Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Opel kadett cabrio gsi C20NE 115 h.p. Vs Brava 1,6 16v 182A4

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    TRE GAZELE написа:
    П.С. А за някакви колици от преди 25г. да се говори като за космически кораби е просто смешно ...
    Абе gsi_0890 е доказал какво могат 25 г колици и доста такива като вас са му сърбали попарата така че не се изказваите неподготвени

    Коментар


      #47
      само не мие ясно каде са се доказали тия gsi че нещо не се сещам сигурно по сфетофарите в люлин и младост това са доста исвестни автомобилни сьстезания . да там сте номер едно ,по моргите е бол с части за тия каруци, затова газ колкото може повече и това е Yellow_Flash_Colorz_PDT_46
      bravo-bravisimo

      Коментар


        #48
        [quote="Abarth."]
        gsi_0890 написа:
        Abarth. написа:
        gsi_0890 написа:
        Abarth. написа:
        gsi_0890 написа:
        Бре какъв смех пада в тази тема направо корема ме заболя.първи пост се пише за кадет и браво после се минава на вектра и други италянки(сравнението е пеликан и врабче)Да взема да дойда да ги пробвам тези бързи 1.6 атм. италянски чудеса(типо и браво) с атм. 1.8 8кл.(С18NE) кадетче за справка ми то е 100коня не е 115 или 130 да пробваме колко вървят тези 1.6 90-103 коня италянски машини или сте само клавиатурни рацери.чакам офертите ви а даже не е читав щото е и с газова нямам силна музика и нечувам как гние та си е тежичак не е олекнал още.ПП. Колеги дайте да си направим сверка и да пием по едно светло след това важното е купон да има и резултати
        Той кадета от има няма 800 кила за изминалите години е станал 600....................................ПП. Та когато кадета е 800кила или под 800 ша та черпя каквото пожелаеш само смешки ми правиш И аз имам условие да ти е ежедневна колата а не само за драг щото аз карам ежедневка.
        А мойта така като я гледаш на драгстер ли ти прилича Типото ми е 1050 килограма
        я провери колко тежи кадет ГСИ с 5-врати хечбек като моят та говори за килограми пак
        115hp срещу 900кг
        къде видя че С18NE е 115 коня бре младеш не се изказвай неподготвен и 900кг мале голем смех откъде черпиш инфо да знам да не чета (с 3-врати 970кг а с 5врати +30кг без шибидаха които го има на мойта) изобщо ауууу направи ми седмицата по-весела че една италянка ми скъсва нервите от доста време ..... а не кола бре човек ама аз си предпочитам нашенското и родното. Карал съм Ритмо85 на един голям мой авер та знам как се подържа и върви фиата за ланчи и ферарита няма да си говорим и те са италянски автомобили но не само опел са немски незабравяи и не се превръщай в сектант не те прави по-добър или умен а обратното във всеки автомобил има нещо хубаво и лошо няма перфектни

        Коментар


          #49
          kireto_007 написа:
          само не мие ясно каде са се доказали тия gsi че нещо не се сещам сигурно по сфетофарите в люлин и младост това са доста исвестни автомобилни сьстезания . да там сте номер едно ,по моргите е бол с части за тия каруци, затова газ колкото може повече и това е Yellow_Flash_Colorz_PDT_46
          не бре то фиатове изобщо няма по моргите размазани имал съм инцидент в италия със служебното ни Уно 1.1 ме блусна една алфа 156 отзад и ко да ти кажа от уното отзад нищо неставаше а на алфата и беше счупено едно парченце от маската 3х3см та и аз бях 2-седмици с якичка заради удобните и меки подглавки(облегалки) на фиата после карах служебна темпра комби 1.9тд та неможем да носим вина за това че всяка марка си има и егати и собствениците(черни овце).Уважавай за да те уважават :D

          Коментар


            #50
            [quote="gsi_0890"]
            Abarth. написа:
            gsi_0890 написа:
            Abarth. написа:
            gsi_0890 написа:
            Abarth. написа:
            gsi_0890 написа:
            Бре какъв смех пада в тази тема направо корема ме заболя.първи пост се пише за кадет и браво после се минава на вектра и други италянки(сравнението е пеликан и врабче)Да взема да дойда да ги пробвам тези бързи 1.6 атм. италянски чудеса(типо и браво) с атм. 1.8 8кл.(С18NE) кадетче за справка ми то е 100коня не е 115 или 130 да пробваме колко вървят тези 1.6 90-103 коня италянски машини или сте само клавиатурни рацери.чакам офертите ви а даже не е читав щото е и с газова нямам силна музика и нечувам как гние та си е тежичак не е олекнал още.ПП. Колеги дайте да си направим сверка и да пием по едно светло след това важното е купон да има и резултати
            Той кадета от има няма 800 кила за изминалите години е станал 600....................................ПП. Та когато кадета е 800кила или под 800 ша та черпя каквото пожелаеш само смешки ми правиш И аз имам условие да ти е ежедневна колата а не само за драг щото аз карам ежедневка.
            А мойта така като я гледаш на драгстер ли ти прилича Типото ми е 1050 килограма
            я провери колко тежи кадет ГСИ с 5-врати хечбек като моят та говори за килограми пак
            115hp срещу 900кг
            къде видя че С18NE е 115 коня бре младеш не се изказвай неподготвен и 900кг мале голем смех откъде черпиш инфо да знам да не чета (с 3-врати 970кг а с 5врати +30кг без шибидаха които го има на мойта) изобщо ауууу направи ми седмицата по-весела че една италянка ми скъсва нервите от доста време ..... а не кола бре човек ама аз си предпочитам нашенското и родното. Карал съм Ритмо85 на един голям мой авер та знам как се подържа и върви фиата за ланчи и ферарита няма да си говорим и те са италянски автомобили но не само опел са немски незабравяи и не се превръщай в сектант не те прави по-добър или умен а обратното във всеки автомобил има нещо хубаво и лошо няма перфектни
            Ми кадетче 1.8гси ако е пълна механична инжекция е 115кончета а сега за +- 20кила... и по едно ритмо неможеш да съдиш за всичките италианки...
            ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

            Коментар


              #51
              Abarth. написа:
              Ми кадетче 1.8гси ако е пълна механична инжекция е 115кончета а сега за +- 20кила... и по едно ритмо неможеш да съдиш за всичките италианки...
              Ти просто незнаеш и си нямаш на представа каква глупост си написал и се показа колко разбираш е ако не друго ....

              Коментар


                #52
                Abarth. Айде колега с мен първо да ги пуснем преди да тръгнеш за Пазарджик :D Кадетче като на колегата с малки разлики(няма шибедах, има газова :D ) 1013кг. е без мен теглен е точно преди седмица аз съм точно 89кг. (снощи е проверено) Имаме приблизителни килограми на колите, значи съм в твоята категория :D :D

                Коментар


                  #53
                  Abarth. написа:
                  Ми кадетче 1.8гси ако е пълна механична инжекция е 115кончета а сега за +- 20кила... и по едно ритмо неможеш да съдиш за всичките италианки...
                  Е такова недоразумение Опел не са произвеждали НИКОГА! Ама явно ги знаеш ти тия работи За непросветените - Kadett GSi 1.8 има 2 мотора:18E - 115 hpC18NE - въпросния, за който говорим - точно 100 к.с.Ако искате - пробвайте се с него...ама ше е много грозна гледката Yellow_Flash_Colorz_PDT_40

                  Коментар


                    #54
                    Извинявайте, че се намесвам, ама не разбрах, за 25 годишни Опели ли говорите По-горе някой спомена, ама...

                    Коментар


                      #55
                      Чак 25 не е въпросния Кадет

                      Коментар


                        #56
                        Е, колко е - 20 годишен - то същата работа - вие сте луди

                        Коментар


                          #57
                          20, 30, 50...има ли значение...!? Факт е, че се е подиграл с доста по-млади от него и вървежни колици и продължава да го прави. Ако някой е много горд, че кара 2, 3, 5 годишна кола...да се пробва с него...ама пак да кажа...ше е много грозна гледката

                          Коментар


                            #58
                            gsi_0890 написа:
                            Abarth. написа:
                            Ми кадетче 1.8гси ако е пълна механична инжекция е 115кончета а сега за +- 20кила... и по едно ритмо неможеш да съдиш за всичките италианки...
                            Ти просто незнаеш и си нямаш на представа каква глупост си написал и се показа колко разбираш е ако не друго ....
                            Ми обясни ми де невеж съм
                            ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                            Коментар


                              #59
                              DJ IMC написа:
                              20, 30, 50...има ли значение...!? Факт е, че се е подиграл с доста по-млади от него и вървежни колици и продължава да го прави. Ако някой е много горд, че кара 2, 3, 5 годишна кола...да се пробва с него...ама пак да кажа...ше е много грозна гледката
                              Вие май сте много далече от представата за "бегачка",100 коньов 25 годишен кадет бил яката бегачка Ми евалата и кво? Това го прави страшната кола ли? Нее същото дърво ще си остане,ако ще и порше да цепи Много сте превъзбудени опелджиите
                              ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                              Коментар


                                #60
                                Дърво викаш...ако ше се обиждаме...виж си първо в подписа "бегачката" с аеродинамика на ТУХЛА ЧЕТВОРКА, наречена фят тъпо и догава говори за дървета, аай (ударението е на второто "а")! И като не е голямата бегачка - избери си произволен атмосферен италиански кош да го пробвате с "25" годишното "дърво". Ще е мноооооого грозна гледката. Ама шубето е голям страх, нали? Yellow_Flash_Colorz_PDT_37

                                Коментар

                                Working...
                                X