Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БРАВО с/у другите?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    по принцип карам италианки повече от 10 години вечеи съм фен на тези автомобилино съм имал и ГТ 115 к Вектракакто и чисто ново Браво 1.6 и направете малко тестове с "читави" екземплярии после говорете и/или пишететоя мотор 1.6 16V на ФИАТ след некой друг ден ше го докарате по-як от Туин Спарка ?!а и да ... не съм фен на ОПЕЛИТЕ КОЛЕГА ieeпросто искам да ти кажа че другите производителина автомобили не спят и не ядат доматите с колцитеи не целия свят се върти около марката "ФИАТ"макар че вече със задоволство забелязвам много от младите хора го предпочитат за автомобил пред немските ЕВАЛА ... но пак по темата ... много глупости се пишат без да се мисли и колегите от другите форуми се смеятпотърсете теми там и помислете отново ...
    Novitec Rosso Passionale 1.9 MultiJet
    Alfa Romeo 156 JTS Selespeed Ti

    Коментар


      #32
      И аз отвреме-навреме попрочитам изцепките в тази тема. Хайде стига с това Браво 1,6 16В. Това никаква състезателна кола не е. Темата вече е просто смешна. Прилича на спор между деца. От любопитство надникнах и във форума на Фолксваген. Там хората, макар често да стават прицел на нашите насмешки, са с много по-реално виждане на нещата и си признават за слабостите на голфа. И какво ще стане толкоз, ако си "наказал" някой голфаджия или сивикаджия, без той да знае изобщо, че се дърпате. Това е избиване на комплекси. А уж, незнайно защо, имаме самочувствие, че сме нещо по-горе от шофьорите на други, "заклеймени" от нас марки.
      Fiat Marea Weekend 1,6 16V

      Коментар


        #33
        Каквото и да си бърборим за колите, най-важното нещо си остава шофьора. Едно време имах Трабант. Направо ги късах на старт по светофарите. Е, поне първите 20 ина метра. Иначе то си ясно - най яките бегачки са си италианските.
        Fiat Tipo 1.6 i.e. 1992 г.
        Suzuki GSX 1100 E 1985 г.

        Коментар


          #34
          За колегата по-горе, който се майтапи, че ще изкараме Браво 1.6 по-бързо от Алфа Туин Спарк. Ами мисля, че много зависи от колата.Ще дам пресен пример. Брат ми има Браво 1.6, 16V (което и аз карам понякога). Вчера приятелката му си взе Алфа 147, 1.6, 16V Twin Spark. 120 коня, 2006 година. Ами машинката набира по-зле от Бравчо. И аз, и брата, и бащата сме на това мнение, карахме и двете. Предполагам, че се дължи на 17-цоловите джанти с подобаващи гуми. Но все пак факта си е факт. Иначе като коли нямат нищо общо, ама ...
          Fiat Bravo 1.6 16V 103 hp каталожни.
          0-100 = 9.2 сек. Ами като дойде турбото ?

          Коментар


            #35
            Chefo написа:
            За колегата по-горе, който се майтапи, че ще изкараме Браво 1.6 по-бързо от Алфа Туин Спарк. Ами мисля, че много зависи от колата.Ще дам пресен пример. Брат ми има Браво 1.6, 16V (което и аз карам понякога). Вчера приятелката му си взе Алфа 147, 1.6, 16V Twin Spark. 120 коня, 2006 година. Ами машинката набира по-зле от Бравчо. И аз, и брата, и бащата сме на това мнение, карахме и двете. Предполагам, че се дължи на 17-цоловите джанти с подобаващи гуми. Но все пак факта си е факт. Иначе като коли нямат нищо общо, ама ...
            Как разбра че набира много по-зле..на око засече...еми аз ако си махна предната гума сигурно и от мен по=бързо ще набираш...
            Punto HGT - total
            Punto 1.2 16v Sporting - total
            Punto 1.2 - alive
            Toyota celica t23

            Коментар


              #36
              Тая алафа 146 не е ли с 170 кила по тежка от бравчо а тва никък не е малко, специално за 1.6 туин спарк на алфа очаквах много повече да върви. Като се има предвид че алфата която карах беше в перфекно състояние щото е на член на клуба Алфа и си я гледа като писано яице, не ме впечатли с вървене. Не съм ги дърпал с бравото и немога да кажа какво ще стане, до колкото си спомням на итал феста Миленка дръпна бравото на Ники ма и тои нали е кавалер Аз съм се дърпал само с едно БМВ бях много убеден че ще му свия сърмите ама...: 318-115 коня вярно аз бях с един човек повече в колата и до трета вървяхме заедно ама после кво стан ква скорост включи тоя направо се изтреля. Тук нещата опират и до шофиор щото си жяля колата оня сменя скорости без да пуска газта , мен ме е жал така Дори и да ме дръпна съм доволен от резултата щото виждам че шанса да го оставя зад мен не е малък просто иска техника от моя страна. За японките един съвет от мен, НЕ СЕ ЗАКАЧАЙТЕ С ТЯХ те са леки и ужасно бързи тоя мотор 1.5 90 коня ускорява до 100 za 9.7 това е време което едвали има друг автомобил с тая мощност които може да го постигне, версията 1.3 75 коня или 1.4 е по лесна жертва но всичко останало нагоре е безнадежден случаи за всеки усмелил се да се дърпа. На мен лично много си ми харесва как върви1.6 16 на фиат за динамиката и еластичноста която дава съчетана с разхода смело мога да кажа че това е перфектен мотор
              Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
              Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
              Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

              Коментар


                #37
                Slavi_Lancia написа:
                Тая алафа 146 не е ли с 170 кила по тежка от бравчо а тва никък не е малко, специално за 1.6 туин спарк на алфа очаквах много повече да върви. Като се има предвид че алфата която карах беше в перфекно състояние щото е на член на клуба Алфа и си я гледа като писано яице, не ме впечатли с вървене. Не съм ги дърпал с бравото и немога да кажа какво ще стане, до колкото си спомням на итал феста Миленка дръпна бравото на Ники ма и тои нали е кавалер Аз съм се дърпал само с едно БМВ бях много убеден че ще му свия сърмите ама...: 318-115 коня вярно аз бях с един човек повече в колата и до трета вървяхме заедно ама после кво стан ква скорост включи тоя направо се изтреля. Тук нещата опират и до шофиор щото си жяля колата оня сменя скорости без да пуска газта , мен ме е жал така Дори и да ме дръпна съм доволен от резултата щото виждам че шанса да го оставя зад мен не е малък просто иска техника от моя страна. За японките един съвет от мен, НЕ СЕ ЗАКАЧАЙТЕ С ТЯХ те са леки и ужасно бързи тоя мотор 1.5 90 коня ускорява до 100 za 9.7 това е време което едвали има друг автомобил с тая мощност които може да го постигне, версията 1.3 75 коня или 1.4 е по лесна жертва но всичко останало нагоре е безнадежден случаи за всеки усмелил се да се дърпа. На мен лично много си ми харесва как върви1.6 16 на фиат за динамиката и еластичноста която дава съчетана с разхода смело мога да кажа че това е перфектен мотор
                Милена се пусна с мен на Италфест 2006, аз бях с Бравото
                BMW E90 320D
                ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                Коментар


                  #38
                  Значи ти си кавалера, или наистина те дръпна с толкова много?
                  Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                  Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                  Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                  Коментар


                    #39
                    Момци.....ще ви прозвучи мно’о надуто ......ама няма браво 1.6/16V на което да не съм му скъсал шортите( до сега съм се дърпал с 6 такива) аз лично признавам само Bravo 2.0/20V другите са пълен смях (лично мнение) без да искам да обидя някой
                    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
                    Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

                    Коментар


                      #40
                      Айде, пак се почна с глупостите! Известно време тази тема беше замряла, но не би... За да скъсаш шортите на автомобил от по-новото поколение, наследник на твоя, значи човекът, с когото си се "дърпал", просто не е знаел. Ако за туй Типенце от подписа става дума.
                      Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                      Коментар


                        #41
                        kosta написа:
                        Момци.....ще ви прозвучи мно’о надуто ......ама няма браво 1.6/16V на което да не съм му скъсал шортите( до сега съм се дърпал с 6 такива) аз лично признавам само Bravo 2.0/20V другите са пълен смях (лично мнение) без да искам да обидя някой
                        Двувалка ли е?
                        ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                        Коментар


                          #42
                          Slavi_Lancia написа:
                          Значи ти си кавалера, или наистина те дръпна с толкова много?
                          Наистина ме дръпна
                          BMW E90 320D
                          ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                          ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                          ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                          Коментар


                            #43
                            SIII написа:
                            Chefo написа:
                            За колегата по-горе, който се майтапи, че ще изкараме Браво 1.6 по-бързо от Алфа Туин Спарк. Ами мисля, че много зависи от колата.Ще дам пресен пример. Брат ми има Браво 1.6, 16V (което и аз карам понякога). Вчера приятелката му си взе Алфа 147, 1.6, 16V Twin Spark. 120 коня, 2006 година. Ами машинката набира по-зле от Бравчо. И аз, и брата, и бащата сме на това мнение, карахме и двете. Предполагам, че се дължи на 17-цоловите джанти с подобаващи гуми. Но все пак факта си е факт. Иначе като коли нямат нищо общо, ама ...
                            Как разбра че набира много по-зле..на око засече...еми аз ако си махна предната гума сигурно и от мен по=бързо ще набираш...
                            Не казах МНОГО. Казах просто ПО-ЗЛЕ. И казах защо предполагам, че е така. На същите отсечки, на които много пъти съм ускорявал Бравото, вчера натиснах и Алфата. И пак отбелязвам, не само аз съм на това мнение, явно на машинката наистина нещо и пречи да върви повече. Иначе колата е ... no comment. Абе на кола за 30 бона как да и намериш кусур? Колега "kosta". ако колата ти е 1.6 i.e. и е чиста, мога да те поканя във Варна да "ми скъсаш шортите" и да пием по бира. Не знам какви куци коне си бил. Ако обаче е двувалка, ще ям бой
                            Fiat Bravo 1.6 16V 103 hp каталожни.
                            0-100 = 9.2 сек. Ами като дойде турбото ?

                            Коментар


                              #44
                              Chefo написа:
                              SIII написа:
                              Chefo написа:
                              За колегата по-горе, който се майтапи, че ще изкараме Браво 1.6 по-бързо от Алфа Туин Спарк. Ами мисля, че много зависи от колата.Ще дам пресен пример. Брат ми има Браво 1.6, 16V (което и аз карам понякога). Вчера приятелката му си взе Алфа 147, 1.6, 16V Twin Spark. 120 коня, 2006 година. Ами машинката набира по-зле от Бравчо. И аз, и брата, и бащата сме на това мнение, карахме и двете. Предполагам, че се дължи на 17-цоловите джанти с подобаващи гуми. Но все пак факта си е факт. Иначе като коли нямат нищо общо, ама ...
                              Как разбра че набира много по-зле..на око засече...еми аз ако си махна предната гума сигурно и от мен по=бързо ще набираш...
                              Не казах МНОГО. Казах просто ПО-ЗЛЕ. И казах защо предполагам, че е така. На същите отсечки, на които много пъти съм ускорявал Бравото, вчера натиснах и Алфата. И пак отбелязвам, не само аз съм на това мнение, явно на машинката наистина нещо и пречи да върви повече. Иначе колата е ... no comment. Абе на кола за 30 бона как да и намериш кусур? Колега "kosta". ако колата ти е 1.6 i.e. и е чиста, мога да те поканя във Варна да "ми скъсаш шортите" и да пием по бира. Не знам какви куци коне си бил. Ако обаче е двувалка, ще ям бой
                              Що така си мислиш Пробвал съм се с едно браво 1.6 16 и ме съдра като пипнахме трета
                              ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                              Коментар


                                #45
                                Grisha написа:
                                Що така си мислиш Пробвал съм се с едно браво 1.6 16 и ме сдра като пипнахме трета
                                Не знам, ама предполагам. Пък и съм забелязал, че феновете тук си пипат двувалките (и не само). Тъй че ...Все пак трябва да имам що-годе реална преценка за нещата. Досега само едно CIVIC-че ми дръпна, всичко друго съм го бил, ама то е щото съм отворен и си подбирам с кого да се "заяждам" Ми така ами, няма да се срамя я
                                Fiat Bravo 1.6 16V 103 hp каталожни.
                                0-100 = 9.2 сек. Ами като дойде турбото ?

                                Коментар

                                Working...
                                X