Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

E46 318 Ci, Пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    didich написа:
    Hyperion написа:
    П.С. Трябва да взема да дойда някой път да се засечем, че ми е интересно Пунтото с колко коли ще е напред
    Ако бравото е в кондикция си мисля, че трябва ти да си отпред , трябваше да минеш тая вечер, беше доста силна, с доста коли и стартове, прибрах се преди половин час.
    Абе мислех си да намина, но време не намерих. Тук другата седмица, ако има нещо, хем бравото отива на лек ремонт, че дрънка кормилната та да е в състояние да тествам някое друго АМГ, че все пак сме в една категория (по разход)
    Fiat Bravo HGT

    Коментар


      Ако си на линия в петък /15.08/ може да замерим на булгара, че през уикенда го дават пак да превалява
      punto HGT

      Коментар


        За тогава, може и да имам някакво време, ще видя кога заминавам и кога ще е готова колата, та по средата да направим едни 400м :D Иначе снощи към 23:00 на светофара на Орлов едно Купе се опита нещо, след спирката имах вече 3 коли между нас, а бях с 3ма в колата. Ако е някой колега да си признае, да не се крие
        Fiat Bravo HGT

        Коментар


          Hyperion написа:
          За тогава, може и да имам някакво време, ще видя кога заминавам и кога ще е готова колата, та по средата да направим едни 400м :D Иначе снощи към 23:00 на светофара на Орлов едно Купе се опита нещо, след спирката имах вече 3 коли между нас, а бях с 3ма в колата. Ако е някой колега да си признае, да не се крие
          Като гледам добре им раздаваш шамари при това с пасажери в колата, така че ще бъде интересно да сверим, твойто 147к.с. или 155к.с. ?
          punto HGT

          Коментар


            147кс. 96’. Чак аз се учудвам понякога, че не им се получава, колата ми не е в перфектно състояние, но явно техните са с 2 гуми в моргата.
            Fiat Bravo HGT

            Коментар


              Тоя въпрос почна да става банален, но ако довечера няма гръмотевици и обилни дъждове ... някой за сверка, лаф, семки и т.н. ??
              punto HGT

              Коментар


                Направихме 2 старта с колегата Hyperion, първия бях с малко отпред, втория бяхме на кантар. И двамата сме с газови уредби, колегата беше с нови предни гуми, предполагам, че това помага до някъде, но пък беше с бензин 95, докато аз сипах 100 на ЕКО-то, другия път и двамата със 100 октана бензинец и пак ще замерим.Имаше и колега с 318IS, с колектор, конус и чип за 100 октана бензин, но и той беше сипал 95, колата нещо не беше в час, защото беше доста назад, другия път го чакам и него да сипе хубав бензинец и ще пробваме пак.п.п. интересно на бравото стрелката на прекъсвача влизаше в червеното, след 7000 оборота, възможно ли е да е пипано нещо софтуерно ?, нещо ремап/чип ?
                punto HGT

                Коментар


                  didich написа:
                  Направихме 2 старта с колегата Hyperion, първия бях с малко отпред, втория бяхме на кантар. И двамата сме с газови уредби, колегата беше с нови предни гуми, предполагам, че това помага до някъде, но пък беше с бензин 95, докато аз сипах 100 на ЕКО-то, другия път и двамата със 100 октана бензинец и пак ще замерим.Имаше и колега с 318IS, с колектор, конус и чип за 100 октана бензин, но и той беше сипал 95, колата нещо не беше в час, защото беше доста назад, другия път го чакам и него да сипе хубав бензинец и ще пробваме пак.п.п. интересно на бравото стрелката на прекъсвача влизаше в червеното, след 7000 оборота, възможно ли е да е пипано нещо софтуерно ?, нещо ремап/чип ?
                  Колега, твоя прекъсвач на колко е ?
                  Renault Modus 1.2 16v 2006
                  Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

                  Коментар


                    Моя си е стандартен, точно на зоната където почва червеното на обортомера на 7000 оборота, аз превключвам малко преди червената зона за да не удрям прекъсвач.
                    punto HGT

                    Коментар


                      didich написа:
                      Моя си е стандартен, точно на зоната където почва червеното на обортомера на 7000 оборота, аз превключвам малко преди червената зона за да не удрям прекъсвач.
                      Значи ти почва от 7000. Моята започва от 6500, но прекъсвача ми е на 7100. Превключвам между 6000 и 6500.
                      Renault Modus 1.2 16v 2006
                      Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

                      Коментар


                        uBaHoBB написа:
                        didich написа:
                        Моя си е стандартен, точно на зоната където почва червеното на обортомера на 7000 оборота, аз превключвам малко преди червената зона за да не удрям прекъсвач.
                        Значи ти почва от 7000. Моята започва от 6500, но прекъсвача ми е на 7100. Превключвам между 6000 и 6500.
                        Нещо не те разбрах, как така започва от 6500 пък ти е на 7100 ??, когато прекъсвача заводско е на 7000 оборота, стрелката на обортомера се върти до 7000 оборота и там прекъсва и не може повече, няма как прекъсвача да ти е на 6500, а ти да въртиш до 7100, освен ако не е пипано по електрониката на колата и не ти е изместен на 7100.
                        punto HGT

                        Коментар


                          didich написа:
                          uBaHoBB написа:
                          didich написа:
                          Моя си е стандартен, точно на зоната където почва червеното на обортомера на 7000 оборота, аз превключвам малко преди червената зона за да не удрям прекъсвач.
                          Значи ти почва от 7000. Моята започва от 6500, но прекъсвача ми е на 7100. Превключвам между 6000 и 6500.
                          Нещо не те разбрах, как така започва от 6500 пък ти е на 7100 ??, когато прекъсвача заводско е на 7000 оборота, стрелката на обортомера се върти до 7000 оборота и там прекъсва и не може повече, няма как прекъсвача да ти е на 6500, а ти да въртиш до 7100, освен ако не е пипано по електрониката на колата и не ти е изместен на 7100.
                          Не, не, колега. Не си ме разбрал. Лютеницата ми започва от 6500, а прекъсвача ми е на 7100. На 7100 стрелката забива и не мърда нагоре :D
                          Renault Modus 1.2 16v 2006
                          Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

                          Коментар


                            Иванов, вдянах вече Някой за вторник вечер ?? kiselo, да докараш да пробваме пак със стилото как ще е положението , вече карам без TPS
                            punto HGT

                            Коментар


                              Някой за утре вечер, че се очертава да съм фрии, дано само не се скапе времето ?
                              punto HGT

                              Коментар


                                След един час паля "убавицата" и потеглям към Булгара, ако има мераклии ....
                                punto HGT

                                Коментар

                                Working...
                                X