Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

HGT на 400м?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    След като излезах най-големия неразбирач и едва ли не пълен глупак какво да ти обяснявам . Държите се като 17-18 годишни пъпчасали тинейджъри , които каже ли някой нещо , което не ви харесва и веднага се започва заяждане , тъпи подхвърляния и кво ли не . Та с 2 думи аз си оставам глупак вие си чоплете пъпките , четете по цял ден за ФЕНОМЕНАЛНИТЕ фиати и така . :D
    Слагайте си коланите

    Коментар


      #32
      BOIT написа:
      След като излезах най-големия неразбирач и едва ли не пълен глупак какво да ти обяснявам . Държите се като 17-18 годишни пъпчасали тинейджъри , които каже ли някой нещо , което не ви харесва и веднага се започва заяждане , тъпи подхвърляния и кво ли не . Та с 2 думи аз си оставам глупак вие си чоплете пъпките , четете по цял ден за ФЕНОМЕНАЛНИТЕ фиати и така . :D
      така е ... може би не най-големия неразбирач но ... един от големите по темата дискутирана тук само глупака говори общо и излиза от разговора с подобни глупости - тва за глупака си го написа сам ... аз прихванах само колко неща са написани тука дето са конкретни ... ти си млатиш твойте ...питах те като си писал в друга тема - кое е пунтото ГТ евтино за поддръжка ... колко му е разхода ...колко харчи браво 1.6 16в. и колко харчи 20.20в градски цикъл и извънградски ...и понеже видях какви работи и размишления си писал ми става ясно че си лаладжия типичен ... защото незнаеша това за 20хе и колко фиатове млати - никой не го боли - сам двигател да се състезава срещу цяла кола не съм видял още хехехепоздрави :D
      : Der Engel ist Viren :

      Коментар


        #33
        На колко си години и ХГТ ли караш ? Ще съм ти мн благодарен ако ми отговориш на тия 2 въпроса .
        Слагайте си коланите

        Коментар


          #34
          взимай бързата астра и да се дръпнеме до Боровец ако искаш
          фиатче Браво 2.0

          Коментар


            #35
            Добре де съгласих се не разбирам от коли и тва е . Какво да направя все трябва да има и такива като мен . Томазо откъде тази увереност в теб , че дори искаш да се дърпаме до БОровец какво мн си добър по завойте ли , тренирал си някъде , завършил си курс за пилоти или Митко Илиев те е научил ли , кажи защо си толкова уверен ,че дори искаш да рискуваме живота на други хора само и единствено да видим кой е по-голям мъж ? Дърпал ли си се до Боровец с някой ? Как може при положение , че още нямаш брада да си толкова сигурен във възможностите си ?
            Слагайте си коланите

            Коментар


              #36
              tomazo написа:
              взимай бързата астра и да се дръпнеме до Боровец ако искаш
              Виж сега, тя астрата ще те бие, от ръждата е доста олекотена, обикновено остават само колела, двигател и емблема(тя е неръждавейка )
              N.Y. State of Mind

              Коментар


                #37
                BOIT написа:
                На колко си години и ХГТ ли караш ? Ще съм ти мн благодарен ако ми отговориш на тия 2 въпроса .
                :Dтва за пъпките го прескочих преди това ... щото пак са общи тъпотии на човек който ама хал хабер си няма кво да напише ...... с въпрос на въпроса знаеш кой отговаря - НАЛИ? малък съм бе ... ама ще ти кажа ...ще чукна 30-така след година и канче ... добре ли е така ? :Dхгт и рено 19 карам и един руски шевролет 4х4 :Dи едно гти карах до преди година и канче ама го тотализирах в студ град на кръстовището там на поликлиника ли е кво ... тия дето са от там знаят един стълб липсваше до спирката от другата страна :D ... а пък още преди това бях в фирма с 150 служебни автомобила и направо да ти кажа карах вече какво ли не и едно седичи размотавах половин година нейде :Dи танк съм карал т72 в сливен 3 армия преди има няма 10 години ... по случайност се уредих да вида как е и това ... малко трудно влизам ама ... става :Dсега - какви изводи ще си направиш като разбра какво карам и на колко години съм ? :D ... едно нищо разбра ... що реши че като имам хгт и съм на 15 неразбрах :Dаз ше пусна една тема скоро в ремонтите и мойте ходенета по мъките с измами в сервизи тука в софия - гледам че и други колеги с хгт-та са се опарили ... със снимки ше видиш разкостено хгт и къв съм брадясъл бре ... не са притеснявай ... :Dи ... за да приключим темата и офтопика за ХГТ на 402метра ...147к.с. - се мота от 16.3 до 16.8-9 - в зависимост от много работи ... 155к.с. само едно съм гледал на божура - падна до 15.9 и постоянни 16.0 - 16.2 - мисля че те нали са след 95г. и са и мааалко по тежки въпреки всичко ...айде да поработиме малко са
                : Der Engel ist Viren :

                Коментар


                  #38
                  BOIT написа:
                  Добре де съгласих се не разбирам от коли и тва е . Какво да направя все трябва да има и такива като мен . Томазо откъде тази увереност в теб , че дори искаш да се дърпаме до БОровец какво мн си добър по завойте ли , тренирал си някъде , завършил си курс за пилоти или Митко Илиев те е научил ли , кажи защо си толкова уверен ,че дори искаш да рискуваме живота на други хора само и единствено да видим кой е по-голям мъж ? Дърпал ли си се до Боровец с някой ? Как може при положение , че още нямаш брада да си толкова сигурен във възможностите си ?
                  абе ти нещо имаш проблеми някакви явно с възрастовите граници ... или си решил че си много вече мъдър зрял и колосален или си чичка на 45-50 години дето ги разбира нещата щото едно време си е правил ремонти сам на руския фиат.какво общо има възрастта с карането ... НЕ отричам че предимно младежите се трошат като за световно ама то така е и в холандия примерно ... там така ми казаха като бях ... ми мене ме е блъскал по най-тъпашкия начин един чичок дето рева че 40 години бил шофьор и нямал катастрофа а тръгва да се включи в движение ... обръща кофа за боклук и ме блъска !!! какво - годините са измервател на майсторство ли ? нещо не си много функционален мисловно ... да не е като в древна гърция - колкото повече седиш на една кълка пред градския съвет толкова повече помъдряваш ... ако не сменяш кълките все същия галош ше си останеш тука до нас синчето на комшията един чунчо на 19 ходи при дуневите ... там явно курсове некви има нали за по-спортно каране ли незнам ... не съм запознат ... ми с тяхната 80к.с. РЕЗАЧКА рено меган ми свива редовно шайбите като се пробваме на завойчета.че е кривил мегане не веднъж - вярно е ... акъл много в главата няма ... ама ходи го стигай пича знае как да кара ...
                  : Der Engel ist Viren :

                  Коментар


                    #39
                    Ще Ви помоля,малко по-внимателно със страстите и някои думички.Който не му изнася -> tuning.bgГарантирам Ви, че тази рубрика няма да се превърне в BRANCH на въпросният форум!Приятен ден на всички!!! Чичката на 46 години
                    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                    Коментар


                      #40
                      BOIT написа:
                      Добре де съгласих се не разбирам от коли и тва е . Какво да направя все трябва да има и такива като мен . Томазо откъде тази увереност в теб , че дори искаш да се дърпаме до БОровец какво мн си добър по завойте ли , тренирал си някъде , завършил си курс за пилоти или Митко Илиев те е научил ли , кажи защо си толкова уверен ,че дори искаш да рискуваме живота на други хора само и единствено да видим кой е по-голям мъж ? Дърпал ли си се до Боровец с някой ? Как може при положение , че още нямаш брада да си толкова сигурен във възможностите си ?
                      естествено ,че съм се дърпал ,щом го предлагам ,аз не плямпам празни глупости !верно нямам брада(но за сметка на това съм запазен) ,ама имам сигурно 1 000 000 навъртяни километра тренирал съм само футбол 17 години ,но иначе тренирам чупене на коли от каране,живота на другите не рискувам само моя си :D в инт.на истината още ми се живее много !p.s.това не ти е първото "компетентно "мнение ,с което влизаш в излишни спорове и квалификации без да са подплатени с каквото и да било ! нищо лично ,но опитвайки се да визираш и сложиш всичко под един общ знаменател сигурно визираш себе си p.s.чичка темата е за мерене бе ,с тая разлика ,че на КОНЕ ,а не на магарета
                      фиатче Браво 2.0

                      Коментар


                        #41
                        sachma написа:
                        tomazo написа:
                        взимай бързата астра и да се дръпнеме до Боровец ако искаш
                        Виж сега, тя астрата ще те бие, от ръждата е доста олекотена, обикновено остават само колела, двигател и емблема(тя е неръждавейка )
                        имах една астра гси и вече като ми писна да я правя ,бях оставил в гаража на тогавашната работа през дупките дето беше изгнила влизаше вътре да си спи една котка
                        фиатче Браво 2.0

                        Коментар


                          #42
                          хахахаха ама сте се събрали цял отбор Браво фенове евала мишоци :D
                          Слагайте си коланите

                          Коментар


                            #43
                            BOIT написа:
                            хахахаха ама сте се събрали цял отбор Браво фенове евала мишоци :D
                            братле да не знаеш какво да кажеш е едно, а да си нагъл и да казваш мишок на някой все едно се крие от тебе щото си тартор некакъв е съвсем друго.малко не се ли унасяш ми се струва ?какъв ти е проблема на тебе. че нямаш дар слово? че си незапознат и дилетант ... или че караш смотано и счупено пунто или пък вече си на опел и завиждаш на батковците ? какво очакваш да ти напишат като пишеш глупости - да ти лягат и да ти мият краката с светена вода ли какво ...
                            : Der Engel ist Viren :

                            Коментар


                              #44
                              sachma написа:
                              tomazo написа:
                              взимай бързата астра и да се дръпнеме до Боровец ако искаш
                              Виж сега, тя астрата ще те бие, от ръждата е доста олекотена, обикновено остават само колела, двигател и емблема(тя е неръждавейка )
                              Мани,опасно е,че по завоите може да припука ламарината и....
                              ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                              Коментар


                                #45
                                BOIT написа:
                                хахахаха ама сте се събрали цял отбор Браво фенове евала мишоци :D
                                Ми ти като не си фен на фиатите кво правиш тука? Мисля,че опел форума е по подходящ за тебе,там да се кланяте на Astra С20ХЕ
                                ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                                Коментар

                                Working...
                                X