова да те радва. Защо ли ? Защото , както може би си видял във френския сайт съотношението кг/Конска сила е мааалко по-кофти на твойто ХГТ от колкото на мойто П.С за първи път чувам че по-новото ХГТ е 154 коня.Все пак и на самия калник си пише 155. Пък и по непотвърдени данни върви по слабо от 147-цата
                  Как да не си отказвал,отказа на моя човек с черното типо 2.0 16В 154 коньовото върви доста по добре от 147
                  До колкото помня се бяхме уговорили да се пуснем с него на Калояново , но вие не дойдохте П.С верно ли върви ДОСТА по-добре , смисъл че прави 147-цата на точка ли
                  Fiat Stilo JTD ....sold
                  Volvo C 70 ....

                  Коментар


                    #24
                    Mescalin написа:
                    Grisha написа:
                    Mescalin написа:
                    Зарков говориш така все едно съм ти отказвал , а истината е че ти никога не си предлагал лично на мен да се пускаме . Иначе до сега не съм отказвал на никой дори да знам че 100% ще падна. Казвай къде кога и ако ми е удобно идвам и се пускаме . Иначе това че си с 200 кг по-лек не трябва толкова да те радва. Защо ли ? Защото , както може би си видял във френския сайт съотношението кг/Конска сила е мааалко по-кофти на твойто ХГТ от колкото на мойто П.С за първи път чувам че по-новото ХГТ е 154 коня.Все пак и на самия калник си пише 155. Пък и по непотвърдени данни върви по слабо от 147-цата
                    Как да не си отказвал,отказа на моя човек с черното типо 2.0 16В 154 коньовото върви доста по добре от 147
                    До колкото помня се бяхме уговорили да се пуснем с него на Калояново , но вие не дойдохте П.С верно ли върви ДОСТА по-добре , смисъл че прави 147-цата на точка ли
                    Е то и ти не ходи на Калояново така че не се оправдавай Иначе 147-цата дава около 16.6 на 400 м., 155-цата дава 16.1 някъде
                    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                    Коментар


                      #25
                      Tova koe kolko dava zavisi mnogo ot 6ofiora!155 moje da se svali pod 16!
                      Fiat Bravo 2.0 20v 154hp
                      Audi 2.6 150hp
                      Audi RS2 2.2turbo 360hp

                      Коментар


                        #26
                        Понеже не ми се обяснява, защото ако започна да обяснявам, вие пък ще започнете да коментирате и да ми задавате въпроси, само ще ви покажа как изглежда класирането 1. Bravo HGT 154к.с.2. Punto HGT3. Bravo HGT 147к.с.П.П.От личен опит говоря

                        Коментар


                          #27
                          Е*ати тея 7 коня толкова голямо значение ли имат??? Аз съм решил като се оправи времето ще се пусна с Маскалин знам че той е съгласен.
                          >>> PUNTO POWER - HGT<<<

                          Коментар


                            #28
                            Бегат ли колите,пи4уе!Аз току 6то се регистрирах и да жидиа какжо стажа!Аз карам 155!Спаязвай правилата, пиши на кирилица!Модераторски екип на fiat-bg.org
                            Fiat Bravo 2.0 20v 154hp
                            Audi 2.6 150hp
                            Audi RS2 2.2turbo 360hp

                            Коментар


                              #29
                              Мудругото пунтото е доста по-паргажо!
                              Fiat Bravo 2.0 20v 154hp
                              Audi 2.6 150hp
                              Audi RS2 2.2turbo 360hp

                              Коментар


                                #30
                                Иа ми кайете жсеки 4етжартак ли се сабирате ж пеоплес
                                Fiat Bravo 2.0 20v 154hp
                                Audi 2.6 150hp
                                Audi RS2 2.2turbo 360hp

                                Коментар

                                Working...
                                X