Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Opel kadett cabrio gsi C20NE 115 h.p. Vs Brava 1,6 16v 182A4

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    колкото и да не ви се вервааз тоя Кадетт го знам колко вървии далеч не смея да се заяждам с подобни GSiразбира се дето са в добро състояниеа и като цяло с Опелите винаги съм брал ядове и срами на мен не ми е особено кеф ама не мога да не призная неоспорими факти ... абе на който не му се верва да заповяда тука в ПЗ ... нали ви казах ... бири, мири .... лафове ... ше е забавнокфо се карате и се обиждате деба ...
    Novitec Rosso Passionale 1.9 MultiJet
    Alfa Romeo 156 JTS Selespeed Ti

    Коментар


      #62
      Е, как няма да са по-бързи Опелите, като са с автоматично олекотяване - между 7% и 10% бруто тегло на гонка, в зависмост от скоростта на финала

      Коментар


        #63
        DJ IMC написа:
        Abarth. написа:
        Ми кадетче 1.8гси ако е пълна механична инжекция е 115кончета а сега за +- 20кила... и по едно ритмо неможеш да съдиш за всичките италианки...
        Е такова недоразумение Опел не са произвеждали НИКОГА! Ама явно ги знаеш ти тия работи За непросветените - Kadett GSi 1.8 има 2 мотора:18E - 115 hpC18NE - въпросния, за който говорим - точно 100 к.с.Ако искате - пробвайте се с него...ама ше е много грозна гледката Yellow_Flash_Colorz_PDT_40
        Ей пазарджиклиите не пререждайте :D нека и ние малко да се покефим Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 П.С Абарт колега колата ще я пускам на газ щото на бензин не работи.Сериозно говоря дай да ги пробваме на Бояна Казавай само кога е готва и да ги ка4им горе :D моята и тя е като онзи невървящия от Пз 100кон4ета

        Коментар


          #64
          Ама вие сте много интересни бе хора... Ръжда та ръжда.. бягали щот ги гони ръждата незнам си кво...Присмял се хърбел на щърбел.. аз каквито трагични типота и унота съм виждал, такава ръжда не е имало никъде... Ай сиктир.Колкото до пича с 1.6 типото с двата вала дето е рейсър - пич май ти си превъзбудения. Айде като си такъв състезател - имаш вече няколко оферти от разни "дървени кадети" .. стига си седял пред пц-то. Взимай ключовете от самолета и пристигай да доказваш колко върви таз фиатка Ех дееба, ма що винаги има такива типове дето нагазват в дълбоки води и си мислят че могат да плуват...

          Коментар


            #65
            хора не си хвалете електроните в магазина на сони защото просто е смешно
            bravo-bravisimo

            Коментар


              #66
              Пред собственик на Опел се говори само за ръжда, за да не го обидиш

              Коментар


                #67
                аз лично освен плоски лафове нищо друго не виждам.Като сте толкова бързи вадете атмосферните бегачки и да се почваме...?Ма май повечето от вас седят пред компа повече отколкото зад волана... може би щото колата прекарва повече време по сервизите ??

                Коментар


                  #68
                  В тая тема е...и и Опел инавазията П.ПОткога имаме такава автоматична цензура тука бе

                  Коментар


                    #69
                    AstraGSi написа:
                    аз лично освен плоски лафове нищо друго не виждам.Като сте толкова бързи вадете атмосферните бегачки и да се почваме...?Ма май повечето от вас седят пред компа повече отколкото зад волана... може би щото колата прекарва повече време по сервизите ??
                    Мойта от 5 месеца е в сервиз иначе да дойда да ви натрия носа

                    Коментар


                      #70
                      лафове за опели колкото щеш и то измислени от бившите им притежатели>>
                      bravo-bravisimo

                      Коментар


                        #71
                        kireto_007 написа:
                        лафове за опели колкото щеш и то измислени от бившите им притежатели>>
                        Да, прав си .. така е.Айде ти сигурно караш бързо Браво.. ела утре на Еко или в неделя на Бояна.. ще ти намерим достоен съперник на твоите коне/кубици, да видим как ще свърши всичко

                        Коментар


                          #72
                          и мойта е в сервиз от 24 май 2005 обаче като я оправят идвам :D
                          bravo-bravisimo

                          Коментар


                            #73
                            AstraGSi написа:
                            ....да видим как ще свърши всичко
                            За Опела отдавна всичко е свършило

                            Коментар


                              #74
                              и кво ся излиза че от цел форум с 4000 и отгоре регистрирани фиатаджии нема ни един рейсър който да дойде сряда/еко или неделя/бояна за да отсрами марката?

                              Коментар


                                #75
                                Kuku написа:
                                AstraGSi написа:
                                ....да видим как ще свърши всичко
                                За Опела отдавна всичко е свършило
                                оди долей сос болонезе на колата, че нещо пуши отзад

                                Коментар

                                Working...
                                X