Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Opel kadett cabrio gsi C20NE 115 h.p. Vs Brava 1,6 16v 182A4

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    хонда сивик с двигател със същатата кубатура като на фиат едва ли фиата ще може да го победи. но аз харесвам италианката повече , мисля че драг достойнсвата на една кола не трябва да се поставят на първо място!

    Коментар


      Чета и не вярвам колко глупости могат да се изпишат в една тема! То не бяха обиди,безсмислени изказвания и т.н.,и т.н..Аз ли не разбирам или тази тема е напълно излишна(поне в този вид).А и май имаше и едни правила тук или те не важат за всички ? Из правилника на КФБ: 1.2. Потребителските постове трябва да показват респект към другите потребители. Гневни или оскърбителни постове няма да бъдат толерирани.Евала на някои хора,които все пак се опитаха да запазят добрия тон!
      Alfa Romeo Giulia 2.0T 280hp TI RWD '17 & Fiat Punto Evo 1.4 77hp '10
      ex Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm Q-Tronic '09, ex Fiat Punto 1.2 60hp ELX '00, ex Alfa Romeo 147 1.9 JTDm '05, ex Alfa Romeo 145 1.4 TS 16v '97, ex Fiat Punto 1.1 S '95

      Коментар


        *Punto*PowerDriving написа:
        ми като чу за ’’дзверото’’ 2.0 20V 220 сток и включи задна ... то реално няма шанс момчето и го знае . Колата е внесена преди 5 дни по поръчка м/у другото за един бургазлия . Едва ли ще пише по форуми но може да го питам дали дава да постна 3-4 снимки на возилото . Пуснах се с нея по магистралата , държи се стабилно но с този нисък профил не е за нашите пътища
        http://www.zeperfs.com/duel153-270.htm2.0 20v e красив мотор гледам го през ден и му се радвам както и на други марки и мотори

        Коментар


          gsi_0890 написа:
          2.0 20v e красив мотор гледам го през ден и му се радвам както и на други марки и мотори
          Джеси, той говори за "2.0-20v Turbo"

          Коментар


            Kuku написа:
            gsi_0890 написа:
            2.0 20v e красив мотор гледам го през ден и му се радвам както и на други марки и мотори
            Джеси, той говори за "2.0-20v Turbo"
            ам те външно нямат разлики освен мекотелото (аз турбинен гледам през ден на един приятел е)

            Коментар


              gsi_0890 написа:
              Kuku написа:
              gsi_0890 написа:
              2.0 20v e красив мотор гледам го през ден и му се радвам както и на други марки и мотори
              Джеси, той говори за "2.0-20v Turbo"
              ам те външно нямат разлики освен мекотелото (аз турбинен гледам през ден на един приятел е)
              Вътрешно със сигурност имат.Fiat / Bravo (182) / 2.0 HGT 20V (154 Hp) 1190 кг 186/3750 н*мFiat / Coupe (FA/175) / 2.0 20V Turbo (220 Hp) 1310 кг 310/2500 н*мOpel / Astra F CC / 2.0 GSI 16V (150 Hp) 1100 кг 196/4600 н*мМисля че срещу HGT астричката е с добри шансове, но не и срещу купето. Сори.Все пак е 5 цилиндъра с по 4 клапана.
              Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
              Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

              Коментар


                gsi_0890 написа:
                ам те външно нямат разлики освен мекотелото...
                Аз за вървенето говорех

                Коментар


                  *Punto*PowerDriving написа:
                  има една поговорка ...’’който търси - намира’’ Чета и гледам колко си надъхан ...е аз те каня - ела в пловдив . На разположение е Fiat Coupe 2.0 20V 220p.s/162kW/-верно без номера е още но ще го измъкна за една дръпка ....Заповядай мойто момче 100м-200м-400м-20кмако искаш и на задна ....пак ще те мина ....сега да зарадвам колегите : С Пунто 1.1 55 дръпнах цял кадет 1.6Е 75 катъра на 400м. ...момчето и то говореше много но след това цъкаше като часовник и мечтаеше за ДЖИ-НЕ-СИ-АЙ поуър за да ме издуха следващият път.
                  Гледам, че доста сте поспорили ... Относно турбо и атмосферки ... Относно изравнени килограми ... Относно не тунинговани купета ...Та за да е всичко равностоино ти отправям едно турбо предизвикателство (Бтв по-сериино купе от мойто сигурно няма ) ... Предполагам, че това купе е около тон тон и двеста ... Или греша ? Аз карам мондео комби, което около 1800-1900 килограма ... Ако искаш да си изравним килограмите (може да метнеш 12-13 торбета цимент ) . Та изравняваме килата ... и се дърпаме на колкото кажеш .... П.П. Забравих да спомена, че мондетото е турбо дизел

                  Коментар


                    Хай верно много глупости се изписват в тази тема - може да бъде изтрита спокойноА и последното мнение - Форд Мондео дизел - 1800кг-1900кг - ако го напълниш до горе може и толкова да стане да.За точно сведение точно 1360кг, Форд Мондео 1.8ТД, Фиат Купе 2.0 20в Турбо 1310кг - айде една торба с цемент и готово директно в категорията ти влиза - Моля да си говорите с точни данни а не някакви фантасмагории
                    A20DTH ЖТД ама не баш
                    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                    Коментар


                      cRaZy_ написа:
                      *Punto*PowerDriving написа:
                      има една поговорка ...’’който търси - намира’’ Чета и гледам колко си надъхан ...е аз те каня - ела в пловдив . На разположение е Fiat Coupe 2.0 20V 220p.s/162kW/-верно без номера е още но ще го измъкна за една дръпка ....Заповядай мойто момче 100м-200м-400м-20кмако искаш и на задна ....пак ще те мина ....сега да зарадвам колегите : С Пунто 1.1 55 дръпнах цял кадет 1.6Е 75 катъра на 400м. ...момчето и то говореше много но след това цъкаше като часовник и мечтаеше за ДЖИ-НЕ-СИ-АЙ поуър за да ме издуха следващият път.
                      Гледам, че доста сте поспорили ... Относно турбо и атмосферки ... Относно изравнени килограми ... Относно не тунинговани купета ...Та за да е всичко равностоино ти отправям едно турбо предизвикателство (Бтв по-сериино купе от мойто сигурно няма ) ... Предполагам, че това купе е около тон тон и двеста ... Или греша ? Аз карам мондео комби, което около 1800-1900 килограма ... Ако искаш да си изравним килограмите (може да метнеш 12-13 торбета цимент ) . Та изравняваме килата ... и се дърпаме на колкото кажеш .... П.П. Забравих да спомена, че мондетото е турбо дизел
                      сега не мога да разбера това включване в стил "къци вапцаров" след като ме цитираш какво означава ! виждам че липсва техническа култура относно автомобилите , но не ставай за смях колега . Карай си комбито , впрегни всички 86-88 ли са кончетата обаче не те разбирам какво искаш от мен ?? Да хабя расов автомобил ? Ако ти пренасяш ’’цименто’’ с твойте автомобили , аз не го правя !


                      Fiat Punto 96' ..the best caR!

                      Коментар


                        Ей, умната, като гледам още малко да преминете в червената зона.Само този път да не загреете! Уверявам, че нямам намерение да Ви ставам дружинна ръководителка и ако продължавате така разделът ЩЕ БЪДЕ БАСТИСАН! Последно! Ако искате създайте си, или се присъединете се към някой РИБАРСКИ сайт, материята е друга, но надлъгването е подобно! Ако се помолите ще Ви вземат!Успех!
                        SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                        Коментар

                        Working...
                        X